18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

This woman deserves a Nobel Peace Prize for her brave spirit

paero123 • 2020-06-02, 09:12
Taki był oryginalny tytuł filmu.
Obejrzyjcie aby zobaczyć jak biały policjant tłumaczy zasadę działania zapałek


BigCohones

2020-06-02, 09:47
Jakby gnój nie nagrywał pionie to by ogarnął całą panoramę...
A tak wierci się jak ch*j w cipie.

mam_racje

2020-06-02, 09:54
Nobel? W sam raz dla lewaczki, niech stanie w szeregu z Bolkiem i Obamą.

efedrini

2020-06-02, 12:03
Patrzcie jakie bejby.

Ca...........on

2020-06-02, 13:17
Boże mój drogi... Kiedyś szedłem sobie z kolegami za domami centrum w Warszawie. Był środek nocy, zatrzymał nas patrol policji, zakuli nas dla własnego bezpieczeństwa w kajdanki i przeszukali kieszenie. Nikt się nie rzucał, tylko kolega na początku powiedział "zaufajcie im i dajcie pracować". Potem jak już nas sprawdzili, rozkuli i napięcie zeszło, to podaliśmy sobie ręce i życzyliśmy dobrego wieczoru.

Kto nie rozumie, że takie procedury są konieczne, żeby policja mogła bezpiecznie pracować, ten jest po prostu idiotą. Moim zdaniem największym błędem systemu edukacji jest nieuczenie o procedurach na styku obywatela ze służbami w podstawówce i liceum. To powinno się przynajmniej raz na dwa lata powtarzać w ramach przygotowania do życia w społeczeństwie...

paero123

2020-06-02, 13:35
Caramon napisał/a:

Kto nie rozumie, że takie procedury są konieczne, żeby policja mogła bezpiecznie pracować


Przecież ogólnie wiadomo w USA, że jak czarnoskóry gość klęczy z podniesionymi rękoma a biali policjanci do niego mierzą z broni to na 99% jest to homicide-in-progress.


Ca...........on

2020-06-02, 14:04
@up No właśnie nie. Rozmawiałem parę dni temu z kolegą z NY, dodam że czarnoskórym i napompowanym, a że jest coderem to inna sprawa :) To socjaldemokratyczne media (por. SDIN - Socialdemocratic Internationale - tak roboczo nazywam tę globalną mafię wspólnych, złodziejskich interesów) sieją strach i wstyd, żeby ludzie niepotrzebnie tracili zaufanie do mundurowych i żeby zachowywali się jak ktoś, kto się boi. Jeśli ktoś zna choćby podstawy pracy policji, to doskonale wie, że jak obywatel wygląda, jakby się czegoś bał, to policjant automatycznie ma obowiązek zachować maksymalną ostrożność.

Rozwiałem wątpliwości, czy wyjaśnić dokładniej?

paero123

2020-06-02, 14:30
Caramon napisał/a:

Rozwiałem wątpliwości, czy wyjaśnić dokładnie



Ale to nie mnie tłumacz a tej filmującej kobiecie, bo ciężko przestraszona. Gada coś, że jej chłopa zastrzelili (że policja właśnie) w 2015 i żeby nie zabijali tego dzieciątka itp. Koleś i tak raczej był koncyliacyjnie nastawiony do uzbrojonych policjantów a ona siała panikę, jakby oglądała egzekucję.

Mietek7567

2020-06-02, 14:42
Caramon napisał/a:

Boże mój drogi... Kiedyś szedłem sobie z kolegami za domami centrum w Warszawie. Był środek nocy, zatrzymał nas patrol policji, zakuli nas dla własnego bezpieczeństwa w kajdanki i przeszukali kieszenie. Nikt się nie rzucał, tylko kolega na początku powiedział "zaufajcie im i dajcie pracować". Potem jak już nas sprawdzili, rozkuli i napięcie zeszło, to podaliśmy sobie ręce i życzyliśmy dobrego wieczoru.
Kto nie rozumie, że takie procedury są konieczne, żeby policja mogła bezpiecznie pracować, ten jest po prostu idiotą. Moim zdaniem największym błędem systemu edukacji jest nieuczenie o procedurach na styku obywatela ze służbami w podstawówce i liceum. To powinno się przynajmniej raz na dwa lata powtarzać w ramach przygotowania do życia w społeczeństwie...



Idiotą jest ten co pozwala na takie rzeczy. Tak zwany posłuszny niewolnik. Jeżeli nie stwarzasz zagrożenie swoim zachowaniem i nie zrobiłeś wcześniej niczego złego to policjant nie powinien cię móc dotknąć.

AdamBrown

2020-06-02, 15:04
Caramon napisał/a:

Boże mój drogi... Kiedyś szedłem sobie z kolegami za domami centrum w Warszawie. Był środek nocy, zatrzymał nas patrol policji, zakuli nas dla własnego bezpieczeństwa w kajdanki i przeszukali kieszenie. Nikt się nie rzucał, tylko kolega na początku powiedział "zaufajcie im i dajcie pracować". Potem jak już nas sprawdzili, rozkuli i napięcie zeszło, to podaliśmy sobie ręce i życzyliśmy dobrego wieczoru.
Kto nie rozumie, że takie procedury są konieczne, żeby policja mogła bezpiecznie pracować, ten jest po prostu idiotą. Moim zdaniem największym błędem systemu edukacji jest nieuczenie o procedurach na styku obywatela ze służbami w podstawówce i liceum. To powinno się przynajmniej raz na dwa lata powtarzać w ramach przygotowania do życia w społeczeństwie...



Jak już was zakuli i przeszukali wam kieszenie to powinniście wziąść ich numery odznak , i zarządać szczegółowych wyjaśnień czemu was skuli, i czemu obszukiwali? Bo jest to zaskakujące, i nadal będzie, że policja chodzi obszukiwać małolatów palących lolka, czy wchodzi do domów bo pieluszka jest obsrana, a w tym samym czasie złodzieje sobie hulają po miescie i strzelają z kałachów, ale to ich nie obchodzi wogóle, bo to jest zbyt niebezpieczne. po dwóch tygodniach umorzone z braku dowodów.

hejcior

2020-06-02, 18:00
AdamBrown napisał/a:

Jak już was zakuli i przeszukali wam kieszenie to powinniście wziąść ich numery odznak , i zarządać szczegółowych wyjaśnień czemu was skuli, i czemu obszukiwali? Bo jest to zaskakujące, i nadal będzie, że policja chodzi obszukiwać małolatów palących lolka, czy wchodzi do domów bo pieluszka jest obsrana, a w tym samym czasie złodzieje sobie hulają po miescie i strzelają z kałachów, ale to ich nie obchodzi wogóle, bo to jest zbyt niebezpieczne. po dwóch tygodniach umorzone z braku dowodów.



Bredzisz. Rewizja osobista musi mieć podstawy - banda gnojów pałętająca się nocą po mieście to wystarczający powód do zatrzymania i sprawdzenia co się dzieje. Na 100% ktoś z towarzystwa zachowywał się nerwowo albo nieposłusznie, albo po prostu wyglądał jak by go z kryminału wypuścili 5 minut temu. 36 lat żyję, po mieście chodziłem często i owszem, zdarzyło się, że patrol mnie zatrzymał na krótką gadkę, ale nigdy, NIGDY nie dałem im powodu do tego, żeby mnie rewidowano a już na pewno nie dałem im powodu do tego, żeby mnie skuli. Jak widzą istotę podobną do człowieka to będą Cię tak traktować. Jak widzą trzech wygolonych sebiksów z dwiema andżelikami co to mają brwi akwarelami na parszywej mordzie wymalowane to najpierw skują a później będą zadawać pytania.
I nie mówię, że każdy z nas nie ma prawa wyglądać jak chce, całe życie mam włosy jak sebuś - 3 milimetry, ale jeśli się ktoś decyduje na taki wygląd to musi się liczyć z tym, że będzie odpowiednio traktowany. Jak Cię patrol zatrzyma, zamknij mordę, odpowiadaj na pytania, przestań się uważać za nietykalnego i nic się nikomu nie stanie.
Strzelanie z kałachów? Chyba się za dużo filmów naoglądałeś, albo się tu przeniosłeś z banderostanu - bo tam takie przygody na ulicach się dzieją.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-06-02, 18:30
Czy ta k***a nie wie, że od 1 stycznia 2016 jest zakaz filmowania w pionie?

DzikiTucznik

2020-06-02, 19:47
Żadna bohaterka , kolejna liberalna p*zda , która chce mówić jak mają, żyć inni ,nie szkoda mi tych półgłówków , którzy nie kapują jak działa swiat, i mają pretensja o robienie źle , a co do przemocy to jestem za , jak k***a jesteś bandyta to, sie k***a nie skarz ze obskoczysz wpie**ol od policji, taki k***a fach. i h*j

gustaw.salata

2020-06-02, 20:17
Caramon napisał/a:

Boże mój drogi... Kiedyś szedłem sobie z kolegami za domami centrum w Warszawie. Był środek nocy, zatrzymał nas patrol policji, zakuli nas dla własnego bezpieczeństwa w kajdanki i przeszukali kieszenie. Nikt się nie rzucał, tylko kolega na początku powiedział "zaufajcie im i dajcie pracować". Potem jak już nas sprawdzili, rozkuli i napięcie zeszło, to podaliśmy sobie ręce i życzyliśmy dobrego wieczoru.
Kto nie rozumie, że takie procedury są konieczne, żeby policja mogła bezpiecznie pracować, ten jest po prostu idiotą. Moim zdaniem największym błędem systemu edukacji jest nieuczenie o procedurach na styku obywatela ze służbami w podstawówce i liceum. To powinno się przynajmniej raz na dwa lata powtarzać w ramach przygotowania do życia w społeczeństwie...



Dales sie zakuć bez żadnego paragrafu? LOL. Najpierw podstawa itd. I nagrywac od razu dla własnego bezpiczenstwa.

Admirał

2020-06-02, 20:22
Tak czy inaczej. Pan murzyn na filmie postępuje zgodnie z poleceniami policji i nic się nikomu złego nie dzieje. Przypadek? Nie.