18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

This woman deserves a Nobel Peace Prize for her brave spirit

paero123 • 2020-06-02, 09:12
Taki był oryginalny tytuł filmu.
Obejrzyjcie aby zobaczyć jak biały policjant tłumaczy zasadę działania zapałek


suchysongoful

2020-06-02, 20:31
mam_racje napisał/a:

Nobel? W sam raz dla lewaczki, niech stanie w szeregu z Bolkiem i Obamą.



I nie zapominajmy o tokarczuk

gnojarz

2020-06-02, 20:38
Pewnie biała k***a, gdy na to scierwo

bogujawleński

2020-06-02, 21:52
Powinni go odj***ć... tak profilaktycznie. Bardzo jest mi z tego powodu wszystko jedno.

Ce...........00

2020-06-02, 23:09
Caramon napisał/a:

Boże mój drogi... Kiedyś szedłem sobie z kolegami za domami centrum w Warszawie. Był środek nocy, zatrzymał nas patrol policji, zakuli nas dla własnego bezpieczeństwa w kajdanki i przeszukali kieszenie. Nikt się nie rzucał, tylko kolega na początku powiedział "zaufajcie im i dajcie pracować". Potem jak już nas sprawdzili, rozkuli i napięcie zeszło, to podaliśmy sobie ręce i życzyliśmy dobrego wieczoru.
Kto nie rozumie, że takie procedury są konieczne, żeby policja mogła bezpiecznie pracować, ten jest po prostu idiotą. Moim zdaniem największym błędem systemu edukacji jest nieuczenie o procedurach na styku obywatela ze służbami w podstawówce i liceum. To powinno się przynajmniej raz na dwa lata powtarzać w ramach przygotowania do życia w społeczeństwie...



Niby masz rację, ale przykładowo trafisz na k***ę co niewyrobiłą psiarskiej normy i przy przeszukaniu Ci coś wrzuci do kiermany, wyjmie i powie "co my tutaj mamy... na dołek jedziemy". Szansa jedna na milion że tak trafisz, ale jednak jest. Ogólnie z wypowiedzią się zgadzam.

yatoya

2020-06-02, 23:11
Ta nagrywająca k***a aż prosi się o dawkę ołowiu, nawet ten murzyn tak mnie nie wk***ia.

MrFalken

2020-06-03, 08:40
Caramon napisał/a:


(...) Kto nie rozumie, że takie procedury są konieczne, żeby policja mogła bezpiecznie pracować, ten jest po prostu idiotą. Moim zdaniem największym błędem systemu edukacji jest nieuczenie o procedurach na styku obywatela ze służbami w podstawówce i liceum. To powinno się przynajmniej raz na dwa lata powtarzać w ramach przygotowania do życia w społeczeństwie...



A już myślałem, że na tym portalu nikt nic mądrego już nie napisze.
Do Januszy, co się miotają, że "jaki paragraf, olaboga zakuli, legitymują uczciwego człowieka" - to przez wasze rzucanie się przy najprostszej interwencji i wymądrzanie się do krawężników (bez urazy), którzy tylko robią w pracy co muszą, teraz pisiory wprowadzają nowe paragrafy, żeby mandatem można było karać każdego, kto na rękach nie stanie na polecenie policjanta. Miejcie tego świadomość.
Nikt nie ma ochoty dawać się przeszukiwać, itp. Ale jeśli policja ma być policją, to nie może być pośmiewiskiem. I to nie jest kaprys i wina policjanta, że wam dowala mandat za walenie browara na ławce osiedlowej, co i mnie wkur..ło każdorazowo, jak się "przyczepiali".
I dokładnie tak: przepisy ruchu drogowego, procedury na styku obywatela ze służbami, pierwsza pomoc, myślenie abstrakcyjne, przedsiębiorczość, system podatkowy- to są podstawowe umiejętności, których szkoła nie uczy, a powinna. A nie kurna dziobać, gdzie patyczak ma przeponę , z czego lepili chatki Mongołowie, czy jak obliczyć całki srałki.

PanAdamSam

2020-06-03, 12:18
Caramon napisał/a:

Boże mój drogi... Kiedyś szedłem sobie z kolegami za domami centrum w Warszawie. Był środek nocy, zatrzymał nas patrol policji, zakuli nas dla własnego bezpieczeństwa w kajdanki i przeszukali kieszenie. Nikt się nie rzucał, tylko kolega na początku powiedział "zaufajcie im i dajcie pracować". Potem jak już nas sprawdzili, rozkuli i napięcie zeszło, to podaliśmy sobie ręce i życzyliśmy dobrego wieczoru.
Kto nie rozumie, że takie procedury są konieczne, żeby policja mogła bezpiecznie pracować, ten jest po prostu idiotą. Moim zdaniem największym błędem systemu edukacji jest nieuczenie o procedurach na styku obywatela ze służbami w podstawówce i liceum. To powinno się przynajmniej raz na dwa lata powtarzać w ramach przygotowania do życia w społeczeństwie...



Brawo bohaterze, do buzi też wziąłeś?

Lolekmko11

2020-06-03, 13:00
Caramon napisał/a:

Boże mój drogi... Kiedyś szedłem sobie z kolegami za domami centrum w Warszawie. Był środek nocy, zatrzymał nas patrol policji, zakuli nas dla własnego bezpieczeństwa w kajdanki i przeszukali kieszenie. Nikt się nie rzucał, tylko kolega na początku powiedział "zaufajcie im i dajcie pracować". Potem jak już nas sprawdzili, rozkuli i napięcie zeszło, to podaliśmy sobie ręce i życzyliśmy dobrego wieczoru.
Kto nie rozumie, że takie procedury są konieczne, żeby policja mogła bezpiecznie pracować, ten jest po prostu idiotą. Moim zdaniem największym błędem systemu edukacji jest nieuczenie o procedurach na styku obywatela ze służbami w podstawówce i liceum. To powinno się przynajmniej raz na dwa lata powtarzać w ramach przygotowania do życia w społeczeństwie...



O czym ty mówisz człowieku jaka procedura mówi że kują cie w kajdany podczas przeczesania kieszeń. p*zda jesteś i twoje ziomki ze daliście sobie to zrobić przez takich bananów jak wy te pustaki potem myślą że wszystko im wolno.

BrainOsw

2020-06-03, 20:39
@Caramon Noi dałeś się wydymać, jakbyś trafił na k***ę to by ci coś podrzucił, i już gotowy i skuty jedziesz po wyrok. Prawo jest po to aby każdy go przestrzegał. W mojej opinii jeżeli jednostka go nie przestrzega zwłaszcza taki policjant to nie widzę powodu podporządkowywać się innym prawom. Cieszcie się, że wasze komentarze typu chcemy miec policje w polsce jak usa, to za brak maseczki dostawałbyś kulkę w plecy, spoko co nie?

Danlew

2020-06-04, 02:17
Boże czy ty to czytasz, co jest w komentarzach powyżej!!!!!
Wadą policji w Polsce może być debilizm policjanta i nadgorliwość oraz dowartościowanie się.
Akurat w Polsce największym problemem jest dyktowe prawo komunistów. A policjant nie ważne jakie jest musi je egzekwować.

A w USA, tam są murzyny które nie trzymają się żadnego prawa i są pobudzeni tendencją dominacji nad białymi.
Zobaczcie sobie jak w UK grupa policjantów nie morze poradzić sobie z jednym murzynem.
Nie porównujcie sytuacji jakiej znajdują się policjanci w USA do policjantów z Polski.