18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

This War of Mine

dickson23 • 2014-10-31, 01:41
Witam wszystkich sadoli, temat niezbyt sadystyczny, ale myślę że wielu z was może zainteresować. Przeglądając dzisiaj internet wpadłem na taki oto zwiastun gry:


Choć produkcja traktuje o wojnie, nie będzie żadnym kolejnym shooterem dla 12-letnich niedorozwojów, w którym gracz ładuje kilo ołowiu w każdy poruszający się cel. W dużym skrócie, w tej grze wcielamy się w zwykłych cywilów i staramy się za wszelką cenę przeżyć okrucieństwa wojny. Zamiast wymieniać cechy gry, polecam obejrzeć wyżej zamieszczony zwiastun ze świetnie dobraną muzyką (tak, dobrze się domyślacie, gra jest polskiej produkcji) , który robi naprawdę duże wrażenie
Dla wszystkich którzy poszukują nieco ambitniejszych rzeczy i nie uważają że gry to zabawa wyłącznie przeznaczona dla gówniarzy.

Michael_Myers

2014-10-31, 01:53
No wygląda ciekawie, jak już będzie na necie to daj znać

Radysh

2014-10-31, 02:05
Pierwsze skojarzenie - "I Have No Mouth, And I Must Scream". Moze byc ciekawa.

BongMan

2014-10-31, 02:58
Zapowiada się nieźle, lubię takie gry. Zagram na pewno.

pico1331

2014-10-31, 09:48
wydaje mi się ze to będzie jedna z niewielu za którą zaplace

Kuriki

2014-10-31, 10:50
Po ogarnięciu zwiastuna oraz przeczytaniu opisu na gry online zrobiłem własną zapowiedź:

Po raz kolejny gracze będą mieli okazję zmierzyć się dziurawą fabułą, nielogicznościami, które zmuszą do poznania mechanizmów gry pretendujących do miana innowacyjnych i kreatywnych, a także nie-tak-bardzo-poruszającymi-jak-to-miało-być-w-zamierzeniach "wyborami" moralnymi. Poznasz istoty wykreowane na totalnie pierdoły i wiele więcej, w tym:

Przeciwników upośledzonych tak bardzo, że nie sprawdzą najoczywistszych kryjówek.

Cywili (czyli nie-żołnierzy) którzy zrobili sobie wymówki by nie ruszyć dupska i nie sp***olić przed wojną.

AI tak wk***iające i nielogiczne, że zesrasz się ze śmiechu zaraz po tym jak zeżresz kontroler.

Fabułę tak śmieszną i ckliwą na siłę, że sam tata takich "hitów" jak Hejvi Rejn czy Bijąd Tó Sołls może zardrośnie łypnąć okiem i płakać pod prysznicem rozpaczając, że on na to nie wpadł.

Jaraj się czytelniku bo gre tworzo POLACY.

Pa...........li

2014-10-31, 12:33
up zamknij pysk leszczu, jak wyjdzie gra to przyjdzie oceniać
j***ny burak (po twojemu cebulak)

Tadziuu

2014-10-31, 12:35
Kuriki napisał/a:

Po ogarnięciu zwiastuna oraz przeczytaniu opisu na gry online zrobiłem własną zapowiedź:

Po raz kolejny gracze będą mieli okazję zmierzyć się dziurawą fabułą, nielogicznościami, które zmuszą do poznania mechanizmów gry pretendujących do miana innowacyjnych i kreatywnych, a także nie-tak-bardzo-poruszającymi-jak-to-miało-być-w-zamierzeniach "wyborami" moralnymi. Poznasz istoty wykreowane na totalnie pierdoły i wiele więcej, w tym:

Przeciwników upośledzonych tak bardzo, że nie sprawdzą najoczywistszych kryjówek.

Cywili (czyli nie-żołnierzy) którzy zrobili sobie wymówki by nie ruszyć dupska i nie sp***olić przed wojną.

AI tak wk***iające i nielogiczne, że zesrasz się ze śmiechu zaraz po tym jak zeżresz kontroler.

Fabułę tak śmieszną i ckliwą na siłę, że sam tata takich "hitów" jak Hejvi Rejn czy Bijąd Tó Sołls może zardrośnie łypnąć okiem i płakać pod prysznicem rozpaczając, że on na to nie wpadł.

Jaraj się czytelniku bo gre tworzo POLACY.



Ale jesteś teraz zajebisty!
Wypie**alaj z kraju i nie wracaj.

Vendetti

2014-10-31, 12:35
@Kuriki - jeszcze w grę nie grałeś, ale już wiesz, że będzie do dupy, a jedyny powód, dla którego wszyscy się nią będą jarać jest fakt, że jest produkcją krajową... Masz jakiś kompleks?

Bluzg

2014-10-31, 12:40
Trochę mi przypomina DEADLIGHT. Może być fajne, ale poczekam aż stanieje - preorder 18$.

juki

2014-10-31, 13:13
Po zegarmistrzu swiatla mam wrazenie, ze naprawde bedzie epicka sciezka dzwiekowa w tej produkcji

Kuriki

2014-10-31, 13:23
Tadziuu napisał/a:

Ale jesteś teraz zajebisty!
Wypie**alaj z kraju i nie wracaj.



Za to chyba się ban należy o ile się nie mylę :krejzi:



PanStachZeStalowejWoli napisał/a:

up zamknij pysk leszczu, jak wyjdzie gra to przyjdzie oceniać
j***ny burak (po twojemu cebulak)




Vendetti napisał/a:

@Kuriki - jeszcze w grę nie grałeś, ale już wiesz, że będzie do dupy, a jedyny powód, dla którego wszyscy się nią będą jarać jest fakt, że jest produkcją krajową... Masz jakiś kompleks?




Będę się śmiał z czego chcę i kiedy chcę :idzwch*j:

A po zapowiedziach już widzę, że ta gra mnie nie zachwyci :emo:

SzczelamGuwnem napisał/a:

Weź Ty lepiej zamknij k***a ryj i idź oglądać te swoje sp***olone bajeczki Anime. Nie grałeś jeszcze w tą grę, to się k***a nie wypowiadaj pajacu.


A ty ić postrzelać tym swoim guwnem i w dupę se wsadź wymyślone fakty z mojego życia iksDE

SzczelamGuwnem

2014-10-31, 13:24
Kuriki napisał/a:

Po ogarnięciu zwiastuna oraz przeczytaniu opisu na gry online zrobiłem własną zapowiedź:

Po raz kolejny gracze będą mieli okazję zmierzyć się dziurawą fabułą, nielogicznościami, które zmuszą do poznania mechanizmów gry pretendujących do miana innowacyjnych i kreatywnych, a także nie-tak-bardzo-poruszającymi-jak-to-miało-być-w-zamierzeniach "wyborami" moralnymi. Poznasz istoty wykreowane na totalnie pierdoły i wiele więcej, w tym:

Przeciwników upośledzonych tak bardzo, że nie sprawdzą najoczywistszych kryjówek.

Cywili (czyli nie-żołnierzy) którzy zrobili sobie wymówki by nie ruszyć dupska i nie sp***olić przed wojną.

AI tak wk***iające i nielogiczne, że zesrasz się ze śmiechu zaraz po tym jak zeżresz kontroler.

Fabułę tak śmieszną i ckliwą na siłę, że sam tata takich "hitów" jak Hejvi Rejn czy Bijąd Tó Sołls może zardrośnie łypnąć okiem i płakać pod prysznicem rozpaczając, że on na to nie wpadł.

Jaraj się czytelniku bo gre tworzo POLACY.

Weź Ty lepiej zamknij k***a ryj i idź oglądać te swoje sp***olone bajeczki Anime. Nie grałeś jeszcze w tą grę, to się k***a nie wypowiadaj pajacu.

Vendetti

2014-10-31, 13:36
@Kuriki - Jasne, śmiej się z czego chcesz, masz do tego pełne prawo. Tak samo ja mam prawo zapytać - masz jakiś kompleks? Poza tym sposób wykorzystania przez Ciebie twojego prawa do śmiania się z czego tylko zechcesz, sprawia, że ja zamierzam wykorzystać swoje prawo do uważania Cię za "gościa z problemem". ;-)

marcin1414

2014-10-31, 13:41
Kuriki napisał/a:

Po ogarnięciu zwiastuna oraz przeczytaniu opisu na gry online zrobiłem własną zapowiedź:

Po raz kolejny gracze będą mieli okazję zmierzyć się dziurawą fabułą, nielogicznościami, które zmuszą do poznania mechanizmów gry pretendujących do miana innowacyjnych i kreatywnych, a także nie-tak-bardzo-poruszającymi-jak-to-miało-być-w-zamierzeniach "wyborami" moralnymi. Poznasz istoty wykreowane na totalnie pierdoły i wiele więcej, w tym:

Przeciwników upośledzonych tak bardzo, że nie sprawdzą najoczywistszych kryjówek.

Cywili (czyli nie-żołnierzy) którzy zrobili sobie wymówki by nie ruszyć dupska i nie sp***olić przed wojną.
Typowy cieć, który nawet nie liznął tematu, a już wie o nim wszystko najlepiej.. wypie**alaj.

AI tak wk***iające i nielogiczne, że zesrasz się ze śmiechu zaraz po tym jak zeżresz kontroler.

Fabułę tak śmieszną i ckliwą na siłę, że sam tata takich "hitów" jak Hejvi Rejn czy Bijąd Tó Sołls może zardrośnie łypnąć okiem i płakać pod prysznicem rozpaczając, że on na to nie wpadł.

Jaraj się czytelniku bo gre tworzo POLACY.


Typowy cieć, który nawet nie liznął tematu, a już wie o nim wszystko najlepiej..