18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

They see me rollin

Mercury001 • 2018-01-09, 11:56
They hatin ;-)

Pomysł godny szerszej uwagi.

Takafura

2018-01-09, 12:11
Silnik od skutera, dać cylinder 80 ccm, zdjąć blokady, sportowy moduł i wydech...

lm65

2018-01-09, 13:02
To dziwne, że nasz rząd nie chce przyjmować takich inżynierów ;)

banerr

2018-01-09, 14:25
Cwany szpak.

Mors_Nigra

2018-01-09, 14:29
@lm65 ale, że to jakiś japoniec, to ty wiedz.

Wiewór

2018-01-09, 14:32
lm65 napisał/a:

To dziwne, że nasz rząd nie chce przyjmować takich inżynierów ;)


Myślę, że taki inżynier ma wyj***ne na kraj gdzie śmierdzi cebulą, somsiad zaj***ł by somsiada pod byle pretekstem, tęcza jest szaro bura, jak wprowadzą euro to Polaki będą odbierać wypłatę w bilonie a i jeszcze wpie**ol dostanie na ulicy od patriotów krypto gejów za bycie kolorowym :mrgreen:

Mercury001 napisał/a:

@lm65 ale, że to jakiś japoniec, to ty wiedz.


Zabudowa w tle i rysy twarzy wskazują bardziej na chiny ludowe.
Chiński inżynier nigdy do Polski nie przyjedzie bo w chinach jest wyższy poziom życia. Więcej się zarabia i ceny są niższe :mrgreen:

janlew

2018-01-09, 14:33
Mercury001 napisał/a:

Pomysł godny szerszej uwagi.


Jeśli się nie ma nóg.
Abraxus napisał/a:


Myślę, że taki inżynier ma wyj***ne na kraj gdzie śmierdzi cebulą...


..i czosnkiem. Ma i słusznie. Tylko po co miałby jechać do Izraela? To kraj narodowych szowinistów i ksenofobów. Do tego panuje tam apartheid, a nie tolerują nawet czarnych żydów.
Abraxus napisał/a:


Myślę, że taki inżynier ma wyj***ne na kraj gdzie śmierdzi cebulą,
...
nigdy do Polski nie przyjedzie bo w chinach jest wyższy poziom życia. Więcej się zarabia i ceny są niższe :mrgreen:


Tylko dla czego ty tu jeszcze jesteś i zamiast wypieprzać jak najszybciej? Ileż można być niechcianym gościem w nie swoim kraju, którego się nienawidzi? I ile można udawać że pada gdy wszyscy na ciebie szczają?

Filogyna

2018-01-09, 15:02
janlew napisał/a:



..i czosnkiem. Ma i słusznie. Tylko po co miałby jechać do Izraela? To kraj narodowych szowinistów i ksenofobów. Do tego panuje tam apartheid, a nie tolerują nawet czarnych żydów.



W samej Jerozolimie żyje więcej muslimów, niż w całej Polsce. Do tego radykalni chrześcijanie (nie mniej radykalni, niż muslimy :) )...
janlew napisał/a:


Tylko dla czego ty tu jeszcze jesteś i zamiast wypieprzać jak najszybciej? Ileż można być niechcianym gościem w nie swoim kraju, którego się nienawidzi? I ile można udawać że pada gdy wszyscy na ciebie szczają?



Jak możesz dowodzić swojej polskości, skoro pisać po polsku w ogóle nie umiesz :) ? Już mniejsza o interpunkcję... I nie chodzi wyłącznie o ortografię, a 'nieumiejętność napisania logicznego zdania po polsku'.

a) dlaczego
b) błąd składniowy - zdanie wbrew zasadom języka polskiego
c) jeśli się jest gościem w jakimś kraju, jest przeto oczywiste, że "kraj nie jest swój" - pisząc twoim językiem

janlew

2018-01-09, 15:35
Filogyna napisał/a:

Jak możesz dowodzić swojej polskości, skoro pisać po polsku w ogóle nie umiesz :) ?


Bardzo prosto.
1. Nie jestem hazarem ani bolszewickim pomiotem. Ergo ani ja, ani moi rodzice, nie musieliśmy chodzić na kursy polskiego w siedzibie NKWD. I nie od tego zależało wydanie mi lewego polskiego nazwiska, polskich lewych dokumentów, i wyjazd z ZSRR. Nie jestem tedy SB-kiem ortografii ani względem samego siebie, ani względem innych.
2. Nie dbam również o poprawność pisowni, bo nie robie dla żadnej fundacji i mam w dupie jak działają translatory w Moskwie czy Tel-Awivie.
3. Nie należę też do grona humanistów, ani do ludzi specjalnie szanujących to grono i jego wartości, z poprawną pisownią włącznie. Dużo bardziej cenie sobie i poważam rozumienie zasad rekurencji, niż interpunkcji.

Filogyna

2018-01-09, 16:06
janlew napisał/a:


Bardzo prosto.
1. Nie jestem hazarem ani bolszewickim pomiotem. Ergo ani ja, ani moi rodzice, nie musieliśmy chodzić na kursy polskiego w siedzibie NKWD. I nie od tego zależało wydanie mi lewego polskiego nazwiska, polskich lewych dokumentów, i wyjazd z ZSRR. Nie jestem tedy SB-kiem ortografii ani względem samego siebie, ani względem innych.
2. Nie dbam również o poprawność pisowni, bo nie robie dla żadnej fundacji i mam w dupie jak działają translatory w Moskwie czy Tel-Awivie.
3. Nie należę też do grona humanistów, ani do ludzi specjalnie szanujących to grono i jego wartości, z poprawną pisownią włącznie. Dużo bardziej cenie sobie i poważam rozumienie zasad rekurencji, niż interpunkcji.



Wybacz, ale wydaje mi się, że dobrze wytresowana papuga gada lepiej od ciebie po polsku...

Tu nie chodzi o "poprawność pisowni". Ty nie potrafisz sklecić logicznego zdania, idioto... Pardon... " SB-ku ortografii" :krejzi:


Umiejętność złożenia spójnego zdania nie jest 'własnością' 'humanisty', a raczej każdego nie-kretyna :'(

Alonso

2018-01-09, 17:25
Inżynier odnaleziony!

maddog77

2018-01-09, 20:57
No tak bieda poprawia inwencję twórczą .

chudy005

2018-01-09, 21:03
Hmmm, ciekawe co ma w plecaku....

Presty

2018-01-09, 21:58
Sadole, szacun k***a.
Film z pomysłem na wózkowiczów i 3-5 x wiecej lajków niz baby z ku*asami czy soczysty wypadek!

kopnijkota

2018-01-10, 00:24
Teraz czekamy na filmik jak wpie**oli się tym ustrojstwem pod ciężarówke.