18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

The Chloors - Cycki dupa (ślimak winniczek remix 2012)

Ęmi • 2012-07-10, 16:19
Jak powstał zespół The Chloors?
Zrodził się z pasji do muzyki, z radości dzielenia się sztuką.
Nie było łatwo skompletować idealny skład. Ale po latach przesłuchań, udało się:






Połączył nas Sadistic.pl i zamiłowanie do szerzenia patologii na szeroką skalę.
Przykładem tego jest poniższy utwór, który zawiera nagranie z jednego z Wrocławskich zlotów:





Pener

2012-07-11, 10:09
Cytat:

ciekawe dlaczego mój post został osunięty, czyżby krytyka była niewskazana?


dostałeś powód, jeśli trzy jakieś znaki są krytyką to gratuluję ci poziomu wypowiedzi...

erniii

2012-07-11, 12:05
Dżamaló napisał/a:


Żal dupę randomom ściska? :amused:




Odezwał się nie-random :roll:

czerwo64

2012-07-11, 14:22
Pener666 napisał/a:


dostałeś powód, jeśli trzy jakieś znaki są krytyką to gratuluję ci poziomu wypowiedzi...


dziwnym sposobem użytkownik Dżamaló, negatywnie odczuł moja wypowiedź, bo rzeczą oczywistą jest że "-.-" na tym forum nie ma odpowiednika w emotikonach, oraz rzeczą oczywista jest że oznacza coś w stylu "Ja pie**ole- ręce opadają- brak mi słów". Owszem przeoczyłem iż było wyjaśnienie w postaci "post nic nie wnosi", co oznacza ze wazeliniarstwo towarzystwu wzajemnej adoracji(masturbacji) tylko coś wnosi... Ale nie jestem osoba która się będzie irytowała w ten sposób, więc powiem krótko, po was spodziewałem się większego pie**olnięcia ;] więc po słabej premierze liczę na kontynuację na waszym poziomie ;]

booohal

2012-07-11, 19:46
I tak lepsze niż dubstep.

ZnanyJakoZaganiacz

2012-07-12, 06:24
czerwo64 napisał/a:


dziwnym sposobem użytkownik Dżamaló, negatywnie odczuł moja wypowiedź, bo rzeczą oczywistą jest że "-.-" na tym forum nie ma odpowiednika w emotikonach, oraz rzeczą oczywista jest że oznacza coś w stylu "Ja pie**ole- ręce opadają- brak mi słów". Owszem przeoczyłem iż było wyjaśnienie w postaci "post nic nie wnosi", co oznacza ze wazeliniarstwo towarzystwu wzajemnej adoracji(masturbacji) tylko coś wnosi... Ale nie jestem osoba która się będzie irytowała w ten sposób, więc powiem krótko, po was spodziewałem się większego pie**olnięcia ;] więc po słabej premierze liczę na kontynuację na waszym poziomie ;]



Uwaga, piwo wystawione przez przypadek.
A tak na poważnie, jebnięty jesteś? Boli cię k***a internet? :D



[ Komentarz dodany przez: W: 2012-07-12, 11:24 ]
eL O eL
i iksdę

czerwo64

2012-07-13, 00:44
[quote="Dżamaló"]

Uwaga, piwo wystawione przez przypadek.
A tak na poważnie, jebnięty jesteś? Boli cię k***a internet? :D



hehe i plama na kołdrze też przez przypadek...

kamiljot

2012-07-15, 22:52
Taka lipa, że aż wyskoczył mi błąd w Operze :o