18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The Birth Of A Weapon. Łuk Angielski od Johna Neemana

DildoVaggins1 • 2016-07-26, 14:42
Wklejałem już tutaj kiedyś ich produkty, chłopaki umieją robić fajne zabawki i dobrze je sprzedać.

Guz-00

2016-07-26, 16:42
Fajnie się ogląda :) Aż mnie naszła ochota żeby wyjść z domu i zrobić sobie łuk z leszczyny jak za dzieciaka :D

Essent

2016-07-26, 18:01
Kunsztowne rzeczy robi ale zamek do szopy to nih*ja

Synu_z_magazynu

2016-07-26, 20:04
Niezła odskocznia od bestialstwa oferowanego przez hard. Piwo! :D

Johnnybeard3

2016-07-26, 20:17
W Polsce przynajmniej kilka osób robi łuki naturalne jak i z laminatu, bardzo dobre z resztą. Wiem bo sam strzelam. Polacy wygrywają na zawodach na całym świecie. Cudze chwqlicie a swego nie znacie

Haylash

2016-07-26, 20:18
Mógł chociaż pokazać jak działa na dzikach :v

David_LFC

2016-07-26, 20:35
Taki prze ch*j a drzwi od szopy kijem podstawia...

mrkler

2016-07-26, 20:39
Montaż filmiku trochę mi podchodzi pod Trollskiego ale to raczej zaleta ;)

kowalmilosz12

2016-07-26, 21:47
Z tego kawałka mógłby zrobić 3 takie łuki ale ch*j tam, przyjemny filmik ;)

De...........37

2016-07-26, 21:53
"Z tego kawałka mógłby zrobić 3 takie łuki ale ch*j tam"

Niekoniecznie. Należy wybrać kawałek ze słojami odpowiednio ułożonymi. Nie jest tak, że cały rpzekrój z dowolnego miejsca pnia się nadaje.


Fajny filmik tylko jedno mógł by jednak zmienić: kleje na naturalne. k***A, piękne gryfy z rogu i JEB, klej epoksydowy do tego...

DAAB20

2016-07-26, 21:58
zasłużone piwo

idejakprzecinak

2016-07-26, 22:00
Szkoda, że w świecie ogólnej tandety zaczyna brakować prawdziwych rzemieślników. Koleś ma pasję. I to się liczy. Piwo za materiał

De...........37

2016-07-26, 22:35
Ogólnej tandety? Powiedział bym, że prawdziwy rzemieślnicy są na wyginięciu bo ich produkty to obecnie sztuka dla sztuki. Produkty seryjne, fabryczne (pomijam skrajnie wysoko wyspecjalizowany np sprzęt sportowy ale on w sumie też jest robiony maszynowo tylko np na indywidualne zamówienie) są tańsze i lepsze od ręcznej, rzemieślniczej roboty i niestety żadne sentymenty tego nie zmienią.

kaiel

2016-07-27, 00:13
Trochę przesadzacie, jak świat stary za rzeczy dobre trzeba dobrze zapłacić. Tandeta jest produkowana tylko dlatego bo jest chętnie kupowana. Trzeba mieć świadomość, że kupowanie badziewia jest zwykłą głupotą.
Współczesne łuki (nie znam się na tym kompletnie) na pierdyliard procent są lepsze niż te, które Robin Hłód giął z leszczyny i cięciwę, zwaną również sznurkiem od snopowiązałki, na supeł wiązał. To że śa często produkowane maszynowo i seryjnie, sprawia tylko że ceny nie są już tak astronomiczne. Istotną cechą broni jest jej powtarzalność, co współcześnie łatwiej osiągnąć...
Nie ma co dostawać sraczki w tęsknocie za średniowieczem,fajnie jest coś zrobić samemu ale bez przesady...Dobra koniec pie**olenia,idę kozę utłuc by z kiszki kondonów na miarę na wycieczkę do Mielna nie zabrakło.