18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

krzyks

2017-08-18, 15:04
I od tej pory mamy Nowy Testament 8-)

nowynick

2017-08-18, 15:27
tak było, tylko nie do wszystkich dotarły te dwa zdania, stąd dalej są tacy co zamiast wziąć się w garść i rozwiązać swój problem wolą mamrotać pod nosem na klęczkach licząc, że samo zniknie...

Jesse.Pinkman

2017-08-18, 16:51
nowynick napisał/a:

tak było, tylko nie do wszystkich dotarły te dwa zdania, stąd dalej są tacy co zamiast wziąć się w garść i rozwiązać swój problem wolą mamrotać pod nosem na klęczkach licząc, że samo zniknie...


Zdecydowanie bardziej wolę tych, którzy sobie klękają i mamroczą pod nosem, nie robiąc nikomu przy tym krzywdy niż tych pojebańców, którzy wpie**alają się samochodami w tłumy ludzi.

TJMonster

2017-08-18, 18:15
@up
W obu przypadkach źródłem zachowań jest religia. Fakt, że katolicy są o wiele mniej szkodliwi od islamistów, ale tolerowanie mniejszej głupoty tylko dlatego, że istnieje większa to złe podejście. Rozumiem, że kiedyś ludzie tłumaczyli sobie bogiem otaczający ich świat, ale te czasy już dawno minęły. Jeszcze gdyby chodziło tylko o starsze pokolenie to tam ch*j, ale po prostu smutno się patrzy na dzieci, którym od urodzenia wpaja się jakieś chrześcijańskie fanaberie.

~Velture

2017-08-18, 19:40
Cytat:

Rozumiem, że kiedyś ludzie tłumaczyli sobie bogiem otaczający ich świat, ale te czasy już dawno minęły.


Czysto technicznie to nie minęły bo dalej ludzie tłumaczą sobie wschód słońca bogiem a lądowanie na księżycu było fikcją i ziemia jest płaska.

TytanowyRosomak

2017-08-19, 08:03
TJMonster napisał/a:

@up
W obu przypadkach źródłem zachowań jest religia. Fakt, że katolicy są o wiele mniej szkodliwi od islamistów, ale tolerowanie mniejszej głupoty tylko dlatego, że istnieje większa to złe podejście. Rozumiem, że kiedyś ludzie tłumaczyli sobie bogiem otaczający ich świat, ale te czasy już dawno minęły. Jeszcze gdyby chodziło tylko o starsze pokolenie to tam ch*j, ale po prostu smutno się patrzy na dzieci, którym od urodzenia wpaja się jakieś chrześcijańskie fanaberie.

Jaka mniejsza głupota śmieciu?

zbigniewwodecki

2017-08-19, 08:14
TytanowyRosomak napisał/a:

Jaka mniejsza głupota śmieciu?



A czym się różni islamista od katolika? Na bliskim wschodzie rodzą się głupsi ludzie? Całe narody w jakiś sposób rodzą się głupie że wierzą w innego boga niż ty? Jedyna różnica to to, w jaki sposób nauczyli ich postrzegać boga a w jaki nas. Nienawiść jest ta sama (co widać po poście powyżej) tylko ci wmówiono że za zabicie idziesz do piekła a mu że do raju.

tycho

2017-08-19, 08:47
W twoich testach na ojcostwo wyszło że jesteś cudownym dzieckiem dwóch pedałów.

Shotterr

2017-08-19, 08:57
@TytanowyRosomak. A że chrześcijanie to swoich czasów nie mieli? Palenie "czarownic", wyprawy krzyżowe itp? Każda religia ogłupia. Jest to najpotężniejsze narzędzie trzymania mas za ryj.

~Velture

2017-08-19, 09:30
gorbaczow7 napisał/a:

Obrazek


Uwielbiam takie narzekania od ludzi z ZEROWYM wkładem.

gorbaczow7

2017-08-19, 09:36
Velture napisał/a:


Uwielbiam takie narzekania od ludzi z ZEROWYM wkładem.





mojo90

2017-08-19, 09:49
Dlaczego te j***ne zwierzęta pod tytułem ludzie uważają się za kogoś wyjątkowego? Jedziemy na tym samym wózku co wszystkie ssaki. Jemy, pijemy, r*chamy, sramy, oddychamy. Mało między nami różnic, mamy tylko nieco bardziej wyrafinowane sposoby zaspokajania swoich potrzeb ze względu na większy intelekt.