18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Testy gimbazjalne

Gebofon • 2015-04-27, 12:32
Czyli coroczna dawka wyżyn intelektualnych :amused:


Schabovy

2015-04-27, 12:37
Jeżeli to nie jest fejk to k***a idę szukać suchej gałęzi i kawałka liny. Co to k***a będzie za 15-20 lat?

wizzPL

2015-04-27, 12:47
ło laboga... ręce mi opadły ... NASZA PRZYSZŁOŚĆ ... i oni pójdą do pracy tylko za minimum 2500zł :D bo do innej nie mają zamiaru iść bo co to jest 1200zł na rękę to już lepiej nie pracować
to szczypie w oczy w uszy i... trochę obraża resztę ludzi a przede wszystkim ich rodziców

cały cas zastanawiam się co zrobić żeby MOJE dziecko (które dopiero planuje) nie wyrosło na takiego zje... gimbusa
znam wiele rodzin gdzie starają się dbają szanują ale i też starają się wychować swe dzieci na ludzi a mają coś takiego jak na filmie :I

Schabovy

2015-04-27, 13:01
@wizzPL

Jeżeli chcesz żeby TWOJE dziecko nie wyrosło na zjeba to niestety musisz je zamknąć w klatce i nie puszczać do szkoły bo "środowisko" zjebów może na nie wpłynąć. ;)

markop4321

2015-04-27, 13:15
Oni będą robili na moją emeryture bądź też będą żyli z socjala w niemczech.

ulifont

2015-04-27, 13:20
Wypowiadający się w komentarzach nie są wiele starsi od osób przedstawionych na filmiku, jednak zgrywają teraz wielkich zaprawionych dorosłych.

androgenius

2015-04-27, 13:53
Nagrobek z gruzu to dla takich zwierząt zbyt wiele.

Murekkk

2015-04-27, 13:54
A pie**olicie, ponagrywał zestresowanych gimnazjalistów, powycinał tylko tych kretynów i wielkie halo, że idioci. Debile byli zawsze, teraz jest ich trochę więcej, ale bez przesady.

Ia...........n7

2015-04-27, 14:12
Ale pamiętajcie że nauczyciele tych dzieciaków ostatnio przeszyli się po kancelarię premiera po podwyżkę. Jak widać świetnie na nią zasłużyli. Fakty to są takie że uczniowie nic się nie zmienili od naszych czasów; oni - tak jak my zresztą - robią wszystko żeby olać szkołę. I ciężko się im dziwić skoro tam właściwie uczą pierdów i propagandy. To co się zmieniło to podejście nauczyciela. Moi nauczyciele gnoili mnie jak dałem dupy, pomagali mi jak widzieli że się staram i chwalili za sukcesy.I to było OK. Trwało to aż do liceum gdzie - no k***a mać - połowa składu nauczycielskiego nadawała się do wyj***nia. Dzisiaj szkoła to po prostu zakład pracy dla nauczycieli, bo niby czemu stworzono gimnazja (może dlatego że u nas jest nadprodukcja osób z wykształceniem wyższym dzięki któremu można uczyć w szkole)?. Szkoła to nie miejsce edukacji. Osobiście uważam że miałem wyjątkowe szczęście mieć kumatych nauczycieli w gimnazjum. To co widać na tym filmiku to jest efekt tego że w Polsce nauczycieli nie rozlicza się z efektów ich pracy.

nowynick

2015-04-27, 14:29
To jest tak stare ze polowa tych gimnazjalistow ma dzieci w wieku gimnazjalnym...

KrisCFC

2015-04-27, 16:05
Dobra, dobra, kto z was k***a wiedział w gimnazjum, która partia rządzi w Polsce?

Niektóre pytania faktycznie - wstyd nie wiedzieć, ale o politykę pytać gimnazjaliste? ;)

qismo1

2015-04-27, 16:51
@up
Ja wiedziałem kto rządzi w tym kraju gdy byłem w gimnazjum zanim jeszcze komor się dopchał do koryta, i spora większość znajomych też wiedziała...
Za kilka miesięcy te gimbus pójdą do szkół średnich i co? Nagle staną się mądrymi ludźmi i będą wiedzieć kto rządzi?
To nie jest podstawówka, żeby nie wiedzieć kto rządzi. k***a, zastanawiam się ile osób odpowiedziało na te pytania jak te debile z filmiku. Przecież k***a jakim cudem 3 jajka gotują się 9 min a jedno 3 min?
To co to za nich matka wszystko robi? Podciera im dupę żeby sobie palca nie złamały?
Poziom zdebilenia w gimnazujm jest widzę na wysokim poziomie.

rapidu

2015-04-27, 17:40
3:34 nie ważne że pusto w głowie - ważne że są szpilki....

Kolumb.

2015-04-27, 18:34
Szkoda na nich garniturów.