18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Test w wojsku

freaky • 2019-02-16, 12:32
Uznałem, że pomimo zainwestowanych kilku lat życia i ponad 40k na rzecz studiów, zrobię coś totalnie poj***nego i pojdę do wojska :krejzi:
14 lutego miałem pierwsze testy. Najpierw refleks. Następnie badanie osobowości, temperamentu, zachowania i ogólna sprawność umysłowa- o dziwo wszystko przeszedłem pomyślnie ;) Pozostała tylko rozmowa z psychologiem, zwykła formalność. Po serii pytań o motywację, ale i nie tylko, powoli zbliżałem się do celu odpowiadając z pewnością i urokiem Clinta Eastwooda, a w każdym razie tak mi się wydawało. Już witalem się z gąską, gdy na odchodne pani poborowa wspomniała o walentynkach i wywiązało się mniej więcej taki oto pie**olenie:

-No to spokojnych Walentynek, Panie freaky.
-Będą spokojne, bo spędzę je sam.
-Ale chyba niedługo, bo jak to mówią "za mundurem, panny sznurem".
-Gdyby o to mi tylko chodziło, to poszedłbym na marynarza
-Dlaczego?
-No wie Pani, "kobieta w każdym porcie". Hehe.
-No tak, ale podobno kobieta na pokładzie przynosi pecha.
-Dlatego powinny pracować w kambuzie. Hehe.
-W czym?
-No w kambuzie. Takiej kuchni pod pokładem.

Nagle przestało być miło, intymnie i zrobiło się formalnie. Rozmowa nieco się przedłużyła i zaczęła przypominać kolejny test. Moje słowa i wyjaśnienia odbijały się od ściany, a sam zacząłem się pogrążać gdy punktowała moje odpowiedzi w teście charakterologocznym i konfrontowała z rozmową, tą luźną. Czaicie k***a. Przez swoją dumę uj***ła mnie za zwykłe seksistowskie żarty... Składam odwołanie.

iShaman

2019-02-16, 12:39
Pewnie miała okres i myślała, że powiesz jej że dobry marynarz to i po morzu czerwonym przeplynie... Lol

Halman

2019-02-16, 12:40
historia dla dobrego kumpla który cię obudzi słowami: "ej, stary, pobudka, zesrałeś się.... "

1nsecure

2019-02-16, 13:26
Jak się jest debilem bez instynktu samozachowawczego to może i lepiej, że cię oblała.

Ronoaro

2019-02-16, 14:59
Opuściłeś gardę, dostałeś gonga, było liczenie. Może kiedyś rewanż.

Rozjebie

2019-02-16, 16:32
Czyli już po zakończeniu regulaminowego testu/rozmowy, zaczęła przeprowadzać kolejny/dodatkowy? Czemu nie wyciągnąłeś telefonu i nie zacząłeś jej nagrywać?

freaky

2019-02-16, 18:35
Coordinator napisał/a:

Czyli już po zakończeniu regulaminowego testu/rozmowy, zaczęła przeprowadzać kolejny/dodatkowy? Czemu nie wyciągnąłeś telefonu i nie zacząłeś jej nagrywać?


Telefony zostawia się w skrzynce depozytowej. Zresztą była desygnowana do tego, by wyłapać jakieś nieścisłości, które rzecz jasna działają na niekorzyść rekruta, a to dość subiektywna ocena i pewnie nic bym nie zdziałał :-)
Ronoaro napisał/a:

Opuściłeś gardę, dostałeś gonga, było liczenie.


Tak właśnie czułem, że wystarczyło przypie**olić.

KlinikaAborcyjna

2019-02-16, 19:22
haha k***a co za ironia losu, jeszcze całkiem niedawno trzeba było kombinować żeby nie pójść na dwa lata w kamasze za damski ch*j bo żołd starczał na jedno najtańsze wino paczkę fajek i pestki, a teraz trzeba nieźle się nakombinować żeby wzięli w te kamasze :kawa:

tepad.no

2019-02-16, 20:01
Trzeba było powiedzieć, że chodzi o "cum w buzie" :cumshot: . Od razu zrobiłoby się weselej.

JURNADZIDA

2019-02-16, 23:08
Tyle właśnie warte są te Twoje prywatne studia za 40 tysięcy, że musiałeś się prosić o pracę w Wojsku Polskim a i to sp***oliłeś bo zacząłeś swoje mądrości Pani psycholog przedstawiać... Do zobaczenia w "maku" Panie magister !

~Velture

2019-02-16, 23:34
40k w studia... uhuhuhuhu... studiowałeś krzakoterapię na Barbadosie czy na kursach policealnych kosmetologię w prywatnej wyższej szkole tańca i śpiewu wieczorowo?


WIEWIORa

2019-02-17, 08:37
Leciała na Ciebie! A ty ją wk***iłeś.

Kotek_terrorysta

2019-02-17, 08:45
W sumie to przy składaniu odwołania, może napisać że go molestowała. Bo te panny sznurem za mundurem to wyjątkowo seksistowskie stwierdzenie.

Tyle że wtedy się dowie że to była część testu i uja ugra. Psycholodzy tak często podpuszczają. Oficjalna rozmowa skończona teraz gadamy poza kamera, i wtedy sie może pacjent wysypie.

A za studia przreplacicles jeżeli nawet tyle sprytu cię nie nauczyły.

ellsworth

2019-02-17, 09:50
Uj***ła cię za nieskończoną głupotę! Njapier wypie**alasz 40 k na studia, które ci po nic, a potem walisz na rozmowie kwalifikacyjnej seksitowskimi żartami. Idiotów w wojsku nie potrzeba. Wystarczy, że nim zarządzają.

Nikczemny_Płód

2019-02-17, 09:57
Dlatego jak miałbym firme nigdy nie zatrudniłbym kobiety. W kwestiach technicznych nie sa fachowcami i nie beda, wszedzie zaś roszczeniowość i wymagania jakby pracowały tak samo jak facet na ich stanowisku.

miejsce kobiety jest w kambuzie.

Cytat:

40k w studia... uhuhuhuhu... studiowałeś krzakoterapię na Barbadosie czy na kursach policealnych kosmetologię w prywatnej wyższej szkole tańca i śpiewu wieczorowo?



Przecież to normalna cena za jakieś dobre studia techniczne na PWr, PW, AGH. https://www.pw.edu.pl/Studenci/Regulaminy-i-oplaty

Policzmy:
Mechatronika: AiR 3200zł za semestr.
1 stopień:
7 x 3200= 22 400zł za I stopień

2 stopień Elektryczny: Elektrotechnika:

4 x3100 (o ile dobrze pamiętam na PW zaoczne trwają 4 lata na elektrycznym) : 12 400zł za 2 stopień

Następnie dodajmy 1 podyplomówkę, w celu wyrobienia podstaw pod specjalizacje, powiedzmy Energetyka jądrowa, bo chce po automatyce zająć się tym, ETK daje mu spore podstawy z przemian energii.
6300zł

I kurs angielskiego 2000zł.

I masz wykształcenie za 43k i cyk, można można :lol: