18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Test tarczy

~Sunday • 2020-03-28, 02:35

Ogółem działa :mrgreen:

dyhayne

2020-03-28, 03:01
Czuje niedosyt, nie.. Jestem rozczarowany postawą tej tarczy. Strzelec też pierdoła, mógł mocniej naciągnąć cięciwe. No ale może będą jeszcze testować kusze.

czyhanastrychu

2020-03-28, 06:35
Zawiodłem się. Kilka centymetrów wyżej i by się chociaż w łokieć wbiło.

Tobor

2020-03-28, 08:47
Też czekam z niecierpliwością na testy kuszy :mrgreen: :lol:

Karboksylator

2020-03-28, 09:19
ta tarcza chyba z papieru. strzała wykonana z kawałka gałęzi:)

~Nei

2020-03-28, 10:17
Amatorzy

Boston86

2020-03-28, 10:22
Prawie tak dobra jak nasza tarcza antykryzysowa

nadziejcos

2020-03-28, 11:13
tak się czuję jak muszę iść do pracy

Rooock

2020-03-28, 13:31
to jest właśnie tarcza antykryzysowa rządu

NafazowanyKoleś

2020-03-28, 18:03
dyhayne napisał/a:

Czuje niedosyt, nie.. Jestem rozczarowany postawą tej tarczy. Strzelec też pierdoła, mógł mocniej naciągnąć cięciwe. No ale może będą jeszcze testować kusze.



Następny pajac z błędami logicznymi w mózgu. Co mógł naciągnąć mocniej? A właściwie napiąć? cięciwę? Ale wiesz, że cięciwy im mniej są rozciągliwe, tym lepsze? Nawet nie zastanowiłeś się nad tym co piszesz, o taki typowy pajac, coś jebnę i zapomnę co. Najlepsze, że tacy jak ty to samo wypisują w komentarzach na fejsie nie będąc anonimowym :krejzi:

dyhayne

2020-03-28, 19:41
NafazowanyKoleś napisał/a:

Następny pajac z błędami logicznymi w mózgu. Co mógł naciągnąć mocniej? A właściwie napiąć? cięciwę? Ale wiesz, że cięciwy im mniej są rozciągliwe, tym lepsze? Nawet nie zastanowiłeś się nad tym co piszesz, o taki typowy pajac, coś jebnę i zapomnę co. Najlepsze, że tacy jak ty to samo wypisują w komentarzach na fejsie nie będąc anonimowym



Ale mnie zaorałeś, no poszło w pięty. Co ja teraz biedny zrobie? Naciągnąć łuk, lepiej amebo? Co do fb, sorry ktosiu jeszcze nie przeżarło mi mózgu na tyle aby chociażby założyć tam konto, ale Ty widze masz spore doświadczenie z tym portalem. Życzę szczęścia w dalszym zakonspirowanym życiu, strażniku logiki.

kulawiec

2020-03-28, 20:26
Nie rozumiem po co się kłócicie,.tak jakbyście się bić nie mogli. Zróbcie ustawkę, weźcie sobie po tasaku i będzie wiadomo kto ma racje. Tylko proszę, nie zapomnijcie nagrać filmiku.

RoBoTRoN

2020-03-28, 21:41
dyhayne napisał/a:

Czuje niedosyt, nie.. Jestem rozczarowany postawą tej tarczy. Strzelec też pierdoła, mógł mocniej naciągnąć cięciwe. No ale może będą jeszcze testować kusze.



Łuk, tak jak kuszę, zawsze naciąga się tak samo na maksa, aby wykorzystać całą energię naciągu, chodzi o wyuczenie nawyków i powtarzalność strzałów. Zasięg strzału zmienia się wraz z kątem nachylenia strzały od podłoża, jak w artylerii.

dyhayne

2020-03-29, 08:29
RoBoTRoN napisał/a:

Łuk, tak jak kuszę, zawsze naciąga się tak samo na maksa, aby wykorzystać całą energię naciągu, chodzi o wyuczenie nawyków i powtarzalność strzałów. Zasięg strzału zmienia się wraz z kątem nachylenia strzały od podłoża, jak w artylerii.



Jak już chciałeś być pomocny, to trzeba było jednak się bardziej postarać. Gdyż zakładając że ten łuk miał odpowiednią długość naciągu dla strzelca, to jak najbardziej masz rację. Jednak, jeśli było inaczej to srał pies na Twe mądrości, bo można by naciągnąć mocniej. Specjaliści k***a sami...