18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Test Rorschacha

kamilp • 2013-10-22, 19:30
Dziś znalazłem stronkę z testem Rorschacha. Test online. Zacząłem rozwiązywać i oto wynik
Zapraszam innych do testu TEST ONLINE

Mysa

2013-10-23, 12:30
Twoje odpowiedzi każą przypuszczać, że w sekrecie oczekujesz końca świata. Powyższy objaw wymaga leczenia (na przykład zaprzestania oglądania takiej ilości serwisów informacyjnych).

Wygląda również na to, że darzysz skrają nieufnością czerwone samochody, papier toaletowy i niebo. Jeżeli nie zdecydujesz się na leczenie, prawdopodobnie skończysz posiadając w domu sto kotów.

Ludzie, którzy odpowiadali podobnie jak Ty, zwykle kradną w sklepach i w sposób niepohamowany oddają się hazardowi. Przy odrobinie szczęścia możesz funkcjonować na poziomie rośliny, dokonując sprzedaży telefonicznych lub oferując polisy ubezpieczeniowe. Pod warunkiem, że nie będziesz starać się za bardzo - za dużo wysiłku umysłowego może Cię doprowadzić do bólu okrężnicy.

Co prawda nie nienawidzisz rodziców, ale nienawidzisz obcych ludzi oraz wszystkich noszących coś niebieskiego. W twoim przypadku zalecane jest zażywanie litu, ogromnych ilości litu.

To o kotach i o hazardzie się zgadza :)

Sick_Stick

2013-10-23, 12:36
Nie ma moich odpowiedzi, więc ch*jowe.
Byłem u lekarza na wizycie i miałem te obrazki... nie wyszło najlepiej :mrgreen:

MrGizzy

2013-10-23, 12:45
Twoje odpowiedzi sugerują, że jesteś całkowicie normalny. Czy zdajesz sobie sprawę, jak rzadkie to jest? Może powinieneś obniżyć standardy i znaleźć sobie jakieś złe zwyczaje, ponieważ ludzie podobni do Ciebie są zwykle skrajnie irytujący dla otoczenia.
Osoby, które udzielały odpowiedzi podobnych do twoich zawsze są zdradzani lub porzucani przez partnerów.
Na dłuższą metę nie ma dla Ciebie żadnej nadziei. Twoje życie nie stanie się nawet odrobinę lepsze, ani w najbliższym czasie, ani w bardziej odległej przyszłości. Twój smutek nie będzie miał żadnego ograniczenia. Depresja i cierpienia psychiczne będą twoimi stałymi towarzyszami. Najlepszym rozwiązaniem będzie skończyć ze sobą raz na zawsze.

Adek1507

2013-10-23, 13:12
Drogi autorze, mi wyszło dokładnie to samo co Tobie. BRACIE !!!!!!!!!!!!!! Teraz razem będziemy sikać do basenu i śmigać koparką!.

necroboss

2013-10-23, 13:35
Akurat mogę twierdzić, że nie ma przy jakimkolwiek obrazku tego, z czym mi się on faktycznie kojarzy. Wyszedłem poza skalę tego testu :)

Jako osoba towarzyska, uśmiechnięta, lubiąca zabawę i nie mająca żadnych konfliktów, wyszedłem na społecznego degenerata, konfliktowego i bojącego się świata. Potem się dziwimy, że mamy takich gównianych psychoanalityków ;)

Sz...........jk

2013-10-23, 13:58
Ja wszędzie widze kleksy, brak mi wyobraźni.

eremen

2013-10-23, 14:18
Twoje odpowiedzi sugerują, że jesteś całkowicie normalny. Czy zdajesz sobie sprawę, jak rzadkie to jest? Może powinieneś obniżyć standardy i znaleźć sobie jakieś złe zwyczaje, ponieważ ludzie podobni do Ciebie są zwykle skrajnie irytujący dla otoczenia.

Osoby, które udzielały odpowiedzi podobnych do twoich zawsze są zdradzani lub porzucani przez partnerów.

Na dłuższą metę nie ma dla Ciebie żadnej nadziei. Twoje życie nie stanie się nawet odrobinę lepsze, ani w najbliższym czasie, ani w bardziej odległej przyszłości. Twój smutek nie będzie miał żadnego ograniczenia. Depresja i cierpienia psychiczne będą twoimi stałymi towarzyszami. Najlepszym rozwiązaniem będzie skończyć ze sobą raz na zawsze.

Salmonella

2013-10-23, 14:24
Cytat:

Jesteś chorym degeneratem. Powinieneś zostać zamknięty na zawsze. Są duże szanse, że aktualnie jesteś poszukiwany przez policję. Bóg wie za co.
Twoje głęboko umiejscowione kompleksy sprawiają, że stale masz perwersyjne fantazje seksualne obejmujące zwierzęta i sprzęt rolniczy.
Ludzie, którzy odpowiadali tak jak Ty najczęściej umierają zastrzeleni przez zazdrosnych małżonków ich daleko posuniętych w latach kochanków.
Twoje upośledzenie jest dotkliwe, ale nadal możesz odnieść sukces, o ile nie próbujesz zaangażować się w aktywność bardziej złożoną niż pisanie poradników. Powtarzaj sobie tylko: "w najlepszym razie jestem przeciętny". Obniż swoje oczekiwania wobec siebie, a nie będziesz zawiedziony. Obniż je bardzo.
Nie zaszkodzi także jak od czasu do czasu upijesz się do nieprzytomności.



Cóż, najwyraźniej sadol jest miejscem dla mnie... zaraz po kuchni.

kurpiq

2013-10-23, 14:27
Cytat:

Twoje odpowiedzi każą przypuszczać, że w sekrecie oczekujesz końca świata. Powyższy objaw wymaga leczenia (na przykład zaprzestania oglądania takiej ilości serwisów informacyjnych).
Wygląda również na to, że darzysz skrają nieufnością czerwone samochody, papier toaletowy i niebo. Jeżeli nie zdecydujesz się na leczenie, prawdopodobnie skończysz posiadając w domu sto kotów.
Ludzie, którzy odpowiadali podobnie jak Ty, zwykle kradną w sklepach i w sposób niepohamowany oddają się hazardowi. Przy odrobinie szczęścia możesz funkcjonować na poziomie rośliny, dokonując sprzedaży telefonicznych lub oferując polisy ubezpieczeniowe. Pod warunkiem, że nie będziesz starać się za bardzo - za dużo wysiłku umysłowego może Cię doprowadzić do bólu okrężnicy.
Co prawda nie nienawidzisz rodziców, ale nienawidzisz obcych ludzi oraz wszystkich noszących coś niebieskiego. W twoim przypadku zalecane jest zażywanie litu, ogromnych ilości litu.



po 1 nie ma odpowiedzi których ja bym udzielił więc udzielałem najblizszej prawdzie, po 2 nie zgadzam się z opinią, po 3 roślina wymaga podlewania kto mnie podleje jak kur... jestem sam

Wacekbp

2013-10-23, 14:28
Test to ściema przy zaznaczaniu ciągu takich samych odpowiedz losuje diagnozę :P

Powell

2013-10-23, 14:58
w skrócie - oczekuję końca świata i nienawidzę ludzi i powinienem się leczyć. Dzień jak co dzień :)

POW667

2013-10-23, 15:42
Test ściema, bo to propagowanie jakiegoś protestu przeciwko stosowaniu testu Rorschacha do podejmowania decyzji czy ktoś może opiekować się dziećmi. Jest to napisane w odnośniku pod koniec testu :)

Btw, tak powinno odpowiadać się na pytania w tym teście ;) :

Drulec

2013-10-23, 16:49
Podsumowujac jestem zboczencem, preferuje zwierzeta i maszyny rolnicze, reszte zycia powinienem spedzic w zakladzie zamknietym :wisielec:

j4rzyn

2013-10-23, 23:54
Kod:
Twoje odpowiedzi mówią mi, że nigdy nie zostaniesz zostawiony sam na sam z moją córką. A ona ma 37 lat. Właściwie to mój syn też nie jest przy tobie całkiem bezpieczny. A teraz znikaj, mam broń i nie będę się wahał jej użyć.
Ludzie, którzy odpowiadali tak jak Ty zwykle mają wyraziste, perwersyjne fantazje seksualne, tak nietypowe, że przeraziłyby ich znajomych z pracy. Pomimo twojego stanu i związanych z nim ograniczeń, pamiętaj, że zawsze możesz znaleźć pracę jako diler narkotyków lub prostytutka, jeżeli naprawdę się postarasz.
Najprawdopodobniej jesteś spod znaku wagi, jak większość beznadziejnych ludzi. Co zaskakujące nie nienawidzisz swoich rodziców, ale zdecydowanie nienawidzisz swoich dziadków - kto wie co to może oznaczać.


Fail! Jestem spod znaku koziorożca, a nie wagi.