18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Test pistoletów gazowych

Isenstadt • 2019-01-20, 19:47
Test pistoletów gazowych z uwzględnieniem poruszającego się ku nam napastnika z odległości 2-3 metrów.



Aż mi się trochę smutno robi, ze u naszych południowych somsiadów broń gazową można kupić w sklepie jak bułki. :cry:

Swoją drogą przypomniała mi się ciekawa historia, jak spisywała mnie policja za udział w bójce z użyciem rurek gazowych i załadowanych krótkich wiatrówek :mrgreen: . Wniosek z tego taki, że jak ktoś chce zrobić krzywdę, to zrobi czymkolwiek, a zwykły obywatel niepotrzebnie jest pozbawiany skuteczniejszych środków obrony w imię durnych przepisów.

Ps. Broniłem koleżanki przed dresikami, nie jestem typem agresora na wiejskich dyskotekach :roll:

panta_rhei

2019-01-20, 20:33
Czekamy na test rewolwerów ;)

Takafura

2019-01-20, 20:47
Ja tam się nie znam ale z takiej małej odległości prosto w twarz to nawet chińska podróbka oszołomi... a o ryzyku uszkodzenia oczu nie wspomnę.

Isenstadt

2019-01-20, 20:48
@up nawet naboje pak 9mm czyli takie ślepaki plują ogniem na 30 cm :-)

Dr0mg

2019-01-20, 20:56
gazówki, u nas prawo nie pozwala tego posiadać z takiego względu że w rewolwerze można wykręcić lufę i ją podmienić na taką bez bolca. w rezultacie po takim zabiegu uzyskuje się normalną broń, jak jest w takich pistoletach to nie wiem ale były jakieś kontrowersje wokół hukowca 9mm

Isenstadt

2019-01-20, 21:04
@up No to należałoby ustawić takie ograniczenia, żeby nie dało się tej broni przerobić na palną (na stałe z przegrodą np.) i tyle, a nie zabraniać na zasadzie nie bo nie i ch*j. A co do 9mm PAK to tylko na pozwolenie, wiem bo mojego znajomego za to skutego do lodówy wlekli.

8765tj

2019-01-20, 21:23
W takiej Irlandii czy UK, karki posługują się śrubokrętami, młotkami czy rurkami. Tyle w kwestii wymogu papierków :roll:

spiepszaj_dzbanie

2019-01-20, 21:34
Isenstadt napisał/a:

Broniłem koleżanki przed dresikami, nie jestem typem agresora na wiejskich dyskotekach


Jaassssne, każdy tak mówi.

Cz...........as

2019-01-20, 21:36
Po pierwsze to że mu oczy nie wypadły to jestem w szoku, po drugie, legalnie można u nas kupić gaz w "dezodorancie", gaz w spreju w kształcie pistoletu czy rewolwery na kule gumowe czy pieprzowe. ;-)

woytasw

2019-01-20, 21:44
Prawie z przyłożenia mu walnął w oczy - szkoda, że mu plastik tych oczu nie rozwalił bo byłaby materiał na hardzie

Qaikwow

2019-01-20, 22:07
Co to za język?

Hasslich

2019-01-20, 22:27
1:27 któryś typo mówi ładne "k***a"

Cz...........as

2019-01-20, 22:45
Qaikwow napisał/a:

Co to za język?



Opis na Jutubie jest po węgiersku ;-)

vulkodlak

2019-01-21, 06:49
Gazówce bym nie ufał, ale są pociski śrutowe do broni krótkiej. Skuteczne na kilka metrów i mniejsze ryzyko że pocisk przeleci 50m i walnie przechodnia. Produkuje się nawet giwery z przegrodą w lufie do strzelania wyłącznie taką amunicją.

Perskoss

2019-01-21, 14:12
AyCaramba napisał/a:

Opis na Jutubie jest po węgiersku



Coś mi się jednak wydaje, że węgierski to to nie jest.
Mleko po węgiersku to "tej", a tutaj masz wyraźnie napisane na kartonie "mlieko", a na butelce jest "...oda" czyli pewnie woda, albo voda. Poza tym było gdzieś w trakcie nagrania słychać k***a/kurva, więc podejrzewam że coś na bałkanach, obstawiałbym raczej serbie, ale tam mają cyrylicę, więc chyba mylny trop, tak samo bułgaria odpada bo też cyrylica, może albania, albo jakaś chorwacja, macedonia? Nie wiem, jak ktoś rozszyfruje to też byłbym wdzięczny za info, fajny język :D

Rozszyfrowałem, w sumie to nie ja, tylko ludzie w komentarzach na tubie, jednak to Słowacja