18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Test parówek

MeVido • 2013-04-05, 22:30
Test parówek znanego wam youtubera.

czyli co jedzą sadole :D

bezimiennytroll

2013-04-06, 19:01
jakoś z 2 lata temu będąc nad rzeką z wiatrówki ustrzeliłem kaczkę. jeszcze żywą dobiłem nożem a następnie nieudolnie wyciąłem kawałki mięsa i po umyciu upiekłem nad ogniskiem. zjadłem i nie rzygałem.
parówy z lidla są najlepsze.

nitrox89

2013-04-06, 19:55
k***a parówka bez litra keczupy, szacunek :mrgreen: Ja samej nie opie**ole, bo też mnie na rzygi bierze.

anapolon1983

2013-04-07, 01:17
najlepiej mu pewnie smakuje parówka męska niemyta trzy dni-pedał j***ny

ZnanyJakoZaganiacz

2013-04-13, 12:07
Ciekawe ile mu zapłacili za faworyzowanie produktów morliny :) W mojej (i nie tylko mojej) prywatnej ocenie parówki z szynki z sokołowa > nasze smaki, a parówki babuni biją o głowę berlinki (także zawartością). A już to udawanie przy parówkach z dyskontów (Ponoć test miał być w ciemno, miał nie znać składu parówek których próbował, więc nie pie**olcie tekstów typu "gdybyście wy widzieli co tam jest to też byście tak reagowali!!1111oneoneone") było szczytem pedalstwa.

mareczek65

2013-08-28, 00:07
nigdy nie jem tataru z paczki, ale debil nie wie, że takiego się nie je i teraz płacze. Ja bym nie dość, ze dał mu 150 tyś grzywny to jeszcze na spamiętanie rok więzienia. Ciul wieśniawski, uciekł do anglii zamiast płacić podatki w Polsce. TYLKO RUCH NARODOWY!