18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Test parówek

MeVido • 2013-04-05, 22:30
Test parówek znanego wam youtubera.

czyli co jedzą sadole :D

Roszp

2013-04-06, 12:21
Co k***a? Parówy z biedry nawet do ust nie wziął? Przecież to najlepsze parówki na świecie

Dża

2013-04-06, 12:52
kaspersky16 napisał/a:

k***a prośba do moderatorów. Wypie**alajcie to nawet z poczekalni. Jak ktoś będzie chciał oglądnąc test parówek to wejdzie na jego konto na yt i oglądnie wszystko. Począwszy od testu zupek chińskich kończąc na robieniu corndogów. Ludzie na litość boską ogarnijcie japy. Te wirtualne piwa nic wam przecież nie dają więc po ch*j wrzucacie takie ścierwo. 7 minut temu gość wrzucił ten film na yt...



Tylko wiesz jak jest. Usunęli piwa przy profilu, żeby nie było pogoni w nabijaniu wirtualnych browarów.
Niestety Administracjo - ch*ja to dało.
Taka natura ludzka - każdy chce mieć więcej i być najlepszy. Tak więc nic w tym temacie się nie zmieni, dopuki nie usuniecie piw całkowicie. A jeżeli je usuniecie - Sadol nie będzie się różnił niczym, od jakiś j***nych demotów.

Przywróćcie piwa przy awatarach. Bo ich usunięcie ch*ja dało. A tak, to chociaż częściowo dało się odróżnić szczekających userów od tych, co cokolwiek do forum wnosili.

Co do tego programu. Facet mnie obraża plując parówkami PIKOK, które uważam za jedne z najlepszych na rynku. Mają jedną z największych porcji mięsa. Pluje, harka jakby zjadał żywe gówno. Jest z niego krytyk kulinarny w ch*j. Druga Gessler.
Pytanie brzmi - kto go do ch*ja opłaca.

Kryspin111

2013-04-06, 13:00
A ja wpierdzielam "Szczęśiwą siódemkę".

veteralizator

2013-04-06, 13:02
kaspersky16 napisał/a:

k***a prośba do moderatorów. Wypie**alajcie to nawet z poczekalni. Jak ktoś będzie chciał oglądnąc test parówek to wejdzie na jego konto na yt i oglądnie wszystko. Począwszy od testu zupek chińskich kończąc na robieniu corndogów. Ludzie na litość boską ogarnijcie japy. Te wirtualne piwa nic wam przecież nie dają więc po ch*j wrzucacie takie ścierwo. 7 minut temu gość wrzucił ten film na yt...

Dobrze gada! Pola mu! :wodka:

Dża

2013-04-06, 13:08
Tak się składa, że poszukałem troszkę info na temat parówek w necie. Oto co znalazłem.. Kolejność wg. rankingu z filmiku.

1. Berlinki Classic MORLINY- 71% mięsa. 29% to ch*j wie co.
2. Wyborne MORLINY- 71% mięsa. Nic innego jak Berlinki, tylko dla Biedronki.

Miejsce ostatnie:
Pikok - 83% mięsa. Gitara?

LukChopie

2013-04-06, 13:32
hahah co za czasy..człowiek wchodzi na stronę o czarnym humorze żeby obejrzeć test parówek...

Ce...........is

2013-04-06, 13:54
kaspersky16 napisał/a:

k***a prośba do moderatorów. Wypie**alajcie to nawet z poczekalni. Jak ktoś będzie chciał oglądnąc test parówek to wejdzie na jego konto na yt i oglądnie wszystko. Począwszy od testu zupek chińskich kończąc na robieniu corndogów. Ludzie na litość boską ogarnijcie japy. Te wirtualne piwa nic wam przecież nie dają więc po ch*j wrzucacie takie ścierwo. 7 minut temu gość wrzucił ten film na yt...



hahaha, mamy zepsute spoleczenstwo, zmanipulowane bydlo ;X

heartless

2013-04-06, 13:56
Się temat rozwinął, nie ma co...
Smak parów to każdego indywidualna sprawa, jeden pije szampana, drugi woli Tyskie. I co? któryś jest gorszy?
Fakt faktem że "tester" chyba powinien dosięgnąć zaszczytu bycia bohaterem harda. Przez te swoje "siemanko" i nieudolne próby naśladowania Gordona Ramsaya.
Pozdrawiam Was przyjaciele. Peace!!!

sp0on

2013-04-06, 14:43
Widać ze koleś to expert od parówek, napewno opie**olił ich więcej niż nie jedna kobieta lekkich obyczajow, slychac to w jego glosie :D

Algeroth

2013-04-06, 14:51
Taki ciepły p*zduś-plastuś, ale całkiem ciekawe rzeczy przedstawia.

pi...........ka

2013-04-06, 14:53
i tak najlpeszy tekst to ze twoja stara robi zupe z wody po parówkach

kaer

2013-04-06, 15:30
Też macie wrażenie, że ten typ testował o kilka parówek więcej, a wideo z tych testów znajduje się na innym portalu? ;)

Ranger

2013-04-06, 15:31
Ja pie**olę, parówki PIKOK to najlepsze parówki jakie jadłem. Berlinki zalatują solą i bez ketchupu się ich nie je...

heartless

2013-04-06, 16:04
pika napisał/a:

i tak najlpeszy tekst to ze twoja stara robi zupe z wody po parówkach


Chyba herbatę ;-)

Yaniu

2013-04-06, 17:31
Parówy z Lidla są najlepsze i ch*j. Zwymiotował bo pewnie sobie wyobraził, że wącha niemytego pindola