18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Test ciążowy

Garownik • 2015-11-25, 11:56
Moja żona zawołała mnie i naszą córkę i spytała:
– Kto jest odpowiedzialny za to, że podłoga w łazience jest osikana?
– To przeze mnie – odpowiedziała córka – robiłam sobie test ciążowy…
I wtedy uświadomiłem sobie, że to ja jestem odpowiedzialny 8-)

nowynick

2015-11-25, 16:03
Was to serio jeszcze bawi? Mąż, żona i córka + jakaś akcja kazirodzcza... co piąty kawał tutaj o tym samym...

aligator-zbyszek

2015-11-25, 19:57
gościu zapodał przepiekny kawał, który wymaga uzycia mózgu i już gimbuchy sie buntują.. wypie**alać na kwejka.

Nimr0d

2015-11-25, 20:20
nowynick napisał/a:

Was to serio jeszcze bawi? Mąż, żona i córka + jakaś akcja kazirodzcza... co piąty kawał tutaj o tym samym...



Jesteś tępy jak test ciążowy :homer:

PS. Proszę nie tłumaczcie inteligentnym inaczej o co chodzi w kawale, niech ruszą tym co mają na szyi albo pozostaną w nieświadomości.

eloguma

2015-11-25, 20:28
Dowcip można rozkminić na dwa sposoby :
- Wyr*chał córkę
- To on ją począł więc za nią odpowiada

szatanozaur

2015-11-25, 21:32
eloguma napisał/a:

Dowcip można rozkminić na dwa sposoby :
- Wyr*chał córkę
- To on ją począł więc za nią odpowiada



Co my byśmy bez ciebie zrobili? Dzięki że jesteś

decode21

2015-11-25, 21:41
Co poniektórzy uważają się za osoby inteligentne bo zrozumieli ten kawał :homer:

myself7

2015-11-25, 22:24
Dowcip można zrozumieć nawet i na trzeci sposób: gość nasikał w łazience i jest (za to) odpowiedzialny, a córka była na tyle dobrze wychowana że chciała go kryć przed matką - lecz zrobiła to nieudolnie.

Taka wersja oczywiście nie byłaby wtedy śmieszna, ale pokazuje jak różnie można rozumieć tekst pisany.

qwerq221

2015-11-25, 23:24
No tatuś za k***iszona córunię niestety odpowiada. Kawał zj***ny dobranoc.

BiałyPiotr

2015-11-26, 01:48
eloguma napisał/a:

Dowcip można rozkminić na dwa sposoby :
- Wyr*chał córkę
- To on ją począł więc za nią odpowiada



myself7 napisał/a:

Dowcip można zrozumieć nawet i na trzeci sposób: gość nasikał w łazience i jest (za to) odpowiedzialny, a córka była na tyle dobrze wychowana że chciała go kryć przed matką - lecz zrobiła to nieudolnie.

Taka wersja oczywiście nie byłaby wtedy śmieszna, ale pokazuje jak różnie można rozumieć tekst pisany.



:lodowka: dalej nie zrozumieli

Nikodem_Szulcc

2015-11-26, 04:46
"przepiekny kawał, który wymaga uzycia mózgu" k***a jeśli dla przeciętnego Sadola ten kawał jest przepiękny i wymaga użycia mózgu to ciekawie w tych mózgach macie...



Gdzie sie podział prawdziwy dawny ambitny i obrzydliwy sadol....,

Teraz dla tępej gimbazy to jest przepiękne i wymaga użycia mózgu.... Ja pierodle i to jeszcze ten koment dostał najwiecej piwek....

BongMan wróć, byłeś wytyczną niżu poziomu na tej stronie, teraz jest ... sam se zobacz...

Gambi

2015-11-26, 05:16
Jeżeli koleś pisze, że ten żart wymagał użycia mózgu i zbiera poparcie to ja k***a nie wiem co mam robić. Walczyć o nasz kraj czy wypie**alać bo dla Polski już nie ma ratunku.

Kocham was i chcę mieć o co walczyć.

nowynick

2015-11-26, 08:58
oozyxak0o napisał/a:

@up pedał



kwintesencja tych co "użyli mózgu" żeby zrozumieć ten kawał, dyskusja z wami to kopanie się z koniem... Kawał tak debilny, nudny i wyświechtany tematycznie, że się rzygać chce...

same dzieci i ochroniarze tu wchodą? :cry: