18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

piasekmaster

2019-04-08, 20:36
Janusz_k napisał/a:

Powiem delikatnie że mało wiesz a się wymądrzasz, jest zbiór filmików z zachowań tesli i spokojnie by z tego wyszła,
ona i potrafi przyśpieszyć ale i szybko wyminąć, reakcje ma lepsze niż kierowcy rajdowi.



ale ja przecież o tym mówię ze to jest dobry system, i jest sygnał dźwiękowy dzięki czemu kierowca wie ze coś się dzieje i występuję reakcja samochodu. ale zawsze kierowca musi być czujny.

ellsworth

2019-04-08, 21:14
Velture napisał/a:

System dobry ale ludzie głupi i przestają myśleć. Człowiek szybko się przyzwyczaja do udogodnień i później problem dla niego jechać bez jakiegoś systemu.
Pierwszy lepszy przykład jaki mi przychodzi do głowy. Córka sąsiada dostała służbowe auto z tym systemem kamer 360* do parkowania. Jakoś się to nazywa. W każdym razie tak się do tego przyzwyczaiła, że jak jej zabrali i dali nowe bez tego to prawie płakała, że okropnie ciężko jej się teraz parkuje.
Tak samo te płaczki z tesli, że autopilot się popie**olił i coś odj***ł. k***a tesla podkreśla wszędzie, że autopilot to tylko asystent jazdy a kierowca ma być gotowy do reakcji. Tymczasem wielu kretynów tak wierzy w ten system, że traktują to jak autonomiczny samochód który jedzie samemu z punktu A do B bez udziału kierowcy.


Powiedz mi, kiedy ostatnio rozpalałeś ogień krzesiwem by zjeść uprzednio upolowaną zwierzynę? Albo może coś prostszego, kiedy ostatnio tłumaczyłeś jakiś tekst z papierowego słownika? Człowiek za szybko przyzwyczaja się do udogodnień, co?