topic

terrorysta w meczecie

nowynick • 2019-03-20, 13:23


Meczet w mieście o nazwie Christchurch to nie był dobry pomysł...

poligon6

2019-03-20, 13:34
Moim zdaniem źle zrobił. Cały ten atak był bez sensu. Jakby odstzrelił paru polityków odpowiedzialnych za ten stan rzeczy to miałoby to wiekszy sens, cos jak Brejwik.

nowynick

2019-03-20, 13:51
poligon6 napisał/a:

Moim zdaniem źle zrobił. Cały ten atak był bez sensu. Jakby odstzrelił paru polityków odpowiedzialnych za ten stan rzeczy to miałoby to wiekszy sens, cos jak Brejwik.moim zdaniem Breivik to j***ny morderca dzieci.

poligon6

2019-03-20, 14:19
nowynick napisał/a:

moim zdaniem Breivik to j***ny morderca dzieci.Hitler tez był kiedys dzieckiem, podobno z socjalizmu sie wyrasta ale po co ryzykować.

Odpalił ludzi odpowiedzialnych i/lub popierajacych dzika imigracje. Dlatego jeżeli już ktos naprawde musi niech lepiej mierzy w polityków.

sa...........os

2019-03-20, 14:28
poligon6 napisał/a:

Moim zdaniem źle zrobił. Cały ten atak był bez sensu. Jakby odstzrelił paru polityków odpowiedzialnych za ten stan rzeczy to miałoby to wiekszy sens, cos jak Brejwik.Gdybyś nie dodał tego dzieciobójcy Breivika na końcu, to aż bym Ci browara kliknął, bo w zasadzie trafiłeś w sedno. Winni są ci, którzy dopuścili do tego całego wymieszania kultur.
W każdym razie koleś tylko nakręcił spiralę nienawiści, a tym samym zrobił ogromną przysługę ISIS. W sfrustrowanym, przepełnionym nienawiścią społeczeństwie, mało kto patrzy trochę bardziej dalekowzrocznie i bierze pod uwagę dalekosiężne konsekwencje.
Teraz na przemian, muzułmańscy ekstremiści będą odpie**alać bogu ducha winnych Europejczyków, a co jakiś czas wk***i się jakiś niedoj***ny prawicowy radykał i odjebie kilku przypadkowych muzułmanów, mających na ten cały terroryzm wysrane. W efekcie ginąć będąc wszyscy, tylko nie ci, którzy odpowiadają za obecny stan rzeczy. Jedyny "plus", to przyszły wkład w dział Hard... ;-)

poligon6

2019-03-20, 14:37
~sanctusdiavolos napisał/a:

W każdym razie koleś tylko nakręcił spiralę nienawiści, a tym samym zrobił ogromną przysługę ISIS. W sfrustrowanym, przepełnionym nienawiścią społeczeństwie, mało kto patrzy trochę bardziej dalekowzrocznie i bierze pod uwagę dalekosiężne konsekwencje.
Teraz na przemian, muzułmańscy ekstremiści będą odpie**alać bogu ducha winnych Europejczyków, a co jakiś czas wk***i się jakiś niedoj***ny prawicowy radykał i odjebie kilku przypadkowych muzułmanów, mających na ten cały terroryzm wysrane. W efekcie ginąć będąc wszyscy, tylko nie ci, którzy odpowiadają za obecny stan rzeczy.Wiekszy terror ze strony kozojedów sprawi ze lewica straci głosy. Może cos dobrego z tego wyniknie. Ale trzeba uważać, puki Włoscy komunisci porywali polityków i biznesmenów to byli w miare popularni, ale jak odj***li zwykłych policjantów, którzy mieli rodziny i dzieci to musieli sie zwijac do Francji gdzie żyja sobie do dziś.

Wbrew wielu zapewnieniom polityków terror yzm ma wpływ na wiele rzeczy. Europejczycy pod jego wpływem zgodzili sie na wiekszą kontrole państwa, co normalnie byloby nie do pomyslenia. Co teraz wyniknie? nie wiadomo.

Salieri16000

2019-03-20, 14:58
nowynick napisał/a:

Meczet w mieście o nazwie Christchurch to nie był dobry pomysł...To był bardzo dobry pomysł!

FransFr

2019-03-20, 16:45
poligon6 napisał/a:

Moim zdaniem źle zrobił. Cały ten atak był bez sensu. Jakby odstzrelił paru polityków odpowiedzialnych za ten stan rzeczy to miałoby to wiekszy sens, cos jak Brejwik.A ja tam nie mogę się powstrzymać od przypuszczeń że gość w pełni świadomie był agentem służb, lub też nieświadomie był wodzony i podpuszczany. Stan rzeczy na chwilę obecną wygląda tak, najbardziej przek***ione nie będą miały społeczności jak nowa zelandia z populacją muzułmanów na poziomie ~1%, tylko wszędzie tam gdzie stanowią liczącą się masę, patrz europa. Ja w tym widzę podkład pod ogólnoeuropejską wojnę domową, porównywalną tylko z wielką wojną 30 letnią zakończoną 370 lat temu, która to była w istocie wojną religijną.

buhahapl

2019-03-20, 16:49
Jaki terrorysta, jaki zamach?
To był zwykły incydent.
Karabin wypalił i zabił paru muslimów.

Recydywista

2019-03-20, 17:33
2 osoby stanely w obronie bialej kultury i bialego czlowieka a biali debile wywodzacy sie z bialej kultury ich hejtuja xD

freaky

2019-03-20, 17:43
Ale po tych latach bezradności i braku działania, wreszcie znalazł się ktoś, kto się wk***ił i uratował honor białego człowieka.

HammerAmarth

2019-03-20, 18:16
Brejwik mordercą dzieci? To byli nastolatkowie z młodzieżówki lewackiej partii. Tacy 17-letni wyznawcy biedronia i peło chcący jak najwięcej imigrantów i multikulti. Litości.

Ow...........an

2019-03-20, 20:06
poligon6 napisał/a:

Moim zdaniem źle zrobił. Cały ten atak był bez sensu. Jakby odstzrelił paru polityków odpowiedzialnych za ten stan rzeczy to miałoby to wiekszy sens, cos jak Brejwik.

Operacja fałszywej flagi - facet był najemnikiem lub agentem wynajętym przez rząd - jakiś rząd (obstawiam Izrahell, a morderca prawdopodobnie jest żydem z Polski lub miał stąd rodziców)

Podobnie jak Breivik - mason wysokiego stopnia - zamordował dzieciaki bo... chciały się domagać ekonomicznego bojkotu Izrahella za zbrodnie na Palestyńczykach.
W nagrodę włos mu z głowy nie spadł i żyje w luksusach.

Jeżeli w ciągu 1 roku facet nie zginie, to będzie znaczyło, że jest pod specjalną ochroną.

nowynick

2019-03-20, 22:56
HammerAmarth napisał/a:

Brejwik mordercą dzieci? To byli nastolatkowie z młodzieżówki lewackiej partii. Tacy 17-letni wyznawcy biedronia i peło chcący jak najwięcej imigrantów i multikulti. Litości.Co Ty k***a wiesz o życiu? Całą podstawówkę "kibicowałem" (chciałeś żyć to nie było opcji) Legii a jak spotkałem w średniej kibickę Polonii to zapie**alałem z nią na stadion śpiewać "za trzeciej ligi smak". Połowa tych gnojków pojechała za p*zdą licząc że zaliczą a nie jakiś k***a wyznawcy. 17 lat i wyrobiona opinia? Zlituj się...

Caramon

2019-03-20, 23:53
Ja tu tylko zostawię coś, co mówię od kilkunastu lat.

Wieża Babel
Jugosławia

Jakim trzeba być idiotą, żeby nie rozumieć tych dwóch lekcji historii?