18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Terroryści z przypadku

~Sunday • 2019-07-09, 06:20

Niekcący. Naprawdę. :amused:

ElGatoLopez

2019-07-09, 08:17
Za łebka zrobiłem identyczny numer. Wstawiłem rakietę do butelki i odpaliłem, ale niestety podczas odskakiwania ją przewróciłem. Rakieta startując po ziemi odbiła się od nierówności i poleciała idealnie na balkon w okolicy 4 piętra. Jako że sytuacja miała miejsce chwile po północy w Sylwestra, to oczywiście akurat na tym balkonie stała rodzinka z szampanami i oglądała fajerwerki. Chyba jednak nie sądzili że będą oglądać je z takiego bliska... :) Widok ludzi uciekających z balkonu i mina mojego ojca mówiącego do mnie spokojnym głosem "sp***alamy" - BEZCENNA :)

lukaszk1985

2019-07-09, 09:30
ElGatoLopez napisał/a:

Za łebka zrobiłem identyczny numer. Wstawiłem rakietę do butelki i odpaliłem, ale niestety podczas odskakiwania ją przewróciłem. Rakieta startując po ziemi odbiła się od nierówności i poleciała idealnie na balkon w okolicy 4 piętra. Jako że sytuacja miała miejsce chwile po północy w Sylwestra, to oczywiście akurat na tym balkonie stała rodzinka z szampanami i oglądała fajerwerki. Chyba jednak nie sądzili że będą oglądać je z takiego bliska... Widok ludzi uciekających z balkonu i mina mojego ojca mówiącego do mnie spokojnym głosem "sp***alamy" - BEZCENNA



Też jako gnojek odstawiłem taki numer. Na sylwestra byłem akurat chory więc musiałem siedzieć w domu, a że miałem takim dziwnym trafem w domu rakiety ;-) to myślę sobie strzele se z okna, jak wystrzeliła to zatrzymała się na czyimś oknie w bloku na przeciwko. Nie wiem czy coś uszkodziłem ale chyba nie, bo nie było widać na drugi dzień gdzieś wybitego okna :-)

Grze

2019-07-09, 10:22
Dude, its a prank !!!

Sadic

2019-07-09, 11:06
Zabrakło tylko "Allah akbar"

kaRasioWieC

2019-07-09, 12:05
ja tak zrobiłem z 12 lat temu w Tunezji na obozie... i wiecie k***a? Złamałem palucha u nogi, zaj***łem w szafe i ch*j wakacje strzelił. Wsadzili mnie turasy w gips po kolano na cały obóz. Ale i tak było zajebiście :)

omgomgomgomg

2019-07-09, 14:26
bosz indyjskie CGI jest takie słabe...

Proximate

2019-07-09, 16:45
Mi za dzieciaka na balkon wleciał granat gazowy (łzawiący).
Nie pamiętam tego, ale stary opowiadał :)