18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Termometr

Su...........wn • 2020-04-02, 17:42
:mrgreen:
Prawa, lewa dłoń- kalibracja z powietrza.
Rechot w połowie filmiku wyciszony dla wrażliwych.


Tr...........ty

2020-04-02, 18:15
Sundown napisał/a:

Prawa, lewa dłoń- kalibracja z powietrza.



Prawa dłoń do pomiaru, lewa jest odniesieniem. Pomiar różnicowy, bardzo dokładny.

Ke...........nt

2020-04-02, 18:27
To już jasne jest, dlaczego nie ma nowych zarażeń w Chinach

gall-kg

2020-04-02, 18:29
co za tempota przecie tak zaraza k***a innych

sothis

2020-04-02, 18:32
gall-kg napisał/a:

co za tempota przecie tak zaraza k***a innych



To jest szczepienie według ich NFZu. I żeby szczepić w tym tempie to oni nie mogą być tępi.

Janusz_k

2020-04-02, 20:37
Widać ze nikt tu nie ma dzieci, bo gdyby miał toby sie nie dziwił, ja też wpierw mierzę ręką temp dziecku i jak trzeba to dopiero termometr.

krasnal_hałabała

2020-04-02, 21:23
Janusz_k napisał/a:

Widać ze nikt tu nie ma dzieci, bo gdyby miał toby sie nie dziwił, ja też wpierw mierzę ręką temp dziecku i jak trzeba to dopiero termometr.



A po co ci te dzieci? gdzie je trzymasz, w piwnicy?

maki1981

2020-04-02, 21:38
U nas na oddziale pediatrycznym też brakuje sprzętu więc te kilka razy dziennie musimy sprawdzać naszym małym pacjentom temperaturę per rectum organoleptycznie...

EvilDick

2020-04-02, 21:48
Ja pie**olę - babie najprostszej czynności nie można powierzyć. Ona nie ogarnia JEDNEGO j***nEGO PRZYCISKU, a co mówić o tym,by ogarniała, że właśnie zaraziła parę, o ile nie parę setek, osób.

Cryo

2020-04-02, 22:25
EvilDick napisał/a:

Ja pie**olę - babie najprostszej czynności nie można powierzyć. Ona nie ogarnia JEDNEGO j***nEGO PRZYCISKU, a co mówić o tym,by ogarniała, że właśnie zaraziła parę, o ile nie parę setek, osób.



Jak ich niby zaraziła? Przez dotknięcie czoła? Ja pie**olę :homer:

bodzio667

2020-04-02, 22:31
Gronkowiec złocisty lubi to!

lakiluki

2020-04-03, 00:50
@cryo

Nie musze nic czytac czy ogladac tv, aby znac podstawy biologii szerloku. Ignorantow jest zbyt wiele. Najlepiej dla myslacych bedzie jesli zarazicie sie juz dzis.

Cryo

2020-04-03, 14:33
lakiluki napisał/a:

@cryo
Nie musze nic czytac czy ogladac tv, aby znac podstawy biologii szerloku. Ignorantow jest zbyt wiele. Najlepiej dla myslacych bedzie jesli zarazicie sie juz dzis.



Babka stoi do nich bokiem i ucieka głową na boki. Odpycha "podejrzanych" dłonią co oznacza, że nawet się przy nich nie odzywa. Rozumiem, że ty jesteś jednak jednym z tych omnibusów, którzy myślą, że to koniec świata i trzeba wykupić srajtaśmę z całego miasta.
Najlepiej dla myślących - rozumiem, że ty do tych myślących należysz? :krejzi:

Janusz_k

2020-04-03, 20:10
krasnal_hałabała napisał/a:

A po co ci te dzieci? gdzie je trzymasz, w piwnicy?


No widać że tu sama gibaza się udziela, szkoły zamknięte to się nudzą i piszą pierdoły.


Jagang

2020-04-04, 20:46
Cryo napisał/a:

Babka stoi do nich bokiem i ucieka głową na boki. Odpycha "podejrzanych" dłonią co oznacza, że nawet się przy nich nie odzywa. Rozumiem, że ty jesteś jednak jednym z tych omnibusów, którzy myślą, że to koniec świata i trzeba wykupić srajtaśmę z całego miasta.
Najlepiej dla myślących - rozumiem, że ty do tych myślących należysz?



Możesz być zarażony i nie mieć objawów, możesz zarażać jeszcze przed wystąpieniem objawów. Jeżeli nie jesteś w stanie sobie wyobrazić jak dochodzi do zarażenia w sytuacji z filmu, to Ci wytłumaczę, jak dziecku. Dzieje się tak: zarażony kichnie na dłoń, podrapie się po czole, kobieta sprawdzi mu temperaturę dłonią (wirus jest na dłoni kobiety), następnie sprawdzi temperaturę następnemu (wirus teraz jest na czole zdrowego człowieka), a ten się podrapie po swoim czole (wirus przechodzi na jego palce) i opie**oli kanapeczkę nie myjąc rąk. Tak dochodzi do zarażenia.