18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Teraz tylko dla seniorów...

Halman • 2021-02-24, 13:17

a weź sp***alaj bohaterze związku radzieckiego....

Hollow_Man

2021-02-24, 13:30
godziny dla seniorów to od początku był zły pomysł, dobrze że u nas go znieśli, bo za chwile było by to samo.

Zaprzysiężony

2021-02-24, 14:20
Wygląda jakby szli zupełnie gdzieś indziej, a on ich zawołał po czym przyjął kopa i poszli razem dalej jakby nigdy nic :D

Igorek95

2021-02-24, 14:54
W ruskich filmikach nauczyłem się nie szukać logiki w zachowaniu ludzi

AN...........or

2021-02-24, 15:23
tak sie powinno traktowac staruchów, but w plecy tym zapychaczom kolejek i zamulaczom

JaTylkonaChwile

2021-02-24, 15:26
Telewizja zrobila ludziom niezly bajzel z resztek szarych komorek...

grypa szalala i nikt nie nosil maseczek, teraz osoba zdrowa wejdzie do sklepu i hur dur.... nimo maseczki - policja! ale za to osoba kaszlaca co 2 minuty i z cieknacym nosem to juz jest spoko - bo ma maseczke :homer:

wirus zabija na stokach i w lasach bo tam jest scisk i zamkniete powierzchnie ale za do w zagranicznych marketach jest luz... k***a te obostrzenia, przepisy, nakazy i zakazy - co chcile sobie zaprzeczaja ale ludzie i tak sie stosują - bo przeciez w tv powiedzieli... ja pie**ole.

Hans-Kloss

2021-02-24, 15:48
ANALizator napisał/a:

tak sie powinno traktowac staruchów, but w plecy tym zapychaczom kolejek i zamulaczom



Też kiedyś będziesz stary ì też kiedyś ktoś chętnie zapie**oli ci buta w plecy albo szpicora z kujawiaka w pampersa ..bo będziesz zamulał w kolejce.

:lol:

B3b3ch

2021-02-24, 15:58
ANALizator napisał/a:

tak sie powinno traktowac staruchów, but w plecy tym zapychaczom kolejek i zamulaczom



Kiedyś jak będziesz już staruchem, to też ktoś ci zajebie z buta.

medyklujleczywchuj

2021-02-24, 16:02
JaTylkonaChwile napisał/a:

Telewizja zrobila ludziom niezly bajzel z resztek szarych komorek...
grypa szalala i nikt nie nosil maseczek, teraz osoba zdrowa wejdzie do sklepu i hur dur.... nimo maseczki - policja! ale za to osoba kaszlaca co 2 minuty i z cieknacym nosem to juz jest spoko - bo ma maseczke
wirus zabija na stokach i w lasach bo tam jest scisk i zamkniete powierzchnie ale za do w zagranicznych marketach jest luz... k***a te obostrzenia, przepisy, nakazy i zakazy - co chcile sobie zaprzeczaja ale ludzie i tak sie stosują - bo przeciez w tv powiedzieli... ja pie**ole.



skoncz juz pie**olic swoje zale bo to sie nudne zrobilo. starej na chacie tak marudz

JaTylkonaChwile

2021-02-24, 16:14
medyklujleczywch*j napisał/a:

skoncz juz pie**olic swoje zale bo to sie nudne zrobilo. starej na chacie tak marudz



Ledwo ponad 100 postow od 2016 roku a zaden mądry... moze poprostu przestan komentowac ? Niby liczy sie jakosc a nie ilosc a u Ciebie ani tego ani tego.

ququa

2021-02-24, 16:33
ANALizator napisał/a:

tak sie powinno traktowac staruchów, but w plecy tym zapychaczom kolejek i zamulaczom



obyś nigdy nie doczekał starości


Cywilizacja nasza przetewała dzieki solodarnosci miedzyludzkiej, zawsze było tak że starsi opiekowali sie dziećmi, pózniej te dzieci opiekowały starszymi, gdy ich czas przemijał.

sądzac po Twoim wpisie koniec cywilizacji bliski

Jebac_pedalarzy

2021-02-24, 17:02
Tak powinien reagować kasier w biedrze gdy stare pruchno drze p*zdę ,, proszę otworzyć następną kasę, kolejka jest ". Ja to nie rozumiem tych mocherow, jest na emeryturze czasu ma w ch*j a zawsze się k***y spieszą i ryja pierwsze drą że kolejka przy kasie.

Adrian92

2021-02-24, 18:21
JaTylkonaChwile napisał/a:

Telewizja zrobila ludziom niezly bajzel z resztek szarych komorek...
grypa szalala i nikt nie nosil maseczek, teraz osoba zdrowa wejdzie do sklepu i hur dur.... nimo maseczki - policja! ale za to osoba kaszlaca co 2 minuty i z cieknacym nosem to juz jest spoko - bo ma maseczke
wirus zabija na stokach i w lasach bo tam jest scisk i zamkniete powierzchnie ale za do w zagranicznych marketach jest luz... k***a te obostrzenia, przepisy, nakazy i zakazy - co chcile sobie zaprzeczaja ale ludzie i tak sie stosują - bo przeciez w tv powiedzieli... ja pie**ole.



Wirus jak i pandemia to niebezpieczne dla zwykłych ludzi i bardzo wygodne dla polityków narzędzie.
Nie łudźcie się, że na jesień będzie inaczej i, że to wszystko się szybko skończy. Kiedy będą chcieć to będą dawali lockdown, będą straszyc i o tym gadać w TV po to by nie mówić o innych sprawach jak np podnoszenie podatków. Teraz gada się tylko o wirusie.

Był wirus, potem zbawienne szczepionki. Okazuje się, że szczepionki na które poszła gruba kapusta są niewystarczające bo wyszła zmutowana wersja wirusa haha, zaraz będą testowane kolejne szczepionki. Idź pan w ch*j :)
A z tego co czytałem to Chiny dobrze się bawią i notują duże zyski ekonomiczne.
Polska zamknieta bo umiera 200 osob dziennie w 40 milionowym kraju. Bo wczesniej nioe umierało tylu.. Ja pie**ole :) A obława taka jakby ludzie na ulicy umierali