18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Teraz tylko dla seniorów...

Halman • 2021-02-24, 13:17

a weź sp***alaj bohaterze związku radzieckiego....

piorun343

2021-02-24, 19:57
Nawalny pojedzie do łagru za obrazę czerwonoarmisty!

JaTylkonaChwile

2021-02-24, 21:09
Rozjebie napisał/a:

Ludzie się stosują, bo mandatów nie chcą płacić, ani się włóczyć po sądach, tępaku. Przecież każdy ma w p*zdzie tego wirusa, każdy już wie od mniej więcej kwietnia 2020, ze dla normalnego człowieka jest nieszkodliwy i zabija tylko najsłabsze jednostki. Sam tez nosisz maseczkę gamoniu



Tak i dlatego ludzie ustawiaja sie w kolejce po szcepionke... rozkminy to ty masz po byku :homer:

Maseczki nie nosze, zal Ci, ze ktos ma jajca i potrafi sie postawic a Ty sam smigasz w kagancu.... :D
Jak do tej pory to tylko RAZ mialem sytuacje z Policja w sprawie maski i to jesczcze ja wzywalem Policje z powodu wykroczenia jakim bylo nieobsluzenie mnie przez kasjerke - wiec morda. Nie masz nabialu? Twoj problem nie moj :D :lol:

Mors_Nigra

2021-02-24, 22:18
medyklujleczywch*j napisał/a:

skoncz juz pie**olic swoje zale bo to sie nudne zrobilo. starej na chacie tak marudz



Ja rozumiem, że można być zwykłą k***ą, dla której bycie j***nym w dupę 24/7 jest czymś normalnym, ale mógłbyś się tak tym nie chwalić jednak.

Rozjebie

2021-02-25, 18:59
JaTylkonaChwile napisał/a:

Tak i dlatego ludzie ustawiaja sie w kolejce po szcepionke... rozkminy to ty masz po byku
Maseczki nie nosze, zal Ci, ze ktos ma jajca i potrafi sie postawic a Ty sam smigasz w kagancu....
Jak do tej pory to tylko RAZ mialem sytuacje z Policja w sprawie maski i to jesczcze ja wzywalem Policje z powodu wykroczenia jakim bylo nieobsluzenie mnie przez kasjerke - wiec morda. Nie masz nabialu? Twoj problem nie moj



Przecież ty zgłaszasz moje posty do administracji i mi je usuwają, ty jesteś zwykły szczur a nie ktoś z jajami :D Zresztą ja nie mowie o jajach, tylko o tym, ze ludzie nie maja czasu na włóczenie się po sądach, pisze niewyraźnie?