18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Teraz będzie się mu ulewało

~_Yarko_ • 2020-10-13, 08:14
Podobno dwóch gości wyszło z baru w Dayton (Ohio), kłócąc się o coś okropnie.
Nagle jeden rzucił się na drugiego i odgryzł mu dolną wargę.


KebabRemover

2020-10-13, 09:42
taka kara za zadawanie sie z murzynem kanibalem dzikim z afryki, bialy smiec

zdun

2020-10-13, 10:34
pedały j***ne. Żaden normalny face nie pozwala sobie aby inna męska gęba zbliżyła się do 3 miejsc i twarz to jedno z nich.

xXx5226

2020-10-13, 11:30
zdun napisał/a:

pedały j***ne. Żaden normalny face nie pozwala sobie aby inna męska gęba zbliżyła się do 3 miejsc i twarz to jedno z nich.



Dziki murzyn jest zwinny jak lampart, nie jest łatwo nie dać się użreć. Jednak w myśl stwierdzenia swój swego pozna wygląda jednak na to że rozpoznałeś swoich ziomków i przyczyną nie jest dzikość murzyna.

Co...........ox

2020-10-13, 11:51
Taki to chyba od razu do odstrzału, niezależnie od koloru. Nikt mi nie wmówi, że takie zachowanie da się resocjalizować, bo jako cywilizowane społeczeństwo nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie co kieruje takim czło... czymś...

arekkomp

2020-10-13, 12:04
Głodny nie jesteś sobą.

Wiewór

2020-10-13, 12:37
zdun napisał/a:

pedały j***ne. Żaden normalny face nie pozwala sobie aby inna męska gęba zbliżyła się do 3 miejsc i twarz to jedno z nich.



Jesteś tak męski ze nie pozwolisz żeby lekarz ci zajrzał do dupy zbadać prostate czy urolog obejrzał ch*ja jak ci obronie grzybem?
Do dentysty też nie chodzisz?

cz...........ek

2020-10-13, 14:21
Wiewór napisał/a:

Jesteś tak męski ze nie pozwolisz żeby lekarz ci zajrzał do dupy zbadać prostate czy urolog obejrzał ch*ja jak ci obronie grzybem?
Do dentysty też nie chodzisz?


Mordo on jest taki męski, że nawet nie myje ch*ja i dupy, bo dotykanie ich byłoby pedalskie

CzerstWybut

2020-10-13, 14:32
Wiewór napisał/a:

Jesteś tak męski ze nie pozwolisz żeby lekarz ci zajrzał do dupy zbadać prostate czy urolog obejrzał ch*ja jak ci obronie grzybem?
Do dentysty też nie chodzisz?



Ty czytasz ze zrozumieniem? Chyba tobie lekarz bada dupe wkladając tam łeb, dentysta cie caluje w celu rozpoznania stopnia rozkładu twojego piórnika a urolog ci grzyba zlizuje z fiuta to chyba czas zmienic lekarza bo cie w ch*ja ładuje.

Jestem_na_nie

2020-10-13, 16:53
Jak mnie pies kiedyś ugryzł to poszedł do piachu, tutaj powinno być podobnie.

xXx5226

2020-10-13, 18:06
Daster napisał/a:

Ty czytasz ze zrozumieniem? Chyba tobie lekarz bada dupe wkladając tam łeb, dentysta cie caluje w celu rozpoznania stopnia rozkładu twojego piórnika a urolog ci grzyba zlizuje z fiuta to chyba czas zmienic lekarza bo cie w ch*ja ładuje.



Czepiasz się kogoś że nie umie czytać ze zrozumieniem a sam tej umiejętności nie opanowałeś. Po za tym to nie portal dla pedałów i swoje przeżycia z gabinetów lekarskich zachowaj dla siebie.

CzerstWybut

2020-10-13, 18:21
xXx5226 napisał/a:

Czepiasz się kogoś że nie umie czytać ze zrozumieniem a sam tej umiejętności nie opanowałeś. Po za tym to nie portal dla pedałów i swoje przeżycia z gabinetów lekarskich zachowaj dla siebie.



Czy ty ten tekst " pedały j***ne. Żaden normalny facet nie pozwala sobie aby inna :!: MĘSKA GĘBA:!: zbliżyła się do 3 miejsc i twarz to jedno z nich." Czy ty też jesteś opóźniony w rozwoju jak wiewór. Jezeli ciebie tak badają lekarze jak wiewóra to widocznie jesteś pedałem razem z nim i z tymi lekarzami.



:lol: cos jeszcze ci tlumaczyć czy nadrobisz to z powrotem w gimnazjum.

xXx5226

2020-10-13, 19:04
Daster napisał/a:

Czy ty ten tekst " pedały j***ne. Żaden normalny facet nie pozwala sobie aby inna MĘSKA GĘBA:!: zbliżyła się do 3 miejsc i twarz to jedno z nich." Czy ty też jesteś opóźniony w rozwoju jak wiewór. Jezeli ciebie tak badają lekarze jak wiewóra to widocznie jesteś pedałem razem z nim i z tymi lekarzami.
cos jeszcze ci tlumaczyć czy nadrobisz to z powrotem w gimnazjum.



Weź tłumacza zatrudnij bo cie zrozumieć nie idzie. Gubisz się w połowie zdania, próbujesz być fajny, rzucasz jakieś dziwne teksty z dzieciństwa. Zapewniam cię żaden normalny człowiek nie wpadł by na to by pomyśleć że urolog zlizuje grzyba z fiuta. Musiałeś to oprzeć na własnych doświadczeniach bądź fantazjach. Nie ma innego wyjścia. Jednak patrząc że karzesz mi wracać do gimnazjum siedzisz od jakichś co najmniej 4 lat w piwnicy i pewnie stąd masz takie zaburzenia. Biorąc też pod uwagę fakt iż masz dostęp do internetu a mimo to interesują cie tylko homoseksualne dewiacje z lekarzami jesteś ostro szurnięty. Nic tylko ci współczuć.

zubek25

2020-10-13, 19:22
O sk***esyn snikers glodny nie jestes soba..... :-|

RaysonPL

2020-10-14, 07:22
Tu jedynym sposobem na obronę, było mu wsadzeniem palców w oczy