18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Terapeuta

Ha...........ng • 2017-09-13, 14:53
Terapeuta kazał mi napisać listy do osób, które kiedykolwiek mnie skrzywdziły i spalić je. Zrobione.
Ale wiecie może co dalej z tymi listami?

~DMT

2017-09-13, 14:59
Dzwoni kierowca tira do szefa:
- Szefie rozjechałem psa
- Auto całe?
- Całe
- To go zakop i jedź dalej
To go zakopał, ale za chwilę znów dzwoni
- Szefie zakopałem go
- No to po co znowu dzwonisz?
- Nie wiem co z radiowozem zrobić

~Velture

2017-09-13, 15:06
Donald Tusk i jego kierowca jeździli przez wiele dni po Polsce. Pewnej nocy, gdy jechali przez jakąś wieś, przed limuzynę wyskoczyła im świnia. Nie przeżyła tego spotkania. Tusk widząc co się stało, kazał kierowcy znaleźć jej właściciela i powiedzieć, że wszelkie straty zostaną zrekompensowane. Kierowca poszedł do pobliskiej wsi i wrócił dopiero po 6 godzinach z cygarem w zębach, butelką wina w ręce i w poszarpanym ubraniu.
- Mój Boże, co ci się stało? Pobili cię?! - pyta Tusk.
- Eee, gdzie tam... - odpowiada kierowca. - Znalazłem dom tego rolnika. Stanąłem przy drzwiach, zapukałem, i powiedziałem, co się wydarzyło. Rolnik rzucił mi się na szyję i dał mi swoje najlepsze wino, jego żona obiad, a ich 19 letnia córka, chwile szalonej niezapomnianej rozkoszy. Najlepsze jest to, że cała wieś nazywa mnie teraz bohaterem!
- Nie wierzę... Dziwny ten naród... - mówi Tusk. - Ale co ty właściwie im powiedziałeś?
- Że jestem kierowcą Tuska i zabiłem świnię.

pi...........ja

2017-09-13, 18:36
Oprawić w ramki i powiesić nad kominkiem :)

Essent

2017-09-13, 18:40
To może i ja posuszę :krejzi:

Mąż do żony:

Kochanie.
Chodź tutaj.
Dotknij go.
Czujesz jaki twardy?
No czuję...
Ile razy Ci mówiłem, żebyś zamykała chlebak..

krasnal_hałabała

2017-09-13, 20:20
To może i ja posusze bo mój temat z sucharem się nie przyjął i nie dostałem ani jednego piwa! wyobrażacie sobie? No, to tak
Idzie wielbłąd przez pustynie, idzie, idzie i wychodzi zza wydmy a tam dalej pustynia.

Cisekx5

2017-09-13, 20:32
Najkrótszy kawał o pedałach? Ten tego

natking

2017-09-14, 01:34
@Velture dobry ten kawał. Oddaje nawet realnie typowy elektorat Pisu: wieśniak, służka i k***a :D

elfis

2017-09-14, 08:30
natking
wysil się bardziej jeśli chcesz zabłysnąć

marciv

2017-09-14, 08:59
@Velture poprawiłem :

Jarosław Kaczyński i jego kierowca jeździli przez wiele dni po Polsce. Pewnej nocy, gdy jechali przez jakąś wieś, przed limuzynę wyskoczyła im świnia. Nie przeżyła tego spotkania. Kaczyński widząc co się stało, kazał kierowcy znaleźć jej właściciela i powiedzieć, że wszelkie straty zostaną zrekompensowane. Kierowca poszedł do pobliskiej wsi i wrócił dopiero po 6 godzinach z cygarem w zębach, butelką wina w ręce i w poszarpanym ubraniu.
- Mój Boże, co ci się stało? Pobili cię?! - pyta Kaczyński.
- Eee, gdzie tam... - odpowiada kierowca. - Znalazłem dom tego rolnika. Stanąłem przy drzwiach, zapukałem, i powiedziałem, co się wydarzyło. Rolnik rzucił mi się na szyję i dał mi swoje najlepsze wino, jego żona obiad, a ich 19 letnia córka, chwile szalonej niezapomnianej rozkoszy. Najlepsze jest to, że cała wieś nazywa mnie teraz bohaterem!
- Nie wierzę... Dziwny ten naród... - mówi Kaczyński. - Ale co ty właściwie im powiedziałeś?
- Że jestem kierowcą Kaczyńskiego i zabiłem świnię.

natking

2017-09-14, 13:12
elfis napisał/a:

natking
wysil się bardziej jeśli chcesz zabłysnąć


Nie muszę nikomu imponować, nie mam kompleksu małej kuśki, nie jestem tobą.

elfis

2017-09-14, 19:07
natking napisał/a:


Nie muszę nikomu imponować, nie mam kompleksu małej kuśki, nie jestem tobą.


a piszesz jak żałosny, oj nie napiszę , ale te twoje prostackie sprostowanie mnie rozwaliło

pXIX

2017-09-20, 02:49
@marciv

W Twojej wersji równie dobrze można by naPISać

Jarosław Kaczyński i jego kierowca jeździli przez wiele dni po Polsce. Pewnej nocy, gdy jechali przez jakąś wieś, przed limuzynę wyskoczył im KACZOR. Nie przeżyła tego spotkania. Kaczyński widząc co się stało, kazał kierowcy znaleźć jego właściciela i powiedzieć, że wszelkie straty zostaną zrekompensowane. Kierowca poszedł do pobliskiej wsi i wrócił dopiero po 6 godzinach z cygarem w zębach, butelką wina w ręce i w poszarpanym ubraniu.
- Mój Boże, co ci się stało? Pobili cię?! - pyta Kaczyński.
- Eee, gdzie tam... - odpowiada kierowca. - Znalazłem dom tego rolnika. Stanąłem przy drzwiach, zapukałem, i powiedziałem, co się wydarzyło. Rolnik rzucił mi się na szyję i dał mi swoje najlepsze wino, jego żona obiad, a ich 19 letnia córka, chwile szalonej niezapomnianej rozkoszy. Najlepsze jest to, że cała wieś nazywa mnie teraz bohaterem!
- Nie wierzę... Dziwny ten naród... - mówi Kaczyński. - Ale co ty właściwie im powiedziałeś?
- Że jestem kierowcą PREZESA i zabiłem KACZORA.

Aczkolwiek jak znam obecnie nam panujących, to szczerze wątpię w przeprosiny - Jaro zadzwoniłby po antka i służby, a potem znalazł rolnika by oskarżyć go, że wieprz przygotował zamach i podłożył mu świnię :lol: