18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tępe czar... znaczy ludzie.

~Velture • 2018-05-02, 07:59
Dwóch opalonych kretynów, jedna kamera, rowerzysta, ciepła strawa i policja...

To by się nadawało do jakiejś nagrody debila roku ale pewnie by potem zarzucono rasizm. :homer:



Standardowa klauzula: kolor skóry jest zupełnie przypadkowy i mógł to zrobić każdy, nawet były prezydent stanów zjednoczonych.

Dzisiaj

2018-05-02, 08:41
Tępe czarownice? Dobrze, ze nie użyłeś słowa na N... Szkoda, że nie jesteś czarnym raperem. Mógłbyś wtędy napisać o nich : murzyny :)

mp0011

2018-05-02, 08:50
Wygląda fejkowo.

~Velture

2018-05-02, 09:05
@up
Policja też fejkowa... :homer:

SirMajkel

2018-05-02, 13:41
"I saw opportunity, I took it", no tak, dla nich to okazja a jak powiesz, że jest złodziejem to nagle jesteś rasistą.

Argeusz

2018-05-02, 14:50
@PlackiZiemniaczanie
na zupkę chińską raz w tygodniu starcza, więc myślę, że jest to bardzo dobre stanowisko.

Hoofner

2018-05-02, 15:08
Fejk po ch*ju 24 s 10 M za autem 25s już na aucie jest k***a szybszy niż Bolt

borelli

2018-05-02, 16:21
Normalny policjant za takie wykroczenie by wystrzelił ostrzegawczo aż by nie zabił.

krecikprecik

2018-05-02, 20:41
@PlackiZiemniaczane

Słyszałem że jak wyrobisz nocki w weekend to koło tysiaka może Ci się zakręcić(na tydzień), tak mi mówił gościu co mnie wiózł w Łodzi.

Mors_Nigra

2018-05-02, 21:43
@PlackiZiemniaczane to zależy od tego czy jesteś przedsiębiorczy i od tego czy jesteś sprytny i inteligentny. Jeden z powodów dla których złotówy tak bardzo nienawidzą Ubera, nie mogą się biedacy "przekwalifikować" bo ze swoimi ułomnościami słabo by przędli w uberze, muszą polegać na korpo.

syulung

2018-05-02, 21:55
pie**olone złodzieje czar... znaczy się, psychopaci. Odstrzelić każdego śmiecia należy. Widziałem i słyszałem to samo. no fake.

bloodwar

2018-05-02, 22:13
PlackiZiemniaczane napisał/a:

jeździ ktoś uberem tzn. jako pracownik
opłaca się to ?



Kolega jeździ, opłaca się średnio bo musisz mieć: a) nowe auto (więc leasing albo kredyt - do 20sto letniego pastucha w dieslu nikt nie wsiądzie) b) w ch*j wolnego czasu wieczorami i w weekendy - każde święto czy weekend kiedy znajomi imprezują to Ty zapie**alasz jak dziki wół c) nie być w żadnym korpo tylko solo d) nastawić się psychicznie na straty związane z obcowaniem ze złotówkami ("fejkowe" kursy po wpie**ol, zadrapania lakieru, wyzwiska podjeżdzając pod kluby/restauracje/hotele gdzie złotówy stoją, wzywanie pał i nagrywanie gdy się stoi choćby kilka sekund na postoju "TAXI" etc) A zysk... Jest zajebisty - z 8 tysi na miesiąc; ale... odliczając ZUS*, malowanie, naprawy, paliwo, ubezpieczenie i leasing/kredyt wychodzi gdzieś z 4 koła - czy to dużo czy mało za stracony KAŻDY weekend, wracanie niewyspanym po całej nocy kursów etc Kumpel by już dawno to rzucił bo w korpo w dużym mieście za 8 godzin dziennie w normalne dni i weekendy wolne masz tyle samo ale wpie**olił się po same uszy z kredytem i nie bardzo ma jak wyjść z tej sytuacji

*Panowie złotówki zadbają byś niemal miesiąc w miesiąć był zgłaszany do US jako prowadzący działalność ale nieodprowadzający składek więc podatki i ZUS musisz mieć popłacone co do grosza

PieronJasnySzlag

2018-05-03, 07:43
bloodwar napisał/a:


... straty związane z obcowaniem ze złotówkami ("fejkowe" kursy po wpie**ol, zadrapania lakieru, wyzwiska podjeżdzając pod kluby/restauracje/hotele gdzie złotówy stoją, wzywanie pał i nagrywanie gdy się stoi choćby kilka sekund na postoju "TAXI" etc)



Taksówkarze to najgorsza zaraza naszych ulic. Są gorsi od pedalarzy i sebixów w bmw i audi.

Mu...........23

2018-05-03, 12:15
k***y a nie ludzie.