18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ten to sobie pohulał już na początku sezonu...

Halman • 2022-04-17, 12:27

brak info skąd to wczesne warzywo...

Fiksat

2022-04-17, 12:29
Weźcie już dajcie spokój z tą Gersdorf pisowskie trolle

Hetman_Wielki

2022-04-17, 13:01
Fiksat napisał/a:

Weźcie już dajcie spokój z tą Gersdorf pisowskie trolle



sam jestes trollem, motcykliscie to dla was balszakow jakas zmora, slepe kury nie moga sie upewnic ze ktos sie zbliza ? zawsze jakos ciezko w to lusterko leb wlozyc na 2 sekundy

baronturbina

2022-04-17, 13:53
I fak oto gość będzie główna gwiazda na wielka och. Tyle ze bez zmartwychwstania.

xXx5226

2022-04-17, 14:16
Fiksat napisał/a:

Weźcie już dajcie spokój z tą Gersdorf pisowskie trolle



Yyy co k***a ?

baronturbina

2022-04-17, 14:55
xXx5226 napisał/a:

Yyy co k***a ?


Umiesz czytać po polsku? Koleś napisał żeby ludzie, nazwani przez autora tamtego postu trollami pisowskimi (taka partia polityczna w Polsce), dali spokój Gersdorf (ja tez możesz wygooglować. Zaczyna ci cos świtać?

xXx5226

2022-04-17, 15:21
baronturbina napisał/a:

Umiesz czytać po polsku? Koleś napisał żeby ludzie, nazwani przez autora tamtego postu trollami pisowskimi (taka partia polityczna w Polsce), dali spokój Gersdorf (ja tez możesz wygooglować. Zaczyna ci cos świtać?



Widzę z bystrością to u ciebie słabo. Widzisz tu bystrzaku jakakolwiek wzmiankę o kaczej rzeszy czy i tej babie ? Wy tam w tej krainie przepychania słońca tyczka gdzie psy ku*asami wodę pija wszyscy upośledzeni jesteście czy tylko twój kocyk był ślizgi i wypadłeś ?

baronturbina

2022-04-17, 15:50
xXx5226 napisał/a:

Widzę z bystrością to u ciebie słabo. Widzisz tu bystrzaku jakakolwiek wzmiankę o kaczej rzeszy czy i tej babie ? Wy tam w tej krainie przepychania słońca tyczka gdzie psy ku*asami wodę pija wszyscy upośledzeni jesteście czy tylko twój kocyk był ślizgi i wypadłeś ?


Jaki był mój kocyk? „Ślizgi”? Analfabeto a za razem imbecylu czytaj ze zrozumieniem. Wyjaśniłem ci dosadnie co gość miał na myśli. Ale to nadal zbyt trudne dla ciebie. Idź jajeczka wcinać bo swieta, a tu nie pisz bo się ośmieszasz.

Juzwa

2022-04-17, 16:11
Hetman_Wielki napisał/a:

sam jestes trollem, motcykliscie to dla was balszakow jakas zmora, slepe kury nie moga sie upewnic ze ktos sie zbliza ? zawsze jakos ciezko w to lusterko leb wlozyc na 2 sekundy



Jak dla mnie, jadącego z przepisową prędkością zerknięcie w lusterko nie jest problemem. Natomiast jadący zbyt szybko debile na motopiździku są dla mnie nikim i niech zdychają sobie masowo pod kołami samochodów, na słupach, drzewach itp. Im mniej tego gówna motop*zdowego, tym bezpieczniej na drodze.

luxpiotr

2022-04-17, 16:13
baronturbina napisał/a:

Umiesz czytać po polsku? Koleś napisał żeby ludzie, nazwani przez autora tamtego postu trollami pisowskimi (taka partia polityczna w Polsce), dali spokój Gersdorf (ja tez możesz wygooglować. Zaczyna ci cos świtać?


Ojej, mamy dać spokój biednej kłamliwej śwince? Nic z tego. Jak nie widziała wraku motocykla przed maską swojego wozu to niech kupi większe BRYLE. Kastowa gnida.

baronturbina

2022-04-17, 16:36
luxpiotr napisał/a:

Ojej, mamy dać spokój biednej kłamliwej śwince? Nic z tego. Jak nie widziała wraku motocykla przed maską swojego wozu to niech kupi większe BRYLE. Kastowa gnida.


A skąd. Tłumaczyłem tylko polskie zdanie jednemu imbecylowi. Za to że wymusili i sp***olili powinni kibl. Tyle.

Juzwa napisał/a:

Jak dla mnie, jadącego z przepisową prędkością zerknięcie w lusterko nie jest problemem. Natomiast jadący zbyt szybko debile na motopiździku są dla mnie nikim i niech zdychają sobie masowo pod kołami samochodów, na słupach, drzewach itp. Im mniej tego gówna motop*zdowego, tym bezpieczniej na drodze.


Starczy żeby jeździli przepisowo, bo taki baran jak ma 200 na blacie nawet widząc go patrząc w lusterko, nie wiesz że za sekundę w ciebie zapie**oli.

Smutneoczydrobiu

2022-04-17, 17:22
Kolejna sprzeczka w komentach o gówno. Zamiast się cieszyć że motop*zda się rozj***ł.

kapelan_szturmowy

2022-04-17, 17:58
Juzwa napisał/a:

Jak dla mnie, jadącego z przepisową prędkością zerknięcie w lusterko nie jest problemem. Natomiast jadący zbyt szybko debile na motopiździku są dla mnie nikim i niech zdychają sobie masowo pod kołami samochodów, na słupach, drzewach itp. Im mniej tego gówna motop*zdowego, tym bezpieczniej na drodze.


amen.

Pawehan

2022-04-17, 19:09
Hetman_Wielki napisał/a:

sam jestes trollem, motcykliscie to dla was balszakow jakas zmora, slepe kury nie moga sie upewnic ze ktos sie zbliza ? zawsze jakos ciezko w to lusterko leb wlozyc na 2 sekundy



Po co ? To przecież zajebista zabawa uprawianie warzyw.