18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ten to ma łeb

~Angel • 2019-05-26, 22:02


spoiler

ritu4l

2019-05-27, 20:08
Hesus12337 napisał/a:

Sadystyczne zwierzeta, nawet jak zasłużył na smierc ( zgwalcil dziecko, itp) . Podejsc szybkim ruchuchem skrecic kark, wyrwac chwasta. Po ch*j takie akcje odpie**alac



Jeśli by zgwałcił dziecko, to jak najbardziej jestem za tym żeby k***a cierpiała jak najdłużej.

McQurwa

2019-05-27, 21:09
Dzień jak codzień na Pradze

paul000

2019-05-27, 22:41
KlinikaAborcyjna napisał/a:

no to czekam teraz na komentarz jakiegoś lewego co to będzie twierdził że to są tacy sami ludzie jak my biali



Tymczasem ze trzy posty dalej.... https://www.sadistic.pl/portal/14514
No to żeś k***a przypajacował :D Niby czym się różni to białe bydło od tego czarnego?

maniu_28

2019-05-27, 23:00
nowynick napisał/a:

Jesteś zj***nym trollem ale ci odpisze. Wiosek jak Jedwabne było kilka. Przyszedł niemiec, przeładował Maschinengewehr 42 i oznajmił miejscowym że mogą pomóc wybić i ewentualnie zaopiekować się żydowskim mieniem albo puści wioskę z dymem, co tu ich oceniać? Dla zysku pewnie największe zjeby, reszta żeby im dzieci czy wnuków nie wystrzelali...
Poza tym porównujesz ludobójstwo na tle etnicznym/narodowościowym z linczem na jakimś złodzieju/gwałcicielu/mordercy czy (nie wykluczone w tamtym regionie) czarnoksiężniku. I rzeczywiście Europejczycy w takim zestawieniu wychodzą na totalnych pojebów



A ja sie zgodzę z tym "trollem" Tu nie chodzi na jakim tle to się odbyło tylko że biali tak samo potrafią zachowywać się jak zwierzęta, wróć np. nazisci nie zachowywali się jak zwierzęta tylko jak jakieś karykatury istot ludzkich. Wojną chcesz usprawiedliwić kopanie dziećmi jako piłką, rozrywanie niemowlaków, wyrzucanie nagich pielęgniarek przez okna szpitala, przeprowadzanie eksperymentów medycznych, zbiorowe palenie żywcem ?? Biały, czarny, żółty, ch*j wie zielony niebieski każdy jeden jest taki sam, gdy sytuacja sprzyja staje się bezmózgim gnojem, jedynym gatunkiem który zabija własną rasę

AK1942

2019-05-28, 10:52
Ten pasożyd loaloa jeszcze żyje ,myślałem ze go stary zar*chal