18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ten moment gdy nie zdążysz do Sosnowca...

Essent • 2017-11-13, 21:03
Wyobraźcie sobie kurs do Sosnowca,a w połowie drogi musicie wysiąść bo kierowca zasłabł :kawa:



Misiek_KRK

2017-11-13, 21:21
Jakiś dębildal mu maseczkę nieprzepuszczającą powietrza

gabriel0

2017-11-13, 21:21
Jak zasłabł. Wykręciło go po jakichś prochach.

krzyks

2017-11-13, 21:28
orisuniek napisał/a:

... kierowca zasłabł



Podobna sytuacja wczoraj w niedalekiej okolicy, ale z finałem.

Autobus wjechał w sklep

Oprócz zdjęć w artykule są filmy. Na ostatnim widać, jak autobus przejeżdża przez przejazd, gdzie dochodzi do pierwszej kolizji... 8-) Potem musiał przejechać jeszcze ponad 300 metrów (w kierunku, z którego nadjechał filmujący), skręcić ostro w prawo w ciasną Średzką, gdzie jebnął w sklep... a podobno stracił przytomność. :mom_please:

gustav665

2017-11-13, 22:21
lol a pasażerowie wyjebka totalna.. jeden tylko zaczął kierować od niechcenia...

Halman

2017-11-13, 22:50
wakowanie tematu sosnowca zaczyna przypominać r*chanie starej baby. niby jeszcze można ale to już nie to samo co kiedyś...
generalnie bardziej mnie interesuje co się temu kolesiowi przytrafiło? jakiś zawał czy co?

ordinarymortar

2017-11-13, 23:43
rurka od pikawy się oberwała. zdycha jak brojler

czarnykun

2017-11-14, 01:05
To jakiś rodzaj padaczki? Miałem kiedyś sytuację jadąc autobusem, że gościu z tyłu mnie ni z ch*ja ni z dupy zaczął napie**alać pięściami w mój fotel. Wk***iłem się i wstałem z zamiarem zaj***nia mu ale jak się odwróciłem to do mnie dotarło, że typ nie kontaktuje i nak***ia kołowrotkiem z automatu. Minęła minuta, przeszło mu i nikt o nic nie pytał a sam pacjent się nie odezwał a teraz się zastanawiam czy po prostu było mu wstyd czy nie był świadom ataku?

os...........wo

2017-11-14, 01:17
czarnykun napisał/a:

czy po prostu było mu wstyd czy nie był świadom ataku?



Trzeba było jednak zaj***ć. Jeśli nie był świadomy, można powiedzieć, że sam się uderzył. A tak na zawsze pozostanie to tajemnicą.

Dragonov

2017-11-14, 03:16
Strasznie smutny ten podkład, lepiej włączcie sobie coś weselszego

TheColt

2017-11-14, 07:11
orisuniek napisał/a:

Wyobraźcie sobie kurs do Sosnowca,a w połowie drogi musicie wysiąść bo kierowca zasłabł


troche jak kumpel ktory powstrzymal cie od dzwonienia do ex po pijaku

KJP678

2017-11-14, 08:18
osztyk***o napisał/a:



Trzeba było jednak zaj***ć.



Osz ty k***o, takie rady na forum dawać :karate: ?

mariuan

2017-11-14, 08:53
Chiny, spójrzcie w jaką panikę wpadli pasażerowie, bo nie mogli sp***olić z miejsca zdarzenia ;p

Kickbokser

2017-11-14, 11:23
czarnykun napisał/a:

To jakiś rodzaj padaczki? Miałem kiedyś sytuację jadąc autobusem, że gościu z tyłu mnie ni z ch*ja ni z dupy zaczął napie**alać pięściami w mój fotel. Wk***iłem się i wstałem z zamiarem zaj***nia mu ale jak się odwróciłem to do mnie dotarło, że typ nie kontaktuje i nak***ia kołowrotkiem z automatu. Minęła minuta, przeszło mu i nikt o nic nie pytał a sam pacjent się nie odezwał a teraz się zastanawiam czy po prostu było mu wstyd czy nie był świadom ataku?


Nie pamiętał, znam dwie osoby, które mają dość regularnie padakę