18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ten koleś dobrze się bawi

~Sunday • 2022-07-01, 18:42

Ostra jazda :-D

TylerPL

2022-07-01, 20:25
Kiedy byłem jeszcze w podstawówce to w sklepie zoologicznym mieli patyczaki po 1zł. Wtedy miałem kilka akwariów i nie było miejsca na terrarium, ale strasznie chciałem je mieć i wszystko liczyłem zamiast na złotówki to na patyczaki. Np. jeden lód, to 3 patyczaki, lizak 1,5 patyczaka.

laska - mosquito

2022-07-01, 20:32
To jest jeden z lespzych materiałow, jakie tutaj osatnio ogląałem. Leci piwko.

inzGamon

2022-07-01, 20:37
Wiatr we włosach... Kto by nie chciał.

zwierzak30

2022-07-01, 20:42
laska - mosquito napisał/a:

To jest jeden z lespzych materiałow, jakie tutaj osatnio ogląałem. Leci piwko.



Jakby to wrzuciła Flodzia To byłby ściek w komentarzach. :)
A że to Sunday. To ...


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

brylant1412

2022-07-01, 20:47
jak byś mu puścił martyniuka to by odpuścił

LB...........BZ

2022-07-01, 23:51
Ale sie uśmiałem :mrgreen: Coś pięknego. Rozwiany włos i dusza rock and roll :-D

7wporzondku

2022-07-01, 23:59
TylerPL napisał/a:

Kiedy byłem jeszcze w podstawówce to w sklepie zoologicznym mieli patyczaki po 1zł. Wtedy miałem kilka akwariów i nie było miejsca na terrarium, ale strasznie chciałem je mieć i wszystko liczyłem zamiast na złotówki to na patyczaki. Np. jeden lód, to 3 patyczaki, lizak 1,5 patyczaka.



Te hahah sobie przypomniałem miałem z 6 lat i w zoolku kupiłem chomika i chciałem żeby miał towarzystwo to kupiłem my kolegę do kolędowania się ale się strasznie gryźli nocami i się zdzwililem jak pewnego razu Bob urodził siedem małych j***nych kulek i się okazało ze jego kolega nie jest samica jak chciałem żeby mi gościu w zoolku sprzedał i poszedłem do niego z tymi małymi śmieciami i samica która okazała się samcem i mowie ze albo reklamacja albo dalej będą się rozmnażać bo chce żeby bob miał towarzystwo i bede mu przynosił to co się wykluje w handel za jedzenie i fanty dla chomików, dil? Dil. I dopóki bob żył to j***l swoją koleżankę a ta rodziła młode które wymieniałem na rzeczy ze sklepu. Koniec części pierwszej 1/2

Wombat212

2022-07-02, 02:38
laska - mosquito napisał/a:

To jest jeden z lespzych materiałow, jakie tutaj osatnio ogląałem. Leci piwko.



Dokładnie to chciałem napisać. Wspaniałe.

vodka81

2022-07-02, 16:24
TylerPL napisał/a:

Kiedy byłem jeszcze w podstawówce to w sklepie zoologicznym mieli patyczaki po 1zł. Wtedy miałem kilka akwariów i nie było miejsca na terrarium, ale strasznie chciałem je mieć i wszystko liczyłem zamiast na złotówki to na patyczaki. Np. jeden lód, to 3 patyczaki, lizak 1,5 patyczaka.



lizak za 1.50 zł? czyś ty w kołchozie mieszkał?