topic

Ten film powinien zobaczyć każdy zjeb z BLM

emes • 2020-06-30, 11:44
Dla nieznających angielskiego: policja otrzymuje wezwanie od matki podejrzanego etnicznie osobnika, który mając broń i stwierdzone zaburzenia psychiczne siedzi w aucie stwierdzając, że "popełni samobójstwo samemu lub dzięki policji". Policjanci świadomi chorób gówniarza robią wszystko, żeby go nie zabić. Podejrzany dwa razy ucieka po zablokowaniu jego auta przez policję i/lub auta cywili. Policjanci próbują wyciągnąć go z auta z pomocą psa, używają strzelby z mniej penetrującą amunicją. W Stanach potrafią cię wywlec z auta za nie okazanie dokumentów, więc traktują młodego naprawdę ulgowo... W 10:45 następuje kolejne zatrzymanie. Policjant, który przyjmował zgłoszenie próbuje wyciągnąć typa z auta z pomocą psa. W tym momencie koleżka sięga po broń i zostaje zastrzelony. Po wszystkim słychać złość policjantów na to, co musieli zrobić. Jeden z nich nawet płacze. Film dobrze podsumowuje komentarz pod filmem "zastrzelonego BLM policjant szanował bardziej, niż on sam".

~Halman

2020-06-30, 11:46
to BLM to juz tam jest ładnie powkręcane... jak choroba cywilizacyjna

Barnellini

2020-06-30, 11:51
Ta hołota ma tak wyprane mózgi i braki w logicznym myśleniu, że żaden film ich do niczego nie przekona. Nawet jakby czarny zabił im matkę dla zabawy jakoś by sobie to wytłumaczyli. Cytując klasyka (o dziwo bardzo pasujące jak ulał): "Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe a czarne jest czarne" :D

jasypan

2020-06-30, 13:28
Najgorsze jest to, że biali tam mają tak wyprane móżdżki, że się nie zbuntują. Będą ich gnoić aż do końca.

Barnellini

2020-06-30, 13:59
jasypan napisał/a:

Najgorsze jest to, że biali tam mają tak wyprane móżdżki, że się nie zbuntują. Będą ich gnoić aż do końca.

Nie bardzo już teraz mają wyjście. Większość czarnych jest obywatelami USA więc do Afryki się ich nie da wysłać. Nie ma sensu też takich odstrzelić bo zabicie kilku nic nie zmieni a ten, który "się zbuntuje" zniszczy sobie życie bo pójdzie siedzieć na lata. Jednym wyjściem jest wyjechać do jakiegoś kraju gdzie odsetek ciemnoskórych i ciapatych jest niewielki. Np. do Polski. O ironio! :D

m5kowals

2020-06-30, 14:05
W tej całej zawiłej sytuacji, nie rozważając kim był ten "podejrzany" z całym szacunkiem podziwiam profesjonalizm służb policji, widać iż wszystkie decyzje i zachowanie są ADHOC:
1. Separują podejrzanego od postronnych, choć jest 2 w nocy
2. Mają psa do dyspozycji
3. Realnie starają się nie uszkodzić podejrzanego
4. Realnie przejmują się jego postrzeleniem i wzywają karetkę

Akcje policyjne mają to do siebie, że nie jesteś wstanie przewidzieć jak się zakończą, domyślnie zakładasz że będzie dobrze... nie zawsze.

janlew

2020-06-30, 14:54
Krzyżówki samic człowieka z innymi rasami bywają niestabilne

luja27

2020-06-30, 17:06
Zdecydowanie za drogo kupili to Gówno od wodza :!:

Noside

2020-06-30, 17:11
Płaczą, bo mogą się wszyscy pożegnać z karierą :)

sirmlcs

2020-06-30, 17:55
m5kowals napisał/a:

W tej całej zawiłej sytuacji, nie rozważając kim był ten "podejrzany" z całym szacunkiem podziwiam profesjonalizm służb policji, widać iż wszystkie decyzje i zachowanie są ADHOC:
.

Ty chyba nie wiesz co adhoc znaczy :D

Dredu997

2020-06-30, 18:50
m5kowals napisał/a:

1. Separują podejrzanego od postronnych, choć jest 2 w nocy
2. Mają psa do dyspozycji
3. Realnie starają się nie uszkodzić podejrzanego
4. Realnie przejmują się jego postrzeleniem i wzywają karetkę
Akcje policyjne mają to do siebie, że nie jesteś wstanie przewidzieć jak się zakończą, domyślnie zakładasz że będzie dobrze... nie zawsze.

Można to dziabnąć też z drugiej strony. Pomimo dostępnych środków ad-hoc - odseparowanie, strzelba gładkolufowa, otwarcia drzwi kierowcy, K9,(brakło tasera) pełnego opisu podejrzanego, tu mam na myśli motyw i stan pschy podejrzanego ( "popełni samobójstwo samemu lub dzięki policji", zaburzenia psychiczne, wiek typa, itd. Sytuacja wydaje się być w miarę opanowana przy końcu a i tak w dalszym ciągu nie potrafią uratować typowi życia, wpakowując mu tylko 7 kulek, gdyż patrz pkt 3. Policjant stwierdza "he's got a gun" Co było wiadome od samego początku. Czy po nią sięgnął? Prawdopodobnie chyba żeby ją wsadzić pod torbę patrząc na zdjęcie z ową bronią. Co do pkt 4. klasyczny PTSD funkcjonariuszy, karetka = procedury, należy się każdemu tak jak seria pestek gdy nie wykonujesz poleceń funkcjonariusza w Usa. Jak dla mnie, "profesjonalnie" sp***olona akcja ratunkowa. Takie spostrzeżenie, oni kurde powinni mieć te strzałki usypiające z dawką jak dla konia i łupać w takiego bez narażania swojego życia. Koniec końców i tak mam to tam gdzie Zbigniew S. Ale co ja tam wiem, w dupie byłem gówno widziałem. "You had one job CJ "
"

M@recki

2020-06-30, 20:41
Pierwszy raz widzę żeby policjanci w USA się tak pie**olili ze ścierwem

NataliaW

2020-06-30, 20:55
Zapakować na statki i wywieźć spowrotem do Afryki. A tych co ich chcieliby zatrzymać wywieźć razem z nimi, razem z trzaskowskim

donkapusta

2020-06-30, 21:08
ch*j z nimi. Wyjęli broń, dziękujcie Bogu, ze tym razem policjant był szybszy.

eryk-antykleryk

2020-06-30, 21:28
Policjant płakał ze szczęścia że celnym strzałem zdjął z barków tego świata niepotrzebnego śmiecia