topic

Ten film powinien zobaczyć każdy zjeb z BLM

emes • 2020-06-30, 11:44
Dla nieznających angielskiego: policja otrzymuje wezwanie od matki podejrzanego etnicznie osobnika, który mając broń i stwierdzone zaburzenia psychiczne siedzi w aucie stwierdzając, że "popełni samobójstwo samemu lub dzięki policji". Policjanci świadomi chorób gówniarza robią wszystko, żeby go nie zabić. Podejrzany dwa razy ucieka po zablokowaniu jego auta przez policję i/lub auta cywili. Policjanci próbują wyciągnąć go z auta z pomocą psa, używają strzelby z mniej penetrującą amunicją. W Stanach potrafią cię wywlec z auta za nie okazanie dokumentów, więc traktują młodego naprawdę ulgowo... W 10:45 następuje kolejne zatrzymanie. Policjant, który przyjmował zgłoszenie próbuje wyciągnąć typa z auta z pomocą psa. W tym momencie koleżka sięga po broń i zostaje zastrzelony. Po wszystkim słychać złość policjantów na to, co musieli zrobić. Jeden z nich nawet płacze. Film dobrze podsumowuje komentarz pod filmem "zastrzelonego BLM policjant szanował bardziej, niż on sam".


longlong7

2020-06-30, 21:54
szukamy konca swiata w kosmosie, w jakiś starych księgach, a mamy go przed oczyma

bugmenot7

2020-06-30, 22:47
może to kolejne illuminati :D możne celowo pozwalają na to by robili ten syf, aby mieć powód i zredukować populacje murzynów bo widzą co robią ze światem :D

pycus

2020-07-01, 07:58
Jakie ulgowo, gdzie, czy wy jakiś inny filmik oglądaliście?


Przy pierwszym zatrzymaniu się akcji i przyblokowania auta jakieś urabura wielkie ch*j wie co a boją się podejść i cokolwiek zrobić, gdzie przestrzelenie opon? Przecież przy takich zgłoszeniach to nawet nasi strzelają w opony... Natomiast przy drugim to takie wzajemne nakręcanie się panów w niebieskim, najpierw krzyczy że miał pistolet, potem mówi że po niego sięga, a skąd on w ogóle to wie po co sięgał jak mu od razu kilka kulek strzelił?

Wy też byście siedzieli spokojnie jakby was pies zagryzał i szarpał zębami? Zero prób obezwładnienia nie śmiertelnymi środkami, gazu nie było, tasera nie było, jak już mieli otwarte drzwi to policja kontrolowała praktycznie całość sytuacji, a tam zero prób negocjacji z psychicznie chorym, czy deeskalacji sytuacji.

Moim zdaniem totalna amatorka i w dbaniu o własne bezpieczeństwo (podchodzenie do gościa z bronią od frontu) i w wyborze środków obezwładnienia i w wykonaniu procedur.

russian-roulette

2020-07-01, 13:16
Płaczący amerykański pies, który zabił czarnego. Czy może być większa hipokryzja???

matuzalem

2020-07-02, 15:32
emes, rozbuduj, dodaj kilka wątków, dopisz skrypt, powstanie świetny komediodramat z naciskiem na „komedio” – cytując cię wycinkami: „żeby go nie zabić, więc traktują młodego naprawdę ulgowo w tym momencie koleżka sięga po broń i zostaje zastrzelony, słychać złość policjantów na to, co musieli zrobić - eden z nich nawet płacze” czy ktoś tu pisał o praniu mózgu?