18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Temu panu na motocyklu to już dziękujemy...

Halman • 2020-07-31, 14:21

chciał to się zabił, jego wybór... :kawa:

Roger Waters

2020-07-31, 14:30
Jego baranie zabili, a nie on sam się chciał zabić...

kap0

2020-07-31, 14:44
Roger Waters napisał/a:

Jego baranie zabili, a nie on sam się chciał zabić...



Teoretycznie jazda na 2 kolach to samobojstwo :D

Tranquillum

2020-07-31, 14:53
Jak ktoś ma jeszcze wątpliwości co do winy kierowcy samochodu, to tłumaczę...

Skręcając w lewo masz obowiązek ustąpić pierwszeństwa pojazdom jadącym z naprzeciwka.

Takie to proste, a tak skomplikowane dla co niektórych..

Halman

2020-07-31, 15:02
Tranquillum, Dziękuje za oczywistą informację, miałem na myśli raczej to że gdyby jechał wolniej ogarnąłby sytuację a nie zginął na miejscu.

luja27

2020-07-31, 15:08
Motop*zda już nie pojeździ :mrgreen:

wertuqq

2020-07-31, 22:29
Buty zostały na miejscu. Do poniedziałku to rozchodzi.

Se...........cz

2020-07-31, 22:44
Widownia dziwnie siedzi, tyłem i bokiem do przedstawienia.

triball

2020-07-31, 23:26
Tranquillum napisał/a:

Jak ktoś ma jeszcze wątpliwości co do winy kierowcy samochodu, to tłumaczę...



Oczywiście. Kierowca samochodu ma obowiązek przewidzieć, że ten na motocyklu zapie**ala 2 x szybiej w terenie zabudowanym niż mu wolno. No bo jak nie, to będzie jego wina, a nie zapieralacza. Aha, i jak zapie**alacz jeśli miał prawa jazdy na swój motocykiel, czy też nie miał go zarejestrowanego / z ważnym przeglądem / ubezpieczonego (co w Polsce, zwłaszcza po wsiach jest raczej standardem) to i tak jest wina kierowcy samochodu. Bo niby czemu nie...


NataliaW

2020-08-01, 00:03
Halman napisał/a:

, Dziękuje za oczywistą informację, miałem na myśli raczej to że gdyby jechał wolniej ogarnąłby sytuację a nie zginął na miejscu.



To ile on wg Ciebie jechał?? Ma zwolnić do 10km/h bo jakiś debil może skręcać w lewo wymuszając pierwszeństwo. Inaczej tacy jak ty będą śpiewać jak wam tak tir wymusi nawet gdy będziecie w puszce.

arkoski

2020-08-01, 00:30
Halman napisał/a:

, Dziękuje za oczywistą informację, miałem na myśli raczej to że gdyby jechał wolniej ogarnąłby sytuację a nie zginął na miejscu.



Jechał z prędkością zbliżoną do jadących samochodów, to skręcający w lewo ślepiec nie ustąpił pierwszeństwa

pve11

2020-08-01, 01:36
triball napisał/a:

Oczywiście. Kierowca samochodu ma obowiązek przewidzieć, że ten na motocyklu zapie**ala 2 x szybiej w terenie zabudowanym niż mu wolno.



Ale co miał przewidzieć? Przecież rozpoczynając manewr skrętu już widział motocyklistę, tam nic przewidywać nie trzeba było. Wina autop*zdeczki i tyle, usprawiedliwianie czegoś takiego to przejaw wrodzonej głupoty.

xXx5226

2020-08-01, 07:10
kap0 napisał/a:

Teoretycznie jazda na 2 kolach to samobojstwo



A praktycznie każdy kto tak twierdzi nie ma jajec.

SirMajkel

2020-08-01, 11:52
koleś ewidentnie o jeździe na jednośladzie nie miał zbyt dużego pojęcia. Zablokował koło i tyle a miał dużo miejsca na manewry.