18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Telewizyjny materiał o naszych maskotkach...

Halman • 2021-08-03, 08:05

temat idiotów na dwóch kółkach w amerykańskiej telewizji...

bercisko

2021-08-03, 08:11
Za robienie sobie z ulicy prywatnego placu zabaw przez motop*zdy powinny być takie kary finansowe, że po wszystkim nie robiliby fotek z rączką w temblaku, tylko dawali ogłosznie: sprzedam tanio nerkę i pół płuca, żeby na pierwszą transzę mandatu wystarczyło. Cytując klasyka " Tępe ch*je!"

iggiamakim

2021-08-03, 13:23
Zaj***ć za takie wyczyny na drodze publicznej, ale i tak szacun za skill !!!

Bonzacz92

2021-08-03, 13:24
I jeszcze ten post napisany językiem troglodyty wybielający bycie sp***oliną, widać motop*zdy mają nawet mentalność "można być zagrażającą innym k***ą na drodze, gdyby to było złe to bóg by inaczej świat stworzył"

DrGreenPL

2021-08-03, 15:12
Zamknąć p*zdy nudne ch*je bez zainteresowań, siedzicie tylko i konia walicie, motocykle są zajebiste i kto nie jechał 250 ten nie wie jakie trzeba mieć jaja żeby wgl jeździć na takiej maszynce, pies was j***ł stulejarze, was i ograniczenia prędkości.

Grymson

2021-08-03, 15:33
pie**olenie pie**oleniem a połowie sadola dupe ściska że oni tak nie mogą. A to mamusia nie pozwoli, a to egzamin 8 klasisty. W małej liczbie przypadków pewnie chłopak trzyma pieniądze, no bo przecież nie kobita :)

Smokw

2021-08-03, 15:35
Grymson napisał/a:

pie**olenie pie**oleniem a połowie sadola dupe ściska że oni tak nie mogą. A to mamusia nie pozwoli, a to egzamin 8 klasisty. W małej liczbie przypadków pewnie chłopak trzyma pieniądze, no bo przecież nie kobita



To ja wymyśliłem lepszy sport. Slalom pomiędzy motocyklami. tylko wtedy walą mi pięściami po lakierze.

Halman

2021-08-03, 15:45
DrGreenPL napisał/a:

motocykle są zajebiste i kto nie jechał 250 ten nie wie jakie trzeba mieć jaja żeby wgl jeździć na takiej maszynce



ale masz na szyi stalową linkę przywiązaną drugim końcem do kierownicy? czy może uważasz sie za nieśmiertelnego jak większość którzy mają coś z głową?

shoe5maker

2021-08-03, 17:13
Akceptują ryzyko pajacowania? To po co wyginają numery rej. Odj***łeś płać.

Grymson

2021-08-03, 19:22
Smokw napisał/a:

To ja wymyśliłem lepszy sport. Slalom pomiędzy motocyklami. tylko wtedy walą mi pięściami po lakierze.



Tak, tak. A później smoki zniknęły, wujek wyciągnął ch*ja z buzi i się obudziłeś ;)

edgar_89

2021-08-03, 20:20
A tak serio. Czemu samochody muszą posiadać gaśnice, a motop*zdy juz nie? ch*j mnie to interesuje, że miejsca nie mają, to niech sobie w dupę wsadzą.

Gruezi

2021-08-04, 00:27
edgar_89 napisał/a:

A tak serio. Czemu samochody muszą posiadać gaśnice, a motop*zdy juz nie? ch*j mnie to interesuje, że miejsca nie mają, to niech sobie w dupę wsadzą.



W samochodach dużo częściej zdarza się uwięzienie w środku i niemożność jego opuszczenia co sprawia że gaszenie gaśnicą jest priorytetowe. W przypadku motop*zdeczek to najczęściej upadają na ryja piętnaście metrów od motoru i ryzyko ognia jest nikłe. Nawet gdy są zaraz przy pożarze to łatwo mogą od niego odejść.

edgar_89

2021-08-04, 01:07
Gruezi napisał/a:

W samochodach dużo częściej zdarza się uwięzienie w środku i niemożność jego opuszczenia co sprawia że gaszenie gaśnicą jest priorytetowe. W przypadku motop*zdeczek to najczęściej upadają na ryja piętnaście metrów od motoru i ryzyko ognia jest nikłe. Nawet gdy są zaraz przy pożarze to łatwo mogą od niego odejść.



Coś w tym jest.

~Sunday

2021-08-04, 13:34

Dziewczyna z auta chciała krwi. Chciała rzezi!