18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Telewizja kłamie co pół godziny

OpenStreetMaps • 2016-04-13, 23:25
Szef stacji telewizyjnej o dużej oglądalności zostaje schwytany przez terrorystów.
- Za ciągłe kłamstwa nadawane w twojej stacji utnę ci teraz palec mówi terrorysta.
Po czym ucina mu sekatorem kciuk , wskazujący i serdeczny a następnie pozostałe dwa palce .
-A teraz za kłamstwa twojej telewizji utnę ci palec z drugiej ręki. mówi terrorysta
-Na co szef stacji. Ja protestuję jak zapowiadałeś że utniesz mi palec to miał być to tylko palec a nie palce i sadziłem że poprzestaniesz na jednym!
-Za to jak ty w swojej zj***nej stacji telewizyjnej zapowiadałeś "REKLAMA" to ja też sadziłem że to będzie tylko reklama a nie reklamy i poprzestaniesz na jednej.

bleblebator1

2016-04-14, 06:07
Czyżby to był właściciel polsatu?

support3

2016-04-14, 06:58
@ UP nie ma tyle palców w całej Polsce żeby starczyło na reklamy w polsacie

~Velture

2016-04-14, 08:36
@up'y
Bawi mnie takie pie**olenie o reklamach Polsatu.
Sam kiedyś z ciekawości sprawdzałem czas reklam podczas filmów wieczornych.
Na Polsacie było oczywiście najdłużej bo ok 15-16min przerwy a dla porównania w tvn ok 12.
Różnica jest taka ,że jak na Polsacie masz k***a 2-3 przerwy reklamowe na film a na tvn 5-6.

Zresztą jak ktoś narzeka na reklamy polsatowe to polecam odpalić sobie kanały typu discovery, natgeo, animal planet, history itd.
Tam macie k***a 5min programu i 5min reklam. Program zaczyna się powiedzmy o 20tej a 20:05 reklama, potem znów 5min programu i znów 5min reklam i tak k***a do zaj***nia.
Czasem jak coś na tych kanałach oglądam i leci reklama to jak odpalę inny kanał aby wyczekać te reklamy to potrafię się zagapić i jak przełączam to mam już kolejne reklamy....

Ko...........ki

2016-04-14, 14:04
Velture napisał/a:

@up'y
Bawi mnie takie pie**olenie o reklamach Polsatu.
Sam kiedyś z ciekawości sprawdzałem czas reklam podczas filmów wieczornych.
Na Polsacie było oczywiście najdłużej bo ok 15-16min przerwy a dla porównania w tvn ok 12.
Różnica jest taka ,że jak na Polsacie masz k***a 2-3 przerwy reklamowe na film a na tvn 5-6.

Zresztą jak ktoś narzeka na reklamy polsatowe to polecam odpalić sobie kanały typu discovery, natgeo, animal planet, history itd.
Tam macie k***a 5min programu i 5min reklam. Program zaczyna się powiedzmy o 20tej a 20:05 reklama, potem znów 5min programu i znów 5min reklam i tak k***a do zaj***nia.
Czasem jak coś na tych kanałach oglądam i leci reklama to jak odpalę inny kanał aby wyczekać te reklamy to potrafię się zagapić i jak przełączam to mam już kolejne reklamy....


Zapomniałeś dopisać, że podróżujesz po świecie na paszporcie polsatu.

OpenStreetMaps

2016-04-14, 18:53
Velture napisał/a:

Program zaczyna się powiedzmy o 20tej a 20:05 reklama, potem znów 5min programu i znów 5min reklam i tak k***a do zaj***nia.
Czasem jak coś na tych kanałach oglądam i leci reklama to jak odpalę inny kanał aby wyczekać te reklamy to potrafię się zagapić i jak przełączam to mam już kolejne reklamy....



A w dodatku nigdzie nie ma programu telewizyjnego doprecyzowującego to o której godzinie zaczną się reklamy i ile będą trwały . Do tego stacje telewizyjne wycwaniły się i reklamowy syf nadają synchronicznie tak że przełączanie na inne kanały nic nie daje . Tak nienawidzę upierdliwych reklamatorów że pod każdą reklamą na FACEZBUKU ( bo tylko tam można ) wpisuję tekst : "Za wasze nachalne reklamy nikt nie kupi u was chamy" . Albo " Uwaga na paskudny i wyjątkowo nachalny syf reklamowy "
http://www.sadistic.pl/ma...752.htm#4514351

Xx...........oJ

2016-04-15, 04:23
Po ch*j w dzisiejszych czasach oglądać telewizję? Wszystko jest w sieci bez reklam.

Gruby Brzuch

2016-04-15, 04:26
Cytat:

Telewizja kłamie co pół godziny



Co pół godziny to ona nawet słowa prawdy nie powie...

parolpl

2016-04-15, 09:30
Jeszce jakby te reklamy ciekawe były... , a są wymyślane przez niedojebów po marketingu :/

weryfikator4

2016-04-15, 10:13
km2bp napisał/a:



A w dodatku nigdzie nie ma programu telewizyjnego doprecyzowującego to o której godzinie zaczną się reklamy i ile będą trwały . Do tego stacje telewizyjne wycwaniły się i reklamowy syf nadają synchronicznie tak że przełączanie na inne kanały nic nie daje . Tak nienawidzę upierdliwych reklamatorów że pod każdą reklamą na FACEZBUKU ( bo tylko tam można ) wpisuję tekst : "Za wasze nachalne reklamy nikt nie kupi u was chamy" . Albo " Uwaga na paskudny i wyjątkowo nachalny syf reklamowy "
http://www.sadistic.pl/ma...752.htm#4514351



"Kapitan Reklama":Odrodzenie

~Velture

2016-04-15, 16:12
manson_ napisał/a:


Zapomniałeś dopisać, że podróżujesz po świecie na paszporcie polsatu.


Na paszport Polsatu to ja biorę dz**ki i koks zamawiam.

Zyraf

2016-04-15, 17:05
Jeszcze jakby te kłamstwa się na reklamach skończyły... ; d