18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Teleturniej

~_Yarko_ • 2021-02-20, 16:42
Gdy ktoś nie potrafi przegrywać ...


Halman

2021-02-20, 16:45
chyba oglądalność programu spada... coś jak tutaj;

benqu

2021-02-20, 16:48
tlumacz potrzebny o co tam sie porobilo

hdposter

2021-02-20, 17:52
Nasze polskie programy lepsze


dogip

2021-02-20, 18:22
No i to jest gość. Nie to co Najman, tylko poklepie matę.

Kurde26

2021-02-20, 19:20
Dziecko wychowane bezstresowo. I to pie**olenie super nianiek "możesz wyrażać emocje jak chce" "masz prawo się denerwować" itd. A będzie tylko gorzej bo dzieci wychowane bezstresowo wychowują kolejne pokolenie bezstresowe. Widzę co u moich kaszojadów dzieje się w przedszkolu. Jak rozmawiam z tymi rodzicami połowę ode mnie młodszymi to mam wrażenie że moje dzieci są bardziej ogarnięte.

tuciemam

2021-02-20, 19:27
Super! jak dla mnie wygrał :)

Musashi_Miyamoto

2021-02-20, 19:58
k***a jak oni wyglądają... Socjalizm zmienia ich dosłownie z wyglądu... To jakieś p*zdy, grubasy, kobiety na parytetach i frustraci... Zgnilizna genetyczna.

St...........on

2021-02-20, 20:17
Halman napisał/a:

chyba oglądalność programu spada... coś jak tutaj;



Gówno prawda. To coś jak "Jeden z dziesięciu" tylko ,że są 2 druzyny, a uczestnicy to j***ni aroganccy uczniowie szkół z RVK.

dancio1978

2021-02-20, 20:19
Halman napisał/a:

chyba oglądalność programu spada... coś jak tutaj;


Fejk jak ch*j. Nie ma czegoś takiego jak ładna niemka


St...........on

2021-02-20, 20:26
benqu napisał/a:

tlumacz potrzebny o co tam sie porobilo



Gościu z jednej z drużyn nie wytrzymał ciśnienia kiedy ,kiedy prowadzącaa ogłosiła, że drużyna przeciwna wygrała.

Musashi_Miyamoto napisał/a:

k***a jak oni wyglądają... Socjalizm zmienia ich dosłownie z wyglądu... To jakieś p*zdy, grubasy, kobiety na parytetach i frustraci... Zgnilizna genetyczna.



Hhahaha żeś doj***ł jak łysy grzywką o kant dupy. Dobrze ,że polska zgnilizna genetyczna ma się dobrze :amused: (jak imbecyl nie ma sie do czego doj***ć to i do stroju się dopie**oli)- sorry nie chodzimy tutaj w gumofilcach, waciakach i uszankach :amused: jak przeciętne poloki

shoe5maker

2021-02-20, 20:48
Dlaczego dźwięk jest puszczony od tyłu?


Rozjebie

2021-02-20, 23:11
Musashi_Miyamoto napisał/a:

k***a jak oni wyglądają... Socjalizm zmienia ich dosłownie z wyglądu... To jakieś p*zdy, grubasy, kobiety na parytetach i frustraci... Zgnilizna genetyczna.



Islandia jest republika z konstytucją obowiązującą od 1944r., a przedtem była monarchią, wiec jaki k***a socjalizm?

Dukenstein

2021-02-21, 01:55
Rozjebie napisał/a:

Islandia jest republika z konstytucją obowiązującą od 1944r., a przedtem była monarchią, wiec jaki k***a socjalizm?



obecny, praktycznie wszędzie w europie teraz rządzą socjaliści.

CzerstWybut

2021-02-21, 09:07
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Gościu z jednej z drużyn nie wytrzymał ciśnienia kiedy ,kiedy prowadzącaa ogłosiła, że drużyna przeciwna wygrała.
Hhahaha żeś doj***ł jak łysy grzywką o kant dupy. Dobrze ,że polska zgnilizna genetyczna ma się dobrze (jak imbecyl nie ma sie do czego doj***ć to i do stroju się dopie**oli)- sorry nie chodzimy tutaj w gumofilcach, waciakach i uszankach jak przeciętne poloki



Następny co wyjechał ch*j wie kiedy i widzi Polske jak w latach 70' pod białoruską granicą. Szkoda szczempić ryja na takich ograniczonych karierowiczów zachodu.