18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Telefony na policję.

Zentharion • 2016-06-28, 16:12
Kamień w głowie i martwe dzieci czyli kolejna część niepkojących telefonów na policję. :lodowka:

TT4

2016-06-28, 16:30
Halo? Udusiłem żonę.
- Jakubczyk Zdzisław.

~CanesPL

2016-06-28, 17:40
6:10 - zamawia karatekę, żeby tym idiotom na moście naj***ł. ;-)

pumba

2016-06-28, 19:52
Po co oni zadają tyle pytań, to coś zmienia ile lat ma babka której kamień głowę rozj***ł? Albo chcą uspokoić dzwoniącego, albo to po prostu hameryka.

V6

2016-06-28, 20:46
Z całego zestawienia nagranie numer 4 jest najbardziej przerażające.

Hojren

2016-06-28, 21:12
Ale mają wk***iające głosy Ci narratorzy....

kamil332211

2016-06-28, 21:58
Numer 4 powinni ta babke co odebrala telefon wyciac macice i kazac ja zjesc i potem posypac rane sola k***a ja pie**ole przy dziecku ktos morduje matke a ta sie pyta z jakiego telefonu dzwonisz no ja pie**ole.

danielbiel1988

2016-06-28, 22:21
k***y policyjne wtedy co trzeba to nie reagują a jak ktos cos ukradnie ze skelpu to momemt sa jebac k***y policyjne

jebac was k***y policyjne swiatowe jak i polskie ogarnijcie sie szmaty polskie życze waszym rodzinom takie sytłacje

NastyRascal

2016-06-28, 22:29
kiedys na ktormys z discovery/tlc/nat geo. byl taki program o telefonach na 911.
I najbardziej z tego wszystkiego utknela mi w pamiecia historia kobiety ktora mieszkala w jakies "miescinie" w USA (u nich miescina nazywa sie wszystko co ma wiecej niz 5 domow w promieniu 20 km. ;) ).

do rzeczy. kobieta mieszkala na jakims zadupiu. byla sama w domu... w pewnym momencie zaczal sie dobijac do drzwi jej izby jakis jegomosc. byl agresywny grozil ow kobiecie smiercia.
wystraszona kobieta zadzwonila na telefon alarmowy i caly czas mowila co sie dzieje. co on mowi i co robi.
w pewnym momencie napastnik zaczal dobijac sie do drzwi. kobieta poczula sie naprawde zagrozona, zaczela plakac. i mowila ze jesli jeszcze pare razy uderzy to sie dostanie do jej domu. dyspozytorka starala sie uspokoic kobiete mowiac ze policja juz jest w drodze (mieli jeszcze do niej jedyne 70 (!) km).
co najlepsze kobieta byla uzbrojona w strzelbe, w pewnym momencie powiedziala dyspozytorce ze jeszcze kilka uderzen i chlop sie dostanie do jej domu.
co powiedziala dyspozytorka?
"nie moge powiedziec co ma pani robic ale musi pani za wszelka cene bronic swojego dobytku i zycia."

kobieta zastrzelila ch*ja trzymajac telefon praktycznie przy uchu.
policja zjawila sie po 20 min od oddania strzalu. kobiete zabrano na komisariat i po wizycie psychologa i prokuratora wypusczono bez zadnych zarzutow.
bo bronila siebie i swojego domu.

wyobrazacie sobie taka sytuacje u nas? 15/25 lat jak nic....

(to tak odnosnie tego 4 telefonu, mogla go kobiecina zaciukać.)

ps. przepraszam za bledy, ale lekka fazka.

pozdrawiam.

kaiel

2016-06-28, 22:57
halo, halo..., uwaga podaję hasło: DaSilva w Manaus!

czarnykun

2016-06-28, 22:58
Kilka razy już padały te pytania po ch*j te dyspozytorki tyle pie**olą. Nie dziwi was, że dzwoniący nie zadają tego pytania? Domyślam się po prostu, że daje to tam jakieś, w ch*j minimalne, ale jednak, poczucie bezpieczeństwa a przedewszystkim pomaga odwrócić trochę uwagę ( a co za tym idzie pomaga nie dostać pie**olca ) od tego co się aktualnie odpie**ala , dlatego nie mówią " o k***a, ale masz przej***ne, morduja Ci matke, przykro w ch*j" tylko zadają jakieś pytania, które wymagają odrobinę zastanowienia. To nie jest k***a ich dociekliwość, tylko takie mają wytyczne. Pozatym co ta dyspozytorka miała zrobić? Wyskoczyć temu dziecku przez telefon z kałachem?

Igorek95

2016-06-28, 23:12
W Polsce nie ma takiego systemu namierzania, prawda? Po tych telefonach widać jaka to jest w ch*j przydatna opcja czasami.

ziu

2016-06-29, 00:04
@up
Przy każdym obecnym smartgównie namierzą Cię z dokładnością większą, niż Twój pindol :)