18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Telefoniada

~_Yarko_ • 2023-03-17, 19:01

- Muszę kończyć bo komuś w dupę wjechałem ...

Jacek86s

2023-03-17, 19:36
A może jest drugi w kolejce w rejestracji do lekarza ciulu.

Geraldinio

2023-03-17, 20:01
Jest jeszcze kilka wolnych pikseli na nagraniu więc można tej kacapskiej cyrylicy jeszcze więcej powklejać, bo teraz za mało wk***ia.

Jarek_Wielki

2023-03-17, 20:52
Ruskiej swołoczy nie szkoda! Wkrótce będą tak z Krymu sp***alać!

DziadMróz

2023-03-17, 21:52
W Polsce też są ludzie, którzy sobie tak od czasu do czasu zaparkują.

Nie trzeba siedzieć na telefonie, aby w takiego przypie**olić. Wystarczy, że jadący przed Tobą zmieni pas w ostatnim momencie przed takim zjebem i następnemu kierowcy zostają sekundy na reakcję.

Geraldinio

2023-03-17, 22:17
Jarek_Wielki napisał/a:

Ruskiej swołoczy nie szkoda! Wkrótce będą tak z Krymu sp***alać!



Już to robią, ale niech się nie śpieszą. Użyźnianie własnym truchłem ukraińskiej gleby jest niezwykle istotne dla światowej produkcji żywności i walki z głodem na świecie.

royal86

2023-03-17, 22:27
Nie wiem skąd te komentarze. Jakby ktokolwiek w realnym świecie interesował się czy to ukraińcami czy rosjanami. Ukraińców żaden normalny Polak wspierać nie będzie, tak jak i rosjan.

Geraldinio

2023-03-17, 22:55
royal86 napisał/a:

Nie wiem skąd te komentarze. Jakby ktokolwiek w realnym świecie interesował się czy to ukraińcami czy rosjanami. Ukraińców żaden normalny Polak wspierać nie będzie, tak jak i rosjan.



Normalni Polacy wspierają Ukraińców na poziomie 90% społeczeństwa, a w ONZ 141 państw potępiło agresję rosji na Ukrainę, tak więc szanowny Panie onucu: NIE KŁAM.




Edit:
zanim się jakiś samozwańczy lingwista przyjebie, informuję, że rosja, rosjanin itp. nie będę pisał z dużej, bo po prostu nie szanuję,

kocur

2023-03-17, 23:43
Geraldinio napisał/a:

Normalni Polacy wspierają Ukraińców na poziomie 90% społeczeństwa, a w ONZ 141 państw potępiło agresję rosji na Ukrainę, tak więc szanowny Panie onucu: NIE KŁAM.
Edit:
zanim się jakiś samozwańczy lingwista przyjebie, informuję, że rosja, rosjanin itp. nie będę pisał z dużej, bo po prostu nie szanuję,



Ja dla tych wszystkich śmieci zza Buga mam dół z wapnem, pomogę im tam wpaść i zdychać mękach.

smc

2023-03-18, 00:02
Kula ziemska jest okrągla, więc idąc twoim tokiem rozumowania prędzej, czy póżniej przyjdzie na ciebie czas...

majeńka

2023-03-18, 18:22
Geraldinio napisał/a:

Edit:
zanim się jakiś samozwańczy lingwista przyjebie, informuję, że rosja, rosjanin itp. nie będę pisał z dużej, bo po prostu nie szanuję,


Nie o to się przyjebujemy: nie mówi się "rosjanin" tylko "moskal". Nawet nazwa kacapii jest kradziona.


cpk64

2023-03-20, 22:22
Jeden tam wygrał życie!