18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Telefon wyłączył mu myślenie

Jesse.Pinkman • 2021-11-17, 14:29
Ciekawe czym taki zajęty był 8-)

Kris891

2021-11-17, 15:05
Pewno oglądał filmiki na sadisticu albo na redtube :D

wilkoala

2021-11-17, 18:36
Też miałem podobnie ostatnio.
Wychodziłem z Orlenu zagapiony w telefon i jak nie przyp***zieliłem w dystrybutor to tylko zadzwoniło a telefon poleciał z metr do przodu.
Jeszcze się rozejrzałem mając nadzieje że nikt może nie widział, ale gdzie tam, pełna stacja: 1 baba w samochodzie bezczelnie się brechta, chłop obok nalewa diesla i się krztusi, obracam się na ekspedientka na orlenie dusi się patrząc w monitor.
Przynajmniej poprawiłem im humor.

Kris891

2021-11-17, 18:42
wilkoala napisał/a:

Też miałem podobnie ostatnio.
Wychodziłem z Orlenu zagapiony w telefon i jak nie przyp***zieliłem w dystrybutor to tylko zadzwoniło a telefon poleciał z metr do przodu.
Jeszcze się rozejrzałem mając nadzieje że nikt może nie widział, ale gdzie tam, pełna stacja: 1 baba w samochodzie bezczelnie się brechta, chłop obok nalewa diesla i się krztusi, obracam się na ekspedientka na orlenie dusi się patrząc w monitor.
Przynajmniej poprawiłem im humor.



Taki kit to wciskaj kumplom z pod bloku bo każdy wie,że na Orlenie są tylko i wyłącznie instrybutory.

lajka

2021-11-17, 22:33
Czy wyście zauważyli że pinkman i flodzia wrzucili podobny filmik z podobnymi opisami który jest jeden po drugim ? czy to jest miłość czy multikonto.