18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

telefon

mu...........pa • 2011-07-13, 00:35
Telefon przykładnego obywatela, który rozpoznał wśród wizerunków kiboli umieszczonych na stronie wojewódzkiej policji trzy znajome twarze.


Pener

2011-07-14, 14:53
marnotrawna napisał/a:

Lnkk, zapewne chodzi o Gazetę Wyborczą.


Ja myślałem że Gwiezdne Wojny :roll:

Eth

2011-07-14, 20:18
Nvijcov napisał/a:

ETH, istnieje coś takiego jak numer IMEI i generalnie jak ktoś myśli, że jak kupi starter za 5 zł to będzie bezkarny, to się grubo myli. O żesz, ale właśnie utrudniłem pracę policji :/



Tak, szczegolnie wiedza do kogo jest przypisany dany IMEI jak sie samemu kupi telefon czy to na allegro czy w normalnym sklepie.
A pod telefony na doladowania to zazwyczaj tak sie kupuje.

A co do skutecznosci IMEI - skutecznosc policji w takim namierzaniu jest ch*jowa. Widac to na przykladzie kradziezy komorek gdzie albo tak latwo jest zmienic ten IMEI, albo tak szybko umarzaja sledztwo, ze wystarczy nie korzystac z kradzionego telefonu przez jakis czas i jest sie bezpiecznym.
Pamietam jak umorzyli poszukiwanie mojego chociaz mieli IMEI podany na tacy razem z rysopisami.
I tak najlepszy byla odpowiedz jednego z patroli na pytanie czy widzieli dwoch uciekajacych dresikow - tak, widzielismy jakies 15 minut temu. ch*j tam - pewnie chcieli sobie pobiegac, po co policja mialaby zatrzymywac dwoch kolesi ktorzy sp***alaja.

lapps

2011-07-19, 18:05
pisage napisał/a:


@up
a co ty masz do GW?



z fantastyki sa lepsze tytuly, zreszta to bardzo subiektywna gazeta jak wiekszosc;P