18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Telefon

mariusz3pl • 2021-12-12, 18:56


Dobrze że miał rękawiczki :szczerbaty:

UrlichUrwich

2021-12-12, 19:03
Jak miał naklejone szkło hartowane to luzik. Wytrze i będzie ok. Natomiast nie wiem co z ręką...

plastic

2021-12-12, 19:34
jak ktoś pracuje przy gorącym oleju, to takie włożenie ręki do środka nie robi wielkiego wrażenia.. no może tutaj troche za długo przytrzymał ;D
widziałem na własne oczy, jak ziomek pracujący na kuchni, rutynowo, kiedy robił się zapie**ol, wyciągał frytki z frytkownicy gołymi rękami - bo tak szybciej i w garści ma równą porcję.

cuurniprime

2021-12-12, 19:38
@up Więc to o to chodzi w stwierdzeniu "praca uszlachetnia"... W maku pracował tak? :wtf:

plastic

2021-12-12, 20:11
cuurniprime napisał/a:

@up Więc to o to chodzi w stwierdzeniu "praca uszlachetnia"... W maku pracował tak?



francuska brasserie. dlaczego w maku? jak to jakas zawoalowana sugestia, to ch*ja z niej zrozumialem ;)

mygyry

2021-12-12, 20:30
Co się martwi, przecież nie zardzewieje

KrólikBugs

2021-12-12, 21:12
plastic napisał/a:

jak ktoś pracuje przy gorącym oleju, to takie włożenie ręki do środka nie robi wielkiego wrażenia.. no może tutaj troche za długo przytrzymał ;D
widziałem na własne oczy, jak ziomek pracujący na kuchni, rutynowo, kiedy robił się zapie**ol, wyciągał frytki z frytkownicy gołymi rękami - bo tak szybciej i w garści ma równą porcję.



Mój ojciec potrafi z patelni wyjąc frytkę i od razu zjeść, dla mnie nie do pomyślenia :amused:

ququa

2021-12-12, 21:34
Foxlifejenkins napisał/a:

Mój ojciec potrafi z patelni wyjąc frytkę i od razu zjeść, dla mnie nie do pomyślenia



to nic nadzwyczajnego dla kogoś kto robił na kuchni ...k***a nieraz schabowe obracałem ręką

do tej pory mogę włożyć rękę do gorącej wody

Mariolek95

2021-12-12, 22:26
plastic napisał/a:

jak ktoś pracuje przy gorącym oleju, to takie włożenie ręki do środka nie robi wielkiego wrażenia.. no może tutaj troche za długo przytrzymał ;D
widziałem na własne oczy, jak ziomek pracujący na kuchni, rutynowo, kiedy robił się zapie**ol, wyciągał frytki z frytkownicy gołymi rękami - bo tak szybciej i w garści ma równą porcję.



Co Ty pie**olisz za bzdury

atomboy

2021-12-13, 01:37
kumpel pracuje w odlewni szkła, robią jakieś wazony coś tam dmuchają etc ale głównie odlewają tafle do hartowania. Byłem wiele razy no qrwa fajnie to wygląda. No ale było tak, że odlew poszedł do formy wyjechał za jego plecami a ten akurat kolejną formatkę przygotowywał. Siadł sobie d00pskiem na tym. Efekt taki, że w moment całe ubranie zajęło się ogniem ale spoko to był tylko moment, koniec końców nie ma lewego pośladka. Szkło zastygło w mgnieniu oka na dupsku nie było jak terminator nic się nie rozpuściło ale mięsień w większości do wycięcia. I teraz ma krzywą dupę XD

Wiewór

2021-12-13, 01:49
plastic napisał/a:

jak ktoś pracuje przy gorącym oleju, to takie włożenie ręki do środka nie robi wielkiego wrażenia.. no może tutaj troche za długo przytrzymał ;D
widziałem na własne oczy, jak ziomek pracujący na kuchni, rutynowo, kiedy robił się zapie**ol, wyciągał frytki z frytkownicy gołymi rękami - bo tak szybciej i w garści ma równą porcję.



Co za brednie. Człowieku frytura ma ponad 200 stopni. To są oparzenia 2 stopnia do których dochodzi nawet jeśli kontakt ciała z gorącą powierzchnia wynosił poniżej sekundy.