18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

telefon

InnyName • 2018-09-07, 16:52
Na ch*j jej to było

banerr

2018-09-07, 17:37
Tępa dzida. Jak nie lubię motop*zdeczek to ten zaskoczył mnie pozytywnie.

Aqualinespirit

2018-09-07, 18:20
No, jeżeli on na motorze może podjechać tak blisko do samochodu i jedną ręką przez okno auta wyrwać kierowcy przedmiot z dłoni, i to nie jest stwarzanie niebezpieczeństwa na drodze, to nie rozumiem, dlaczego pisanie esemesa podczas jazdy samochodem miałoby już być stwarzaniem niebezpieczeństwa.

floverinho

2018-09-07, 18:40
Aqualinespirit napisał/a:

No, jeżeli on na motorze może podjechać tak blisko do samochodu i jedną ręką przez okno auta wyrwać kierowcy przedmiot z dłoni, i to nie jest stwarzanie niebezpieczeństwa na drodze, to nie rozumiem, dlaczego pisanie esemesa podczas jazdy samochodem miałoby już być stwarzaniem niebezpieczeństwa.



może po prostu jesteś zbyt tępy by to zrozumieć

InnyName

2018-09-07, 18:46
Dziewczyny, w moich tematach nie ma kłótni, peace bracia.

Dajcie sobie buzi i spokój poproszę

MeanieManie

2018-09-07, 19:51
j***ny społeczniak. więcej robi gówna na drodze niż ta kobieta
mam nadzieje że się rozjebie i będzie zdychał sparaliżowany, cwe* na to zasłużył i ch*j mu na grób

wpr

2018-09-07, 20:14
MeanieManie napisał/a:

j***ny społeczniak. więcej robi gówna na drodze niż ta kobieta
mam nadzieje że się rozjebie i będzie zdychał sparaliżowany, cwe* na to zasłużył i ch*j mu na grób



Cienko byś śpiewał jakby ta dziunia pisząc smska "przypadkiem" zrobiłaby ci garaż z dupy.

Karboksylator

2018-09-07, 20:27
na jej miejscu po prostu odbiłbym lekko w lewo...

lordindycznik

2018-09-07, 20:39
@ up ch*ja byś zrobił :)

Co do filmiku gościu miał rację na motorze, taki osobnik za kierownicą co pisze smsa, może wj***ć się w każdego bo nie zauważy, bo się zagapił, a potem k***a płacz, że on to nie chciał nikogo zabić itp

bodzio667

2018-09-07, 20:53
Baby i bez telefonu mają w dupie innych użytkowników dróg.

Volfodzio

2018-09-07, 21:13
Motor całkiem niedawno zrobił taki test i wyszło, że bawienie się telefonikiem, czy też zajmowanie się dzieckiem w większym stopniu wpłynęło na pogorszenie wyników prób symulujących różne sytuacje na drodze niż walnięcie paru piwek. Pewnie, że jak ktoś ma w miarę równo pod sufitem i mu nie odpie**ala po kilku kuflach* to chwyci się fajery i będzie starał się utrzymać na pasie i nie odpie**alać maniany (* nie dotyczy Polaków, dlatego nie mamy limitów jak w Irlandii, Francji czy we Włoszech dla tzw. doświadczonych kierowców). Ale coś w tym jest, że jak ryj jest non stop wlepiony w fejsika, inścia albo jakiś czacik to ludzie potrafią na trzeźwego odpie**alać niezłe akcje.

picolo

2018-09-07, 21:29
Jebie fejkiem.

Clarx

2018-09-07, 22:32
fajna atrapa telefonu, dobrze ze blondyna jest leworęczna i jechała z opuszczoną szybą nie zabierajac ręki gdy podjechał motocyklista bo inaczej pomyślałbym że to fejk :)

PieronJasnySzlag

2018-09-07, 23:10
No niech to gęś kopnie. Tęgie baty oberwały się babie pyrkającej suvem z telefonem niżeli motocykliście którzy przecież w świadomości sadoli są dawcami, motop*zdami, ścierwami do utylizacji...
Ten świat mnie zaskakuje. Czekam jeszcze na pojedynek księdza pedofila vs pitbulla. Albo sebiksa z piwem vs lewaka...
Niezbadane są wyroki sadolowych ekspertów.

waloos

2018-09-07, 23:52
Przecież to jest taka ustawka, że głowa boli.
Po pierwsze to laska trzyma ten telefon jakby sama chciała go wyj***ć za okno.
A po drugie, po co jej otwarta szyba? Już nawet w Europie ciężko kupić nowy samochód bez klimatyzacji, a co dopiero mówić o USA, gdzie fury są znacznie lepiej specyfikowane. Klimatyzacja to jest tam standard, tak samo jak jej używanie. Amerykańce mają bzika na jej punkcie: montują i korzystają wszędzie gdzie się da.
Po trzecie, po ch*j otwarta szyba na ekspresówce? Żeby uszy od hałasu bolały?

Dzieciaczki, wyzywacie amerykanów od debili, a sami łykacie takie fejki jak młode pelikany. Jesteście głupsi od nich.