18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tego się słuchało w 2000r

13...........10 • 2015-02-16, 15:38
Jak dobrze pamiętacie rok 2000 ?


Grzesiek210

2015-02-16, 15:42
Większość użytkowników tego portalu wtedy właśnie się urodziło więc co oni mogą pamiętać...

~Angel

2015-02-16, 15:51
Lata 1999-2000 to były początki chłamu i badziewia oraz wysypu sezonowych gwiazdeczek pokroju Britney w muzyce.

makabrax

2015-02-16, 16:05
@Angel
niby tak, ale prawda jest taka że sezonowe gwiazdki istniały zawsze, zwyczajnie rozpowszechnienie internetu i różnego rodzaju jutubów spowodowało że są one szerzej rozpowszechniane
a co do chłamu to się zgodzę ;)

rai87

2015-02-16, 16:45
Angel napisał/a:

Lata 1999-2000 to były początki chłamu i badziewia oraz wysypu sezonowych gwiazdeczek pokroju Britney w muzyce.



Britney Jean Spears - lata aktywności od 1992 do dziś. Nie trafiłeś z datą. A jeśli bycie na scenie przez 23 lata to sezonowość no to nie wiem co robiła np Nirvana przez 7 lat. Ogarnij

~Angel

2015-02-16, 18:24
Wypłynęła w 1998 roku bo wiedziała komu gałę w branży opie**alać. Świat o niej usłyszał dopiero gdy postanowiono wylansować gwiazdeczki z Klubu Myszki Mickey wraz z Timberlake i Aguilerą. To nie są "artyści", którzy karierę zawdzięczają swojemu talentowi muzycznemu, pomysłowi ale to były maszynki do omamiania nastolatek bo gdzieś tam były rozpoznawalne w USA.
Zarabiały grube miliony $ ale ich kariery na scenie trwają krótko a potem stają się wielkimi ekspertami w kolejnych telewizyjnych papkach typu Idol które służą do wyławiania kolejnych gwiazdeczek na których zarobi się kolejne miliony $.


Na tej samej zasadzie w Polsce robiono karierę - dzieci aktorów, prezenterów, pracowników tv były wciskane gdzie się da od 5-10-15, teleranek, Tik-Tak itp a teraz serialowe gwiazdeczki, celebryci sztucznie wylansowani.

Internet zabił prawdziwą muzykę (nie tylko muzykę) - teraz wszystko można sztucznie wypromować, pozycjonować, mając pieniądze nie trudno stać się "celebrytą", gwiazdą tv, specem od wszystkiego a nawet politykiem. Mało gdzie liczy się talent i umiejętności bo wszystko można zmienić komputerowo, koncerty z playbacku gdzie ważniejszą rolę odgrywają efekty niż prawdziwy głos.

Na temat Nirvany nie ma co się wypowiadać bo 95% ludzi stało się wielkimi fanami dopiero po śmierci Kurta bo się to stało modne.
Gdyby się nie zaj***ł to do dzisiaj Nirvana nie osiągnęłaby takiego sukcesu na świecie.

Te wszystkie gwiazdy kreowane przez MTV czy VIVA w tych latach to w większości krótkie kariery. Często 2 /3 piosenkowe (czasem dłużej) a potem umierają naturalną śmiercią lub próbuje się ich reanimować wydając perfumy, kolekcje ubrań itp. Ich twórczości nikt nie nazwie ponadczasowej jak Led Zeppelin czy The Beatles a za kolejne kilka lat świat o nich zapomni.

Pewnie za 15 lat jak zrobią odcinek "Tego Się Słuchało w 2015" dzisiejsza młodzież będzie mówiła: dzisiejsza muzyka to gówno nie to było kiedyś jak miałem te naście lat.

pemyk

2015-02-16, 19:24
Obejrzałem, łezka się w oku zakręciła i cóż tu dużo mówić, takiej muzyki się już nie robi.

Erni90

2015-02-16, 19:29
fajnie jest powspominać lata 90

sard

2015-02-16, 20:13
Brytfanka jeszcze wyglądała wtedy na tyle dobrze, że nie jeden przelizałby jej sralnie i chciał by mu wyćlamkała siurlaka.

oozyxak0o

2015-02-16, 20:36
Angel napisał/a:

Lata 1999-2000 to były początki chłamu i badziewia oraz wysypu sezonowych gwiazdeczek pokroju Britney w muzyce.


ch*j mnie obchodzi, że słuchasz metalu czy czego tam, a video warte przypomnienia

kalium

2015-02-16, 20:36
Dzięki za przypomnienie o tym, że jestem aż tak stary. ;)

No nie słuchało, to raczej o tym, co leciało w każdej stacji radiowej czy tam było promowane w mediach.

Poli75D

2015-02-16, 20:39
wszystko fajnie, tylko gdzie tu czarny humor?

Nerd

2015-02-16, 20:41
Gówno prawda z tym nowym tysiącleciem... Nowe tysiąclecie zaczęło się rok później...

Hereticus

2015-02-16, 20:41
To było przecież wrzucone pare stron temu...