18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Tego się pewnie nie spodziewała

minusator • 2013-03-22, 07:54



Akcja od samego początku, potem już jej konsekwencje

Kofe28

2013-03-22, 19:31
Pozdrawiam zjebów, którzy teraz cwaniaczą w komentarzach. Jak byście byli na miejscu tej p*zdy płakali byście tak samo jak ona.

tomas1985

2013-03-22, 19:50
No dobra Policjanta obrazisz to na rok możesz pójść siedzieć a jak obywatela spiorą albo obrzucą wulgaryzmami i to zgłosisz to rozchodzi się po kościach takie moje drobne przemyślenia...wcale nie bronię tej typiary bo jak dla mnie to bezczelne zachowanie chamskie i po prostu nie przystoi damie :) ... zdarzy się wypić każdemu wiadomo...ale niektórzy są jak marionetki nauczeni nienawiści do tego na co ich środowisko w którym żyją ukierunkuje. Może i ona wychowana w pokoleniu JP (jem pomarańcze)...nie podoba mi się jednak to, że on jej mógł nabruździć w papierach za co?! za słowa?! Wolność słowa mamy niby....Coś wzięło w niej górę może chęć pokazania się z dobrej strony kolegom. Gwałcicielowi 2 lata a jej rok za słowa sprawiedliwość "istnieje". Głupie to nasze prawo

Kofe28

2013-03-22, 20:25
"Gliniarze" odc. 13

kalasaz

2013-03-22, 21:06
a ch*j w dupe parowom j***nym prawde powiedziala ksiezyc dla ksiezy buda dla psow

Black Snake

2013-03-22, 21:08
Ehh... ile razy bym dostał mandat za coś -.- Jazda pod prąd, bez świateł, po chodniku... Zawsze na spokojnie pogadałem z policjantami, niczego się nie wypierałem, nie wymyślałem jakiś dziwnych wymówek tylko po prostu mówiłem prawdę. Jak pod prąd się wryłem to powiedziałem, że do sklepu jadę i pod prąd mam 10m, a tak z 400 bym odjechać musiał a nic nie jechało. Oczywiście mandatu nie dostałem. Raz tylko od tajniaków za spożywanie o 24 koło lasku alkohol gdzie nikt nie chodził tylko oni dwaj -.- Normalnych mundurowych chyba wszystkich znam z mojego miasta i są spoko, zawsze dogadać się idzie tylko na spokojnie trzeba. To też są ludzie... też łamią prawo jak każdy i potrafią zrozumieć. Ale najlepiej być JP 100%, a później udawać że się żałuje.

Bila

2013-03-22, 23:17
B-B napisał/a:

I bardzo k***a dobrze !
Powinni ją na dołek zawieźć!
Też za młodego piłem na ławce pod blokiem z kumplami, ale jak przyjeżdżała policja każdy siedział cicho i dzięki temu często się kończyło tylko na wylaniu browara i upomnieniu. Taką mają pracę, ale jak Ty jesteś do nich ok to w większości przypadków oni również są w porządku przecież oni też kiedyś byli młodzi.
Najgorsze są właśnie takie "laski" które pierwsze drą ryja a potem "przepraszam, przepraszam, przepraszam, błagam itd."



To jesteś zwykłym pedałem jak dałeś sobie browar wylać,przyjeżdżały takie ch*jki na boisko i strugały cwaniaczków.Raz my dostaliśmy innym razem my im spuściliśmy wpie**ol,i jakoś czas leci.Raz jak nas k***y powinęły na dołek,ścieżka zdrowia za komuny to spacerek po parku,ale każdy sztywny i nikt nie pęka,a ty złamasie dałeś sobie browar wylać.Artystyczna internetowa dusza,co.

rychu500

2013-03-22, 23:53
Ciepła Strefa i wszystko jasne

MudPie

2013-03-23, 01:46
Powinni ją spałować, jakby nie mogła usiąść na dupie przez tydzień to by się zastanowiła na drugi raz idiotka. Na takich k***a blokersów j***nych to powinna policja treningi mieć i strzelać do nich aby ćwiczyć celność. W moment w polsce by się spokój zrobił. Najgorsze ścierwo. Inteligentni ludzie robią co chcą i nie mają problemów z policją a jak się trafi przypał to do nikogo poza sobą nie mają pretensji bo wiedzą że to ich błąd.

Bakaczo2

2013-03-23, 02:36
"Tresują cię jak psiaka a ty aportujesz raźno
I czym cię skusili, k***a, legitymacją" - Bakflip

Czemu żyjesz zgodnie z prawem ktore nie sięga tam gdzie sie je tworzy i tam gdzie się je egzekwuje?

Wyłącz manipulowane mass media, wyjdź z domu, spójż na ludzi, rusz głową.

B-B

2013-03-23, 03:15
Bila napisał/a:



To jesteś zwykłym pedałem jak dałeś sobie browar wylać,przyjeżdżały takie ch*jki na boisko i strugały cwaniaczków.Raz my dostaliśmy innym razem my im spuściliśmy wpie**ol,i jakoś czas leci.Raz jak nas k***y powinęły na dołek,ścieżka zdrowia za komuny to spacerek po parku,ale każdy sztywny i nikt nie pęka,a ty złamasie dałeś sobie browar wylać.Artystyczna internetowa dusza,co.



Hahhaha a potem mama zgasiła światło i skończyła opowiadanie tak ?
Kozak w necie p*zda w świecie.

Muszken55

2013-03-23, 09:31
Nie wiem jak wy ale ja policje szanuje i moim zdaniem dobrze wypełniają obowiązki. Nie mówie o straz miejskiej i innych ch*jach. Ale co do policji to dobrze strzegą porzadku, tak zaraz bede zminusowany bo dla wszystkich policja jest ch*jowa i nic nie robi. Jak mnie wk***ia taki brak obeznania i powtarzania co inni mowią.

dawid11333

2013-03-23, 12:36
tępa obsrana c**a..

herbalix

2013-03-24, 11:39
GrochTNT napisał/a:

ta k***a, tu to widać, że chamstwo, ale uraz do policji mam, po tym jak j***ny grubas z kompleksami wystawił po 100zł mandatu mi i 3 kolegom za usiłowanie picia alkoholu w miejscu publicznym, opierając się na jednej pustej butelce stojącej na przystanku.
do tamtej pory nie miałem nic do policji, ale teraz co raz bardziej widzę, że się wywyższając i traktują wszystkich tak samo (jak pijaków i tych co krzyczą JP)
k***a, j***ny grubas z policji



wiesz, że masz prawo odmówić przyjęcia mandatu? szczególnie w tak bzdurnej sytuacji, pała może poprostu odpuścić. kiedyś mi w trójmiejskiej skm-ce chcieli wlepić za usiłowanie spożycia właśnie, bo zamknięta puszka piwa stała na półce przy oknie. akurat jechał ze mną cały wagon prawników, którzy jak to usłyszeli, to ryknęli śmiechem. mówią 'nie przyjmuj, bo to bzdura i w żadnym sądzie nie przejdzie'. odmówiłem i nie wypisali w ogóle.

Tuskobus

2013-03-24, 19:38
a więc to jest te słynne JP...