18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tego się pewnie nie spodziewała

minusator • 2013-03-22, 07:54



Akcja od samego początku, potem już jej konsekwencje

sulodar

2013-03-22, 11:27
Jak sie zwie ten program ?

herbalix

2013-03-22, 11:30
Bacutil napisał/a:



Może w Twoim Bielsku są tacy dobrzy i wyrozumiali policjanci. Mieszkałem w kilku większych miastach w Polsce i powiem Ci, że nieważne jest czy siedzisz cicho, czy drzesz ryja i czy jesteś w stosunku do psów ok czy nie, bo i tak w 95% przypadków dopie**olą ci mandat. Ale przecież taką mają pracę...



kiedyś przeszliśmy z kumplem przez pasy na czewonym. środek nocy w centrum miasta. nagle wyrasta przed nami 4 gliniarzy. dobry wieczór, przepraszamy, nie zauważyliśmy. ogólnie kulturka, trochę pożartowaliśmy i skończyło się na upomnieniu. jeszcze na koniec pstryknęliśmy sobie fotkę na pamiątkę. kawałek dalej weszliśmy do paśnika, a tam w kolejce dwóch łepków. chwdp, jp i ogólnie takie takie. okazało się, że 5 minut wcześniej w tym samym miejscu, co my, od tych samych gliniarzy (zweryfikowane dzięki pamiątkowemu zdjęciu) i dokładnie za to samo dostali po 100zł.

kiedyś złapali mnie na szuszarę. miałem 90/50. no tak, jechałem za szybko. dlaczego? bo mi się bezpiecznik w radiu spalił i nie słyszałem, że stoicie. 200zł i 6 punktów. dwa dni póżniej, w tym samym miejscu kumpel też miał 90. zatrzymali go, a on, że przecież sucha, prosta droga, a homologacja na radar jest? i ogólnie kozaczył. 400zł i 8pkt.

nie pie**ol więc, że podejście to nie podstawa.

B-B

2013-03-22, 11:31
Bacutil napisał/a:



Może w Twoim Bielsku są tacy dobrzy i wyrozumiali policjanci. Mieszkałem w kilku większych miastach w Polsce i powiem Ci, że nieważne jest czy siedzisz cicho, czy drzesz ryja i czy jesteś w stosunku do psów ok czy nie, bo i tak w 95% przypadków dopie**olą ci mandat. Ale przecież taką mają pracę...



Może wyglądasz na takiego któremu się mandat z urzędu należy :D

Oczywiście że taką mają prace!
Dlaczego obwiniasz policje za to że któryś z twoich sąsiadów zadzwonił po nich bo drzesz ryja pod oknami ?
Picie alkoholu w miejscu publicznym to wykroczenie więc powiedz mi o ch*j ci chodzi ? Robisz to świadomie więc mandat się należy.
Chcesz bez mandatu? Pij w barze/domu/dyskotece/piwnicy ale jak pijesz na ławce pod blokiem nie płacz że dostałeś mandat.
Ja tylko napisałem jak było u mnie jak miałem te 5-10 lat mniej widocznie mieszkam w lepszym mieście :)

damian88719

2013-03-22, 11:32
brawo dla Policjanta. ma facet jaja, i takich nam potrzeba.

B-B

2013-03-22, 11:35
herbalix napisał/a:



kiedyś przeszliśmy z kumplem przez pasy na czewonym. środek nocy w centrum miasta. nagle wyrasta przed nami 4 gliniarzy. dobry wieczór, przepraszamy, nie zauważyliśmy. ogólnie kulturka, trochę pożartowaliśmy i skończyło się na upomnieniu. jeszcze na koniec pstryknęliśmy sobie fotkę na pamiątkę. kawałek dalej weszliśmy do paśnika, a tam w kolejce dwóch łepków. chwdp, jp i ogólnie takie takie. okazało się, że 5 minut wcześniej w tym samym miejscu, co my, od tych samych gliniarzy (zweryfikowane dzięki pamiątkowemu zdjęciu) i dokładnie za to samo dostali po 100zł.



No i własnie o to chodzi. Policjant też człowiek i widzi na kogo trafił, jak jesteś łysy a na łydce masz "wydziarane" JP a bluza HWDP to myślisz że tylko pouczy tak ? To tak jak byś miał na bluzie "JEBAĆ KOWALSKIEGO" a Kowalski to twój szef, długo popracujesz ?

Sorg

2013-03-22, 11:51
Hehehe, miałem podobną sytuację do niej za gówniarza i oberwałem dołek. I k***a słusznie, nauczyło pokory i myślenia w takich sytuacjach. :P I ona też już dziesięć razy pomyśli zanim otworzy japę.

kulwon przez f

2013-03-22, 11:53
Cytat:

brawo dla Policjanta. ma facet jaja, i takich nam potrzeba.


dokladnie, scigal zbrodniarza z narazeniem zycia i zdrowia, a by zwyrodnialec nie chodzil po polskich ulicach

incu

2013-03-22, 11:59
Dokładnie jak nazywa się program?

ma...........us

2013-03-22, 12:09
incu napisał/a:

Dokładnie jak nazywa się program?



Gliniarze. Ściągnij ipla tv i tam godne polecenia to KOMENDA< GLINIARZE I STOP DROGÓWKA ! Nowe odcinki są co jakieś 2 tygodnie więc można oglądać :)

B-B

2013-03-22, 12:28
kulwon przez f napisał/a:


dokladnie, scigal zbrodniarza z narazeniem zycia i zdrowia, a by zwyrodnialec nie chodzil po polskich ulicach



Czyli wg Ciebie policja powinna ścigać tylko tych którzy biegają z nożem albo pistoletem tak ?
Nie wiem na jakim zadupiu mieszkasz ale czasami przejście przez park w mieście w nocy z dziewczyną wygląda jak survival! Na lewo prawo obszarpańce albo dresy typu "JP" z oczu patrzy im wyraźnie "chętnie dam ci w morde" ale spoko j***ć policje tak ? Ja wiem że w policji pracują też totalni idioci albo służbiści ale weź jeden z drugim pomyśl co by było gdyby policja nie istniała ...

RussianDriver

2013-03-22, 12:39
taka JP100% była a jak złapał sukę to zaraz się kajała i skomlała... zapomniała chyba że nie jest w internecie ;P

Mruk187

2013-03-22, 12:45
j***ć psy, dobrze im powiedziala tylko ze niepotrzebnie skoro jest za slaba psychicznie na takie slowa.

T-Will

2013-03-22, 12:52
Mruk187 napisał/a:

j***ć psy, dobrze im powiedziala tylko ze niepotrzebnie skoro jest za slaba psychicznie na takie slowa.


j***ć to cie ktoś może w dupe.

A tę szmatę to możnaby zastrzelić, żadna strata dla ludzkości. Ani to ładne, ani mądre, tylko będzie męczyć siebie i innych.

Liluh

2013-03-22, 13:03
piękna historia, piękne usadzenie, haha, łezka w oku

Fylyp

2013-03-22, 13:37
zajebista gestykulacja browarem w stronę policjanta 1:35 :D :D