18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tego potrzebował

Cyjanek • 2019-12-08, 20:33

spoiler


... bo taki teraz szczęśliwy :mikolaj:



spoiler

McQurwa

2019-12-08, 23:54
historia lubi się powtarzać


ProVVe

2019-12-09, 00:52
Alek w k1 sobie radził, ale w ufc oklepuja go jak dzieciaka. Na początku tych bezmozgich pajacow z wwe obijal, ale co potem to już tragedia... Przyszli dobrzy, opanowani w stojce to na nic jego "obrona przed sprowadzeniem" i po wielkich marzeniach... Ale jakiś czas sporo kasę dostawał

Policeman

2019-12-09, 12:06
Aha k***a, a gdzie górna szczęka? Na serio w sporcie walk [poziom zawodowy] Overeem jest takim zjebem, że nie założył k***a szczęki, raz jak na sparingi udawałem, że mam szczękę [tego dnia zapomniałem] to mnie chciał trener wywalić z sekcji, a tu proszę, no kretyn.

kulawiec

2019-12-09, 12:53
markop4321 napisał/a:

Tych walk powinni zakazać jak można się łac na gole pieści i jeszcze pewnie bez ochraniaczy na zeby



Wręcz przeciwnie, powinni wprowadzić jeszcze odmiany z pałkami, dzidami i butelkami dla urozmaicenia. Skoro są zjeby, które chcą się napie**alać za parę groszy, ku ucieszy gawiedzi, to dajcie mi wygodny fotel, browara i popcorn.

~Sol

2019-12-09, 13:01
maddog77 napisał/a:

Dać mu do picia skok z cytrynki



Albo Tequilę z cytrynką i solą :P

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-12-09, 17:40
ProVVe napisał/a:

Alek w k1 sobie radził, ale w ufc oklepuja go jak dzieciaka. Na początku tych bezmozgich pajacow z wwe obijal, ale co potem to już tragedia... Przyszli dobrzy, opanowani w stojce to na nic jego "obrona przed sprowadzeniem" i po wielkich marzeniach... Ale jakiś czas sporo kasę dostawał



W K1 przegrywał walki,dlatego mówił,że w Pride by z nim przegrali,a oni się z niego śmiali..Turniej wygrał w swoim apogeum,brania sterydów,ale przede wszystkim,bo nie było pierwszej piątki najlepszych zawodników akurat na tym turnieju.

Luksus40percent

2019-12-09, 19:49
HAHAHA zeby sa. Teraz rolniki szukaja ....
zeby pokazcie h*jki

konował

2019-12-10, 15:53
A teraz wyobraźcie sobie że coś takiego stało się w KSW. To był by płacz sądownie się i afera na całą polskie.