18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tego PiS nie przetrwa...

nowynick • 2017-12-01, 09:58
zamach na wolność! :amused:


wyobrażacie sobie te tłumy na ulicach jakby PiS zapowiedział totalną prohibicję? :shock:

St...........on

2017-12-01, 21:43
Ludzie ,ale wy ... nie wiem ślepi, czy tępi jesteście! To zasłona dymna! Znowu po cichu będą forsować jakaś szkodliwa ustawę, a motłoch skupi się na prohibicji, aborcji i innych głupich baitach, a PiS rechocze i po cichutku przepycha ustawy pod stołem. To ich stary trik ,który teraz będzie się powtarzał po raz 8, a wy dalej łykacie ściemę jak młode pelikany, ha ha ha .

ab...........85

2017-12-01, 22:45
Ale k***a wielki problem. Nie kupisz wódy po 22? To kup zapas przed 22. Tak ciężko pomyśleć? Swoją drogą jaki ten naród jest żałosny. Mogliby im zabrać wszystko i by się słowem nie odezwali. Pluliby na nich a oni by tą ślinę w zęby łapali jak psy. Ale jak im chcą ograniczyć możliwość naj***nia się to się wielkie larum podnosi. pie**oleni alkoholicy. Ten naród zmierza to autodestrukcji. Wszystko ch*j, byle by do piątku i się napie**olić, potem jeszcze połazić nocą i drzeć mordę żeby wszyscy widzieli jak się menelstwo dobrze bawi. Jak ja gardzę tymi j***nymi alkusami. Jak dla mnie na równi z ćpunami. Nawet cygan jest u mnie wyżej w hierarchii niż ćpuny i alkusy.

jbone

2017-12-01, 23:17
aparatura bimbrownicza pójdzie w górę..kupujcie po taniemu na czarna godzinę.

m1t

2017-12-01, 23:26
Jaki to problem dokupić na melinie?

Bardziej przejmowałbym się nową ustawą o POZ dzięki którejlekarz będzie sprawował opiekę nad pacjentem.
Przypominam,że opiekę sprawuję się nad osoba,która nie może samodzielnie o sobie stanowić tak jak np.nad swoim psem.
W bonusie będą obowiązkowe szczepienia na grypę dla dorosłych.Do szczepień kwalifikować ma pielęgniarka.
Aha,ustawa wchodzi w życie z dniem dzisiejszym.

Miłego wieczoru.

sumka

2017-12-02, 00:23
Starczy tej j***nej dyskryminacji niepijących, żądamy całkowitego zakazu picia i sprzedaży alkoholu!!!

HalfGod

2017-12-02, 10:09
j***ć to, mój dziadek już się cieszy, że destylarka będzie chodzić cały tydzień :D

M-Tronic

2017-12-02, 12:55
abrakadabra1985 napisał/a:

Ale k***a wielki problem. Nie kupisz wódy po 22? To kup zapas przed 22. Tak ciężko pomyśleć? Swoją drogą jaki ten naród jest żałosny. Mogliby im zabrać wszystko i by się słowem nie odezwali. Pluliby na nich a oni by tą ślinę w zęby łapali jak psy. Ale jak im chcą ograniczyć możliwość naj***nia się to się wielkie larum podnosi. pie**oleni alkoholicy. Ten naród zmierza to autodestrukcji. Wszystko ch*j, byle by do piątku i się napie**olić, potem jeszcze połazić nocą i drzeć mordę żeby wszyscy widzieli jak się menelstwo dobrze bawi. Jak ja gardzę tymi j***nymi alkusami. Jak dla mnie na równi z ćpunami. Nawet cygan jest u mnie wyżej w hierarchii niż ćpuny i alkusy.



Miałem napisać to samo ale wyczerpałeś temat. pie**oleni podludzie nie widzący nic poza browarami i wódą. To jest ich jedyna motywacja życiowa i szczyt marzeń. :facepalm:

ellsworth

2017-12-02, 13:35
No i dobrze. Najlepiej jakby w ogóle nie było alkoholu. Nic z niego dobrego nie wynika, a nieszczęść co niemiara.

biala20

2017-12-02, 16:35
m1t napisał/a:

Jaki to problem dokupić na melinie?

Bardziej przejmowałbym się nową ustawą o POZ dzięki którejlekarz będzie sprawował opiekę nad pacjentem.
Przypominam,że opiekę sprawuję się nad osoba,która nie może samodzielnie o sobie stanowić tak jak np.nad swoim psem.
W bonusie będą obowiązkowe szczepienia na grypę dla dorosłych.Do szczepień kwalifikować ma pielęgniarka.
Aha,ustawa wchodzi w życie z dniem dzisiejszym.

Miłego wieczoru.


Co ty pie**olisz? Chodzisz jeszcze do lekarza dziecięcego? Bo widzisz, dorośli składają deklarację wyboru do lekarza POZ-u... Możesz olać, i nie składać do żadnego! Aha, a te smętne p*zdy, którym alkohol przeszkadza, nie powinny być w ogóle leczone! Bowiem służba zdrowia w głównej mierze jest finansowana z akcyzy na alkohol! Ja osobiście bardzo się staram, aby służba zdrowia otrzymywała odpowiednie środki!

ab...........85

2017-12-03, 12:30
biala20 napisał/a:


Bowiem służba zdrowia w głównej mierze jest finansowana z akcyzy na alkohol! Ja osobiście bardzo się staram, aby służba zdrowia otrzymywała odpowiednie środki!



Jesteś menelicą i się tym jeszcze chwalisz? I jeszcze po postach które piszesz można stwierdzić że jesteś narodowcem. Sam nie wiem co gorsze. Menel/ćpun czy komuch/narodowiec.

apo5

2017-12-04, 09:17
Przecież ten przepis ma wejść do miejsc, gdzie napie**alanie się pod sklepem przez żuli i darcie mordy przez pół nocy jest szczególnie uciążliwe dla okolicznych mieszkańców. Ale skąd możecie o tym wiedzieć jak na tych waszych zaj***nych wsiach jest jeden sklep na krzyż a i tak połowa wiochy to pijoki...

Ta ustawa jest po to aby pod sklepami nie siedziały żule i sebixy i piłowały japę przez całą noc. Zakaz będzie wprowadzany do miejsc, z których jest najwięcej zgłoszeń okolicznych mieszkańców. Bardzo dobrze.

sa...........os

2017-12-04, 16:04
apo5 napisał/a:

Przecież ten przepis ma wejść do miejsc, gdzie napie**alanie się pod sklepem przez żuli i darcie mordy przez pół nocy jest szczególnie uciążliwe dla okolicznych mieszkańców. Ale skąd możecie o tym wiedzieć jak na tych waszych zaj***nych wsiach jest jeden sklep na krzyż a i tak połowa wiochy to pijoki...

Ta ustawa jest po to aby pod sklepami nie siedziały żule i sebixy i piłowały japę przez całą noc. Zakaz będzie wprowadzany do miejsc, z których jest najwięcej zgłoszeń okolicznych mieszkańców. Bardzo dobrze.



A jak z pubami? Pytam z ciekawości, bo się nie orientuję.

Respektuj

2019-07-18, 15:03
Wszyscy pie**ola narzekaja a przy urnach dalej na te same scierwa głosuja. Widocznie lubia byc dymani.