18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Team Fight Championship - legalna ustawka.

szkodnikdbwa • 2014-03-07, 13:00
Jeśli pomysł przypadnie ludziom do gustu, możemy mieć dosyć pokaźną reprezentację w tej dyscyplinie :mrgreen:
Swoją drogą, chłopaki z przeciwnej drużyny wyglądają przy Polakach na lekkich ogórków :-P




W minioną sobotę w Rydze odbyły się dosyć nietypowe zawody w formule MMA, nazwane Team Fighting Championship. Wzięły w nich udział osoby z pięciu państw, które na co dzień, aby rywalizować na pięści spotykają się np. w lasach na tzw. ustawkach. Do stolicy Łotwy przyjechali zawodnicy z Rosji, Ukrainy, Czech, Szwecji oraz… Polski.

Walczono pięciu na pięciu w dużym, prowizorycznym ringu, bez podziału na kategorie wagowe. Jedynie finał z udziałem Poznaniaków odbył się w formacie czterech na czterech, a to za sprawą kontuzji w obozie Rosjan. Pojedynek zakończył się po czterech minutach, a zwycięzcy zostali nagrodzeni czekiem na 5,000 euro. Przegranej ekipie przypadła połowa tej kwoty.

Lech Poznań pok. IFK Goteborg
CSKA Moskwa pok. Spartę Praga
Lech Poznań pok. MFK Mikołajew
CSKA Moskwa pok. IFK Goteborg
MFK Mikołajew pok. Spartę Praga

Walka finałowa
Lech Poznań pok. CSKA Moskwa







Źródło: http://globalultras.com/lph-wisemen-on-tfc/
http://www.mmanews.pl/2013/12/team-fighting-championship-czyli-nietypowy-turniej-mma-na-lotwie/

lykkelig

2014-03-07, 18:58
Cytat:

Swoją drogą, chłopaki z przeciwnej drużyny wyglądają przy Polakach na lekkich ogórków :-P



Czarne wyszczupla.

Kiper_lp

2014-03-08, 02:30
poszukajcie Team Fighting Championship :) mają swoją stronę i fp na fejsie. ogólnie turniej odbył się jakiś czas temu, teraz na oficjalnej stronie pojawiają się takie filmiki promo (pierwszy właśnie LPH vs Wisemen) a za jakiś czas mają być całe walki. Podobno cały turniej profesjonalnie kamerowany w co po promo wierzę. nawet sędziowie mieli kamerki zamontowane na klatach więc filmiki szykują się kozacko :) z tego co wiem planowane są kolejne takie turnieje :) czekam na KSW 50 z Lech-Legia/Ruch/Lechia :)

ASAKKU

2014-04-06, 18:18
Całość:


ziolok

2014-04-07, 21:38
Trochę więcej informacji znalazłem na wslizg kom

warfiter00

2014-04-07, 22:07
cały turniej TFC do obejrzenia tu / Live Stream here: streamvid(.)tv/3tVyfOCq Oraz tu: fejskonkursy(.)pl

Oczyszczacz

2014-07-28, 16:56
Ekipa "Psycho Fans" wygrała II międzynarodowy turniej "Team Fighting Championship", który w weekend odbył się w Rydze. Kibice Ruchu Chorzów wygrali swoje wszystkie walki i odnieśli pewne zwycięstwo w całej imprezie.

"Team Fighting Championship" to zawody, w których bierze udział pięć drużyn. W klatce walczą ze sobą pięcioosobowe zespoły. Oprócz "PF" na turnieju pojawiły się następujące ekipy:
"DH" - Dinamo Mińsk (Białoruś)
"Wisemen" - IFK Goeteborg (Szwecja)
"San-da LPF" - Ryga (Łotwa)
"GPG" - Nowy Jork (USA)