topic

Te EMOCJE! Te...... WYBUCHY?

gliniak324 • 2016-12-11, 18:58
Atak w Turcji.....
Nic wielkiego, ale całkiem fajnie to wygląda.
Polecam zacząć oglądać od 0:10.

Piotru70

2016-12-11, 19:14
Nie wiem co tobie się tutaj fajnie ogląda... jak dwóch pedałów śpiewa przy gitarze a trzeci z trójką to nagrywa, pomijają już ich brudną karnację?

gliniak324

2016-12-11, 19:20
Piotru70, Chodzi mi o sam efekt wybuchu...... :-/

elfis

2016-12-11, 19:32
mi szkoda tych ciapaków , siedzą u siebie to mam to w dupie i jak widać próbują normalnie żyć
a te k***y fanatyczne marzą o 72 kozach

sezamkowyRozpierdol

2016-12-11, 19:34
Piotru70 napisał/a:

jak dwóch pedałów śpiewa przy gitarze a trzeci z trójką to nagrywa

Pedałów? W kraju o islamskim sp***oleniu? :amused:
Aż takim jesteś popie**olonym idiotą, że jak widzisz grupkę przyjaciół przy ognisku grających na gitarze, śpiewających i popijających browara to już są dla ciebie pedałami?
Ty j***ny ptasi móżdżku :amused:

PS. Atak na funkcjonariuszy tureckiej policji to robota PKK - Kurdów, tym razem nie ISIS ;-)

wt...........us

2016-12-11, 19:47
Powiem krótko - g#wno !
Nie ma na co patrzeć.

cuurniprime

2016-12-11, 22:19
gliniak324 napisał/a:

Polecam zacząć oglądać od 0:10.

Bo te 10 sekund mi życie odmieni :kawa:

maksymilian45

2016-12-12, 03:01
I zacznie się pie**olenie o terrorystach i konieczności najazdu na jakiś kraj. k***a ludzie... zaraz będzie że jak Turcja sobie z tym nie poradzi to USA będzie musiało zareagować i interweniować. Skąd ja to znam... Film na YT CIA w Iranie.

HalfGod

2016-12-12, 07:09
Tu pie**olnie tam pie**olnie i znów jest spokojnie.

Wiewór

2016-12-12, 08:17
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

Pedałów? W kraju o islamskim sp***oleniu? :amused:
Aż takim jesteś popie**olonym idiotą, że jak widzisz grupkę przyjaciół przy ognisku grających na gitarze, śpiewających i popijających browara to już są dla ciebie pedałami?
Ty j***ny ptasi móżdżku :amused:

PS. Atak na funkcjonariuszy tureckiej policji to robota PKK - Kurdów, tym razem nie ISIS ;-)

Niestety ty się wykazałeś głupotą. Turcja jest krajem dużo bardziej laickim i tolerancyjnym niż Polska. Nikt tam nikogo nie prześladuje za bycie ciotką.
I to wszystko pomimo tego, że najwięcej u nich muzułmanów.
Erdogan tak taki pomiot jak Kaczyński co dzieli ludzi na lepszy i gorszy sort i próbuje zrobić z Turcji kraj wyznaniowy.

Turcy nie są ciapakami. Nie mają nic wspólnego z arabusami jebiącymi kozy.

sezamkowyRozpierdol

2016-12-12, 10:01
@up

Była laickim krajem, kiedy w Turcji działał jeszcze Ruch Gulena w strukturach wojskowych ;-)
Wiesz dobrze, co stało się z laicką opozycją ;-)

A Erdogana ciężko porównywać do Kaczyńskiego :-D
Kaczyński nie zamknął 30-50tyś ludzi w ciągu 3dni i nie zorganizował cyrk, false flag - "pucz" by mieć pretekst do pozamykania wszystkich opozycjonistów którzy mieli możliwości obalenia go.
Jak kolwiek byśmy nie lubili Kaczyńskiego to jednak nie dajmy się zwariować :krejzi:

spinaczel

2016-12-12, 10:15
jaka fala uderzeniowa

Wiewór

2016-12-12, 11:26
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

@up

A Erdogana ciężko porównywać do Kaczyńskiego :-D
Kaczyński nie zamknął 30-50tyś ludzi w ciągu 3dni i nie zorganizował cyrk, false flag - "pucz" by mieć pretekst do pozamykania wszystkich opozycjonistów którzy mieli możliwości obalenia go.
Jak kolwiek byśmy nie lubili Kaczyńskiego to jednak nie dajmy się zwariować :krejzi:

Jeszcze nie zamknął ale wszystkich niewygodnych w każdym możliwym urzędzie podmienił na pożytecznych idiotów misiewiczów dyzmów.
Na razie próbuje zdelegalizować protesty. Zamykanie opozycji w kazamatch to będzie następny krok.
Pokaz bezprawia mieliśmy w weekend - proszę zrobić miejsce bo oszołomy religijne chcą paść plackiem przed mężem stanu Jarosławem.

FanatiCS

2016-12-12, 11:42
@sezamkowyRozpie**ol pucz wyszedł od stacjonujących w turcji amerykańskich oficerów. To wygląda na amerykańską próbę obalenia Erdogana która się nie powiodła. Na dowód tego mieliśmy błyskawiczne ocieplenie stosunków z Rosją i nawet możliwość wyjścia Turcji z NATO. Teraz się znowu wszystko poj***ło i nie wiadomo o co chodzi. Jedno jest pewne, te wszystkie zamachy, wybuchy itp to robota usraela.