18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tatusie, chwytać chusteczki....

Halman • 2021-02-28, 15:50

12 piętro wiec oczka otrzeć i nosek wysmarkać ...

WolvX

2021-02-28, 22:39
GuziX napisał/a:

Dziwne te balkony chinole mają, coś ala chów klatkowy. Przecież w normlanym domu mam balustradę w okolicach pępka, mając 195 wzrostu. To ile to dziecko mogło mieć lat i ile wzrostu ze nie ogarniało że jebnie o ziemie jak kamień? 2.5 - 3 lata.
Ten balkon to chyba dla świnek morskich jest.



Mi wygląda na normalny balkon. Obstawiam tak, jak ty - 2.5 - 3 lata. Takie dziecko wiele potrafi, ale często nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji, dopóki czegoś nie doświadczy. Mój jest w podobnym wieku i od dawna potrafi otworzyć klamkę w oknie/drzwiach balkonowych. Podstawia sobie krzesło, gdy potrzebuje. Próbował wspinać się do szafki ze słodyczami, jak starsze dzieci. Jedna noga zaparta o lodówkę, druga o szafkę i wchodzić do góry. Jeszcze mu się nie udało. Ostatnio wymyślił, jak wyjmować blokadę z kontaktów. Bierze sobie jakiś kluczyk i nim wyciąga. Nie potrzebuje oryginalnej części do wyjęcia. Podstawi sobie, co tam znajdzie. Wszedł już na szafę w pokoju dzieci - naśladował, jak oni to robią. Na szczęście po wejściu siedział na niej i mówił, że spadnie, że nie może zejść. Starsze nas od razu zawołały. Gotował już sam w mikrofali jedzenie. Taka balustrada balkonowa to dla niego pikuś.

Pierwsze, co zrobiłem w nowym domu, to na piętrze w każdym oknie i drzwiach zamontowałem klamkę z zamknięciem. Klucze są schowane. Gdy starsze obczaiło gdzie są i zaczęło brać, to od razu przeniosłem. Trzeba też wyrobić w sobie nawyk zamykania po sobie na klucz ZAWSZE, niezależnie od tego, czy się jest samemu, czy nie.

I tak, jak napisał któryś przedmówca. Cisza w domu przez kilka minut oznacza, że coś kombinują i trzeba od razu sprawdzić.

Zbysław

2021-02-28, 23:24
stary uczył go baletu tańcować młody powiedział ni ch*ja

badmako

2021-03-01, 04:14
Ale pie**olnal brzdac :D W kocnu na tym sadisticu cos normalnego :D

bercisko

2021-03-01, 05:42
Po komentarzach widać, że są normalni Sadole i zjeby co nigdy dzieci mieć nie będą bo nawet rasowa Karyna nie zostawi takiej sp***olinie dziecka do opieki.

ra0mir

2021-03-01, 08:04
NiemiecWaszPan napisał/a:

Przyjemny filmik. Więcej takich.



Życzę ci żebyś nagrał i pokazał nam ze swoją córką/wnuczką :*

notak

2021-03-01, 09:03
Jacek86s napisał/a:

Halman Ty też miałeś iść w chusteczkę, Alle nie zdążyłem wyciągnąć.



poj***ło was lajkujących z tymi żartami na temat Halmana,
to już takie oklepane, jakby k***a gimbaza siedziała i piwa rozdawała

Martinpsychopata

2021-03-01, 09:07
Jaki ból pipek u kwejkowych rurkowców :-x
W Chinach to całkiem inaczej się podchodzi do takich sytuacji. Tam życie jest ch*ja warte

jebacpisdy

2021-03-01, 10:46
szkoda że kamerzystka nie wytrzymałą i musiała na koniec sp***olić, najfajniejsze części jak zaj***ł o daszek brakuje....

Martinpsychopata napisał/a:

Jaki ból pipek u kwejkowych rurkowców
W Chinach to całkiem inaczej się podchodzi do takich sytuacji. Tam życie jest ch*ja warte



zrobią sobie następnego

whitetooth napisał/a:

Strzepałeś już kapucyna autorze?



a co, liczysz że się na połyk jeszcze załapiesz?

TRQPL

2021-03-01, 10:56
Proste, tanie i skuteczne:




Martinpsychopata napisał/a:

Jaki ból pipek u kwejkowych rurkowców
W Chinach to całkiem inaczej się podchodzi do takich sytuacji. Tam życie jest ch*ja warte



Znasz kogoś kto ma kolegę, który mieszkał w Chinach i ci co nieco opowiedział?
Czy poprostu wysrywasz swoje urojenia i fałszywe wyobrażenie świata?

RYHOO

2021-03-01, 13:11
TRQPL napisał/a:

Proste, tanie i skuteczne:

Znasz kogoś kto ma kolegę, który mieszkał w Chinach i ci co nieco opowiedział?
Czy poprostu wysrywasz swoje urojenia i fałszywe wyobrażenie świata?



Włąsnie o to chodzi, że nazbyt skuteczne .

23456789

2021-03-01, 16:34
Jacek86s napisał/a:

Halman Ty też miałeś iść w chusteczkę, Alle nie zdążyłem wyciągnąć.



Czy ty się właśnie przyznałeś że jesteś jego ojcem ? Chciałeś mu pocisnąć a sam się zaorałeś XD

justincase999

2021-03-01, 18:05
Zawsze mi się ręce pocą jak są filmiki ze spadkiem z wysokości, brrr.

dżonyłojlker

2021-03-01, 18:14
justincase999 napisał/a:

Zawsze mi się ręce pocą jak są filmiki ze spadkiem z wysokości, brrr.



Ostra nerwica lękowa. Idź do lekarza, poproś o eutanazję.

Arathnmor

2021-03-01, 18:37
Gazownik napisał/a:

Typ na dole zlapał ta dwu letnią dziewczynkę.Oboje przeżyli. Miejsce akcji Wietnam.



Chyba niektórzy strzepali przedwcześnie, w sumie nic nowego.

https://9gag.com/gag/aV7M9XO - jak komuś chce się bawić w wrzucanie filmu to zgarnie może jakieś piwa :P