18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Tatuś nie pij już

TT4 • 2018-09-25, 04:28
Będę... 0:45


VanAhamoth

2018-09-25, 19:03
Troszkę za szybko dla mnie, ale zrozumiałem mniej więcej coś takiego - synalek o czymś rozmawiał z ojcem, ten ojciec prawdopodobnie się na to zgodził a teraz leży pijany, co synalka wyraźnie denerwuje. Wspomina coś o matce w szpitalu, więc mogło chodzić o szukanie pracy czy coś.

Czy jest ktoś kto lepiej zrozumiał o co kaman?

PÃ...........Ä™

2018-09-25, 19:37
Mityng AA po rusku.

UkrytaPodNickiem

2018-09-25, 21:23
Też mam takich sąsiadów parę klatek dalej. Stary już zapomniał jak potrafił o 4 rano kilkunastoletnie dzieci budzić i prace domowe im naj***ny sprawdzał, a na drugi dzień dzieci pobijane chodziły do szkoły. Teraz synowie po trzydzieści pare lat jak tatuś naj***ny podskakuje to zaraz liczy mordą schody na klatce, i wielce zdziwiony że szacunku do niego nie mają. Na szacunek proszę państwa, to trzeba solidnie zapracować.

LLime

2018-09-25, 21:26
Abraxus napisał/a:

Tate rano wstanie i pomyśli - muszem siem przejść na stolicznaja bo po putinoskiej to mnie tak łeb napie**ala.


Kolejny polski katocebulak wychowany w kulcie do rodziców, że niby im się należy bezwzględny szacunek bo tak?
ch*ja prawda. To, że ktoś cię wydał na świat to za mało, żeby nazywać ich rodzicami i darzyć bezwarunkową miłością i szacunkiem.

Kto będzie prawdziwymi rodzicami? Biologiczne patole, które porzuciły dziecko pod kościołem czy przybrani rodzicie, którzy adoptowali, dali jeść, wychowali i wyedukowali?



eee pie**olisz.. po prostu normalny człowiek wyprowadza się od takich rodziców a nie siedzi z nimi na kupie i napie**ala się z nimi..

magicrodek123

2018-09-25, 21:46
Jak mozna byc w Rosji na kogos zlego ze pije, toz to u nich alkohol w organizmie bardziej potrzebny niz tlen

Po...........no

2018-09-25, 23:04
Kto nigdy nie chciał starego zarżnąć to niech się nie wypowiada bo ch*ja wie.Z chłopaka się wylało, wrażliwy pewnie.

menelreoot

2018-09-26, 00:08
Mój stary chlał, od kiedy pamiętam, przypie**olisz takiemu to będziesz miał problemy jak za bicie ludzi bo pójdzie na policję.
Najlepsze to że ktokolwiek kto by go znał z ulicy to mówił że taki porządny facet, że czasem zdarzy mu się coś odpie**olić czy krzyknąć na żonę po pijaku to każdy tak ma.
Tylko znęcanie nad rodziną było co dzień i to psychiczne tylko, za to policja go nie zabierze, jak mu się coś uj***ło to potrafił nie dać spać nikomu przez całą noc, gdzie następnego dnia trzeba do szkoły do pracy, a ten spać.
Szczerze życzyłem mu śmierci, no i zeszło mu się na raka płuc. Najgorsze że jak był na chemio przez ostatnie pół roku to nie pił i był człowiekiem, a co mi z pół roku kiedy chlał od kiedy pamiętam.
Takich emocji rosnących przez całe życie nie da się opisać, i trzeba być socjopatą żeby to piekło na człowieka nie działało.

~kotka_w_piwnicy

2018-09-26, 01:42
SQRW3L_ponury napisał/a:



odwazna deklaracja - ale zakładam że jakby ci sie naprawde trafił na ojca menel napie**alajacy ciebie starą i rodzenstwo kazdorazowo po powrocie z chlania - czyli codzień - inaczej byś spiewał...



Nie tłumacz - syty głodnego nie zrozumie :)

YebaneDigidongi

2018-09-26, 09:46
@Rebeliant_ZPF
Nie, na filmie jest pokazany ojciec który wychował swoje dziecko W POGARDZIE DO SWOJEGO OJCA GDY JEST ODURZONY ALKOHOLEM.
Dokładnie jak ellsoworth powiedział
ellsworth napisał/a:


Gdy sięga do kieliszka, przestaje być ojcem. Jest śmieciem.


SQRW3L_ponury

2018-09-26, 20:48
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Prawdziwi rodzice to zarówno ojciec jak i matka, także ci co nie spłodzili, ale dali jeść. Ergo ojciec jest jeden.



czyli ci co 'nie spłodzili, ale dali jeść' to 'także prawdziwi rodzice' stąd wniosek że 'ojciec jest jeden'

:shock: gratuluje - przerosło cie skonktruowanie porawnego logicznie zdania wynikowego - a to poziom 5 czy 6 klasy szkoły podstawowej...

Rebeliant_ZPF napisał/a:

Nie mierz innych swoją miarą. Skoro napisał, że by tego nie zrobił, to znaczy, że go tak ojciec wychował, czyli, że nie jest patolem ani jego stary ani on ;-) Drugi Abraxus, k***a jego mać.



i vivce versa - to oczywiste dla kazdego z IQ>stonki że jesli ma normalnego ojca to nie ma powodu klepac go po japie - problem w tym że to było zdanie warunkowe oparte na słówku 'gdyby' i sytuacji hipotetycznej - które podobnie jak zdanie wynikowe ewidentnie przerasta twoje mozliwosci percepcyjne - ergo - gratki, bo byle matoł nie odpisałby durniej... 8-)

wubepe

2018-09-28, 00:04
To z Wrocławia?