18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tatuaż na czole za 5000 dolarów

RazoR2011 • 2018-11-06, 19:40
Maruska - mieszkanka Czech, zdecydowała się na zrobienie sobie tatuażu na czole w zamian za 100 000 koron czeskich (ok. 16650 złotych). Czy warto? Nie wiem ale szybkość w jaką podjęła decyzję mnie zaskoczyła... :idzwch*j:

Za całą akcję odpowiada portal free1.cz - mieli już kiedyś podobną akcję - ogolili wtedy kobiecie głowę za niższą sumę.


ProVVe

2018-11-09, 00:37
bialymudzyn napisał/a:

proWe
ja bym r*chal na trzeźwo




Szacunek za szczerość :-)

pochminick

2018-11-09, 07:46
Pewnie zbiera kasę na korektę zgryzu, żeby nie wyglądać tak paskudnie.

Liton

2018-11-10, 23:28
ellsworth napisał/a:

Myślisz, ze czemu teraz wprowadzono ograniczenie do 150 tyz zł ceny samochodu przy zakupie na firmę? Bo ludzie kupowali Panamery jako służbowe żeby uciec z podatkiem. Jak kilkaset tys zł jest do zbicia podatku to pomyśl sobie jakie muszą być dochody!



Ale firmy to ty raczej nie masz, albo księgowego-kretyna. Odliczany był VAT od leasingu, a nie pełna wartość samochodu. Za wspomnianą Panamerę byś zapłacił 47 ty zł mniej podatków. Lub 95 tys, jeśli lecisz z fiskusem w ch*ja z lipną kilometrówką. Przez 5 lat 47 tysięcy - powiedziałbym, że raczej nie warto się narażać komuś, kogo stać na Panamerę.

PS. Zerknąłem na stronę Porsche - ale nasrali modeli Panamery przez te lata..
PS2. Po ch*j komu Panamera? Range Rover się sprawdzi 5x lepiej, a leasing najtańszego wariantu Discovery Sport to 1900 zł/miesiąc - 4x mniej niż ta obsrana Panamera.